Teraz jest 28 mar 2024 23:37:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
ostatnie słowa... 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 07 wrz 2008 22:10:15
Posty: 34
Post 
'To było za nimi a przed nimi było wszystko' zakończenie Wiedźmina
Uwielbiam ten tekst zawsze gdy coś kończy się w moim życiu przypominam go sobie, zawsze podnosi mnie na duchu...


08 wrz 2008 14:51:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 15:09:05
Posty: 32
Post 
Ja mam dwa ulubione :
1. "W niebie brak interesujących ludzi" Nietzschego
2. "Szeroki jest człowiek. Zbyt szeroki. Ja bym go zwęził" - dostojewski :)

_________________
"Teraz - kiedy znam już rzeczywistość, ineresuje mnie tylko to, co nierealne"


20 lis 2008 12:39:54
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2007 15:57:00
Posty: 36
Post 
Może nie są to słowa prawdziwej osoby, ale strasznie mi się podobają. Roy Batty z filmu Blade Runner:

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Widziałem rzeczy, w które WY, ludzie nigdy byście nie uwierzyli. Atakujące w ogniu statki kosmiczne w ramieniu Oriona. Oglądałem rozświetlające mrok błyski dział w pobliżu wrót Tannhauser. To wszystko przepadnie bezpowrotnie w czasie, jak łzy pośród deszczu. Czas umierać.

Najlepiej oglądnąć tę scenę z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=ZTzA_xesrL8

_________________
"Widziałem odległe krańce Wieloświata i wróciłem do Sigil, by o nich opowiedzieć. Stąpałem po ciałach martwych bogów i nawijałem promienie księżyca w Astralu stojąc naprzeciw tysiąca krzyczących rycerzy githyanki. Przekroczyłem granice egzystencji i patrzyłem, jak moja esencja drży przede mną. Cóż mogę dla Ciebie uczynić?"


14 gru 2008 19:21:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2008 22:21:21
Posty: 63
Post 
Nie można oczywiście pominąć "złotej myśli" Marka Twaina: "Pogłoski o mojej śmierci są nieco przesadzone."
Może to niekoniecznie ostatnie słowa, ale coś w tej kategorii...


14 gru 2008 23:55:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: