Teraz jest 16 kwi 2024 8:42:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Onyx BOOX C67 AfterGlow 2 
Autor Wiadomość
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
bulek napisał(a):
Arta Tech,
No i gdzie odpowiedź na pierwsze pytanie???


@bulek
Na temat aktualizacji oprogramowania pisaliśmy wyczerpująco w pozostałych, dedykowanych wątkach.


18 sie 2015 16:11:10
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 13:32:30
Posty: 22
eCzytnik: AG 2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Arta Tech napisał(a):

Aby aplikacja znalazła się na karcie SD należy:

Zainstalować aplikację na pamięci wewnętrznej najpierw.
Wejść w "Aplikacje".
Nacisnąć palcem na wybranej aplikacji i przytrzymać aż wyskoczy menu podręczne w prawym górnym rogu.
Wybrać Zarządzaj.
Wybrać Zarządzaj aplikacjami.
Z listy aplikacji wybrać daną aplikację, którą chcemy przenieść na kartę SD.
Otworzy się okno "Informacje o aplikacji".
Kliknąć "Przenieś na kartę SD".


Proszę mi nie wciskać kitu, bo doskonale Pan wie, na czym polega problem. To NIE DZIAŁA dla kart SD zewnętrznych.

Moje pytanie dotyczyło, jak napisałam, "external SD", a nie "sdcard".

Oczekuję nadal odpowiedzi na moje dwa pytania.


Ostatnio edytowano 18 sie 2015 16:21:20 przez pannamalik, łącznie edytowano 1 raz



18 sie 2015 16:13:56
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
pannamalik napisał(a):
Arta Tech napisał(a):

Aby aplikacja znalazła się na karcie SD należy:

Zainstalować aplikację na pamięci wewnętrznej najpierw.
Wejść w "Aplikacje".
Nacisnąć palcem na wybranej aplikacji i przytrzymać aż wyskoczy menu podręczne w prawym górnym rogu.
Wybrać Zarządzaj.
Wybrać Zarządzaj aplikacjami.
Z listy aplikacji wybrać daną aplikację, którą chcemy przenieść na kartę SD.
Otworzy się okno "Informacje o aplikacji".
Kliknąć "Przenieś na kartę SD".


Proszę mi nie wciskać kitu, bo doskonale Pan wie, na czym polega problem. To NIE DZIAŁA dla kart SD zewnętrznych.

Moje pytanie dotyczyło, jak napisałam, "external SD", a nie "sdcard".

Oczekuję nadal odpowiedzi na moje dwa pytania.


@pannamalik
- jakie aplikacje chcesz zainstalować na czytniku?
- w jaki sposób łączysz czytnik z kartą external SD?


18 sie 2015 16:45:39
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Pytanie numer dwa odnośnie blokady skrzętnie pominięte.
Wkrótce, niedługo, kiedyś... nigdy.
Ja to już się boję co odpowie pannamalik bo się okaże, że niewłaściwie łączy czytnik z kartą i chce zainstalować niewłaściwą aplikację ;-).


18 sie 2015 17:33:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 13:32:30
Posty: 22
eCzytnik: AG 2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
@Maskar

Prawie 40 lat na karku, stanowisko kierownicze w korporacji, dwójka dzieci, konkubent, ogólnie udane życie i nagle bach - Pan z ArtaTech burzy wszystko: jestem idiotką, niewłaściwie "łączę czytnik z kartą" (cokolwiek to znaczy...) i jeszcze zapewne instaluję jakieś badziewia niegodne czytnika.

@bulek

Dokładnie jest tak, jak piszesz.

@Arta Tech:

Karta: Kartę SD, którą czytnik rozpoznaje jako "external_sd", użytkuję zgodnie z instrukcją dołączoną do czytnika oraz instrukcją producenta karty. Jest ona odpowiednio sformatowana i pojemności zgodnej z instrukcją czytnika. Kartę wkładam we właściwy sposób do otworu przeznaczonego na karty SD. Karta działa bez problemu (odczyt i zapis różnych plików z poziomu czytnika), nie są jednak przenoszone na nią żadne programy (są przenoszone tak, jak pisze @bulek).

Programy, które mam: Aldiko, Pocket, Evernote, Feedly, Total Commander itp.

Jak słusznie zauważył @bulek aplikacja przenoszone są na tę wbudowaną kartę SD.


18 sie 2015 18:45:29
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: C67S
Szanowni Państwo, drodzy Klienci

Aktualizacja oprogramowania dla czytnika BOOX AfterGlow 2 została udostępniona przez producenta, firmę ONYX International. Niestety, w związku z zakończeniem współpracy pomiędzy Arta Tech oraz ONYX International, nie mieliśmy możliwości zapoznać się wcześniej z udostępnioną aktualizacją. Producent przygotował ją samodzielnie, na własną rękę, bez konsultacji z nami. Jako firma odpowiedzialna ze wsparcie serwisowe dla w/w modelu czytnika, prosimy o tymczasowe wstrzymanie się z pobieraniem aktualizacji.

Na ten moment wiemy już, że po wgraniu aktualizacji użytkownicy tracą dostęp do kluczowych usług m.in. księgarni z polskimi e-bookami BOOXSource.com czy dysku internetowego Midiapolis Drive wraz z wygodną wysyłką plików, usługę do czytania treści z internetu Midiapolis News Reader. Producent usunął również słowniki (quickDic).

W tej chwili oceniamy funkcjonalność aktualizacji oraz sprawdzamy, czy producent nie zablokował możliwości powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania. O wynikach naszych wewnętrznych testów poinformujemy Państwa niezwłocznie po ich zakończeniu.

Prosimy Państwa o daleko posuniętą rozwagę, również w przypadku udostępnienia przez ONYX International aktualizacji dla innych modeli czytników.

Z poważaniem
Zarząd i współpracownicy firmy Arta Tech,
Właściciela marek InkBOOK, InkWATCH oraz Midiapolis


02 wrz 2015 12:11:56
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Jakaś cenzura dziwna jest na tym forum. Piszę drugi raz, bo poprzedni ktoś mi usunął. Dla zainteresowanych Onyx Int wypuścił dedykowane oprogramowanie dla AG2: http://www.onyx-international.com/index ... 7ml-v1-7-3


02 wrz 2015 12:57:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
bulek, Nie cenzura tylko twoje i moje wpisy zostały przeniesione do innego wątku (onyx-boox-f162/informacja-od-onyxa-o-zakonczeniu-wspolpracy-z-artatech-t15453-30.html) tylko nie rozumiem dlaczego skoro dotycznyły tego konkretnego czytnika.

Od siebie mogę napisać, że aktualizacja zainstalowałem pomyślnie. Nie miałem jeszcze czasu na sprawdzenie czy wszystkie aplikacje działają. Akurat na tych aplikacjach, które zostały usunięte przez OnyxInternational mnie nie zależało. Próbowałem coś zdziałać z Midiapolis Drive dopóki nie zobaczyłem że Dysk Google świetnie się sprawdza. ;)


02 wrz 2015 13:09:29
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
PrzemSS napisał(a):
bulek, Nie cenzura tylko twoje i moje wpisy zostały przeniesione do innego wątku (onyx-boox-f162/informacja-od-onyxa-o-zakonczeniu-wspolpracy-z-artatech-t15453-30.html) tylko nie rozumiem dlaczego skoro dotycznyły tego konkretnego czytnika.

Hej, to moja inwencja ;)
Przeniosłem te posty, ponieważ uznałem że tego typu odkrycie i zwrot akcji zasługuje na odpowiednie wyróżnienie (w dodatku AG2 nie jest jedynym czytnikiem Onyksa którego ten zwrot dotyczy), a nie tkwienie w okolicach 20. strony wątku o wszystkim związanym z AG2.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


02 wrz 2015 13:33:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
A to sorry... zupełnie nie ogarnąłem gdzie się post podział :).

Pewnie wieczorem też spróbuję. Nie wiem tylko, czy wcześniej nie przywrócić go do stanu fabrycznego, bo mam roota, link2sd i aplikacje wyniesione na SD.


02 wrz 2015 13:41:30
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 sty 2015 9:52:38
Posty: 155
eCzytnik: Trekstor 4INK
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Cytuj:
drodzy Klienci

Genialne, choć po tych wszystkich akcjach nieco bezczelne.
Cytuj:
O wynikach naszych wewnętrznych testów poinformujemy Państwa niezwłocznie po ich zakończeniu.

Czyli najprawdopodobniej za nigdy ;-). Obym się mylił...


02 wrz 2015 13:59:12
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
W nowym firmaware uwzględnione są zmiany z poprzednich aktualizacji OnyxInternational. Póki co wszystko działa. Sprawdziłem AlReadera, Legimi, Dysk Google, jest Polska czcionka. Zamiast ikonki sklepu jest ikona podświetlenia. Można też ( w końcu) wyłączyć podświetlenie po uśpieniu czytnika. ;) Są dodatkowe "ustawienia" oprócz tych, które były i opcja robienia screenshotów:
Obrazek

Można ustawić sobie własna tapetę po wyłączeniu czytnika. Np.:

Obrazek

Dzisiaj po powrocie z pracy naładuję go na full i zostawie uśpionego na noc i zobaczymy jak się będzie sprawować bateria.


02 wrz 2015 14:48:13
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 sty 2015 13:32:30
Posty: 22
eCzytnik: AG 2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Widzę, że się spóźniłam :) 10 godzin temu dostałam maila od Onyx:

Cytuj:
We released the firmware for Artatech_C67ML http://www.onyx-international.com/index ... t/firmware , you can download it to update now. Hope you enjoy it. TKS

By the way, could you do me a favor? to send this link in your local famouse e-reader forums to let more BOOX users know this updating. Thank you for your kind cooperation in advance.

Best regards
Onyx International Inc.


02 wrz 2015 17:38:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 12 sty 2015 19:15:06
Posty: 112
eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Upgrade przeszedł bez problemu. Zostały nawet moje książki i ivona. Jak zwykle w przypadku "nowości" wydaje mi się, że dotyk lepiej działa (mimo, że nie narzekałem na działanie w starej wersji).

@PrzemSS, w jaki sposób uzyskałeś taki ekran z ustawieniami??? Latam po wszystkich menu i w żaden sposób nie pojawia mi się taki zestaw opcji.

Zastanawiają mnie jeszcze te dwa punkty:
1. APP can be installed to SD card
2. Third-party APP can be installed to user partition of the system storage


Szczególnie ten drugi sugeruje, że można aplikacje instalować na user partition (czyli tam, gdzie książki?). Nie wiem tylko, czy to obejmuje pełną instalację, czy tylko część jak w przypadku "przenieś do SD". No i jak wybrać, gdzie się ta aplikacja instaluje. Niestety standardowo mizerna przestrzeń na aplikacje pozostała po staremu.


02 wrz 2015 22:13:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2015 22:22:03
Posty: 19
eCzytnik: BOOX i62,Obsidian,Prime,Inkpad 3
Post Re: Onyx BOOX C67 AfterGlow 2
Pytanie, jak doinstalować Midiapolis Drive i Booxstore?


02 wrz 2015 22:15:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron