Teraz jest 28 mar 2024 10:45:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
M92, E-Ink - martwe piksele? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 15:35:36
Posty: 23
eCzytnik: Onyx BOOX M92
Post M92, E-Ink - martwe piksele?
Witam,

Niespełna 2 miesiące temu nabyłem czytnik M92 bezpośrednio od Arta Tech, przechowuję go w twardym skórzanym futerale, nigdy nie upadł, nie był zgnieciony etc, leżakuje przeważnie na półce.

Niestety jakiś czas temu zauważyłem martwe piksele w górnym prawym rogu. Początkowo myślałem, że ekran jest w tym miejscu zakurzony albo zasypany mąką (tak to wygląda na czarnym tle). Nie jest to typowy, duży martwy piksel, a raczej cała masa małych, białych nie reagujących na odświeżanie, zajmuje to jakieś 1/8 powierzchni wyświetlacza, stanowią jakby pas przypominający Drogę Mleczną. Reszta ekranu nie posiada tej usterki. Nie jest to bardzo rażące, jednak na czarnym/szarym tle widoczne.

Czy spotkaliście się z czymś takim i jak do takich wad odnosi się serwis dystrybutora?


Ostatnio edytowano 28 mar 2013 10:49:45 przez ratm1, łącznie edytowano 2 razy



12 mar 2013 2:59:54
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: M92, e-ink - martwe piksele?
Poprosiłbym o przesłanie zdjęcia ekranu na serwis@artatech.pl, pozwoli nam to zweryfikować, co najprawdopodobniej dolega BOOX'owi.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


12 mar 2013 8:19:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 lut 2013 15:35:36
Posty: 23
eCzytnik: Onyx BOOX M92
Post Re: M92, e-ink - martwe piksele?
Witam,

Przesłałem zdjęcia, czekam na odpowiedź.


// update

Serwis potwierdził wadę fabryczną ekranu E-Ink, czytnik wymieniono mi na nowy, w którym naładowano akumulator, zaktualizowano oprogramowanie i dokonano przeglądu.

Serwisowanie (razem z przesyłkami kurierskimi w obie strony) trwało ok. tygodnia.

Jestem pod wrażeniem tempa rozpatrzenia mojej reklamacji i załatwienia sprawy przez serwis ArtaTech-u.

Pozdrawiam


28 mar 2013 10:18:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron