Teraz jest 29 mar 2024 3:35:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Firmware 1.7 dla M90 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lut 2013 19:56:33
Posty: 1
eCzytnik: Boox M90
Post Firmware 1.7 dla M90
Dziękuję bardzo Artatech na nowy firmware dla M90! Nawet kupiłem urządzenie w USA firmware działa bardzo dobrze.

Dla mnie jest teraz tylko jeden problem z M90. Z września 2011 i później firmware, akumulator opróżnia się bardzo szybko. Jeśli wrócę do sierpnia 2011 firmware, bateria trwa wiele tygodni. Czy ktokolwiek inny doświadczył tego problemu? Próbowałem odłączeniu akumulatora i podłączeniu go. Próbowałem biorąc go przez kilka cyklu ładowania. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, byłbym bardzo wdzięczny.


26 lut 2013 20:05:33
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 mar 2013 10:58:12
Posty: 1
eCzytnik: Onyx Boox M90
Post Re: Firmware 1.7 dla M90
W końcu poprawiony firmware! Wkurzał mnie już ten błąd z kartą pamięci!
Gdyby nie ten firmware (a przede wszystkim odrobina szacunku dla dotychczasowych użytkowników, którym obiecywano częste aktualizacje) mój następny czytnik na 100% nie byłby czytnikiem onyx).
Teraz zastanawiam się nad czymś mniejszym do czytania beletrystyki - może to będzie BOOX i62HD Angel Glow (szkoda tylko, że nie ma 1 lub 2 cali więcej :()
Jeśli producent faktycznie olał sobie właścicieli M90 (jak czytam na stronie firmowej) to nie wróżę mu zbyt długiej obecności na rynku przy zastosowaniu dotychczasowej polityki - moim zdaniem wsparcie dla produkowanych przez siebie produktów powinno wynosić minimum 3 lata (optymalnie 4-5 lat)
Serdeczne podziękowania dla firmy Arta Tech za aktualizację - tak się powinno prowadzić biznes!


05 mar 2013 11:21:36
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2011 13:36:02
Posty: 393
eCzytnik: PRS 950 BooxM92 Kobo: AuraHD+Aura1
Post Re: Firmware 1.7 dla M90
Mam pytanie czy użyszkodnicy M90 mają problemy np. z samoczynnym wzbudzaniem czytnika, kiedy był w trybie uśpienia lub nie włączającym się uśpieniem, kiedy taka funkcja była ustawiona po określonym upływie czasu?


05 mar 2013 16:25:29
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2012 19:44:33
Posty: 12
eCzytnik: Onyx m90
Post Re: Odp: Firmware 1.7 dla M90
konrad white napisał(a):
Mam pytanie czy użyszkodnicy M90 mają problemy np. z samoczynnym wzbudzaniem czytnika, kiedy był w trybie uśpienia lub nie włączającym się uśpieniem, kiedy taka funkcja była ustawiona po określonym upływie czasu?


Wszystko jest ok.

Firmware 1.7 to wielka niespodzianka bo już straciłem nadzieję, że kiedyś wyjdzie. Czytnik działa super i wielkie dzięki dla polskiego dystrybutora.

edycja:

niestety muszę zweryfikować swoją opinie o zachowanie baterii po ładowaniu na firmware 1.7

onyx naładowany poleżał kilka dni i bateria padła czyli na 1.7 jednak jest coś nie tak zasilaniem

ze smutkiem wracam do 1.5.1 :nie:


30 mar 2013 12:00:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron