Teraz jest 29 mar 2024 8:10:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2012 20:06:08
Posty: 92
Lokalizacja: Poznań
eCzytnik: Onyx Boox I62
Post Re: Odp: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
Mi brakuje możliwości ustawienia z jakim powiększeniem ma się zawsze otwierać przeglądarka (i62 espresso)

Napisała kura pazurem z Xperii P z Tapatalk.

_________________
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zjedz se masło. Ulżyj se =)


13 wrz 2013 23:08:01
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2013 19:27:19
Posty: 2
eCzytnik: Onyx Boox i62HD Angel Glow
Post Re: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
Czy ktoś z forumowych programistów wie czy istnieje możliwość tworzenia pojedynczych aplikacji na Onyx Boox zamiast przygotowywania całego systemu operacyjnego? Z tego, co wyszukałem, można było programować korzystając z Qt, a nawet w pythonie. Jest obecnie do ściągnięcia jakieś SDK, niby do różnych modeli, ale na tym informacje się kończą. Wygląda również na to, że kiedyś na stronie http://onyxcommunity.com/ była zakładka dla deweloperów, która obecnie nie istnieje. Na dzień dzisiejszy jest jednak cicho w tym temacie, tylko parę linków wspomina coś o programowaniu na M92. Nie ma żadnych dokumentacji, tutoriali, itp. Czy ktoś trzyma może rękę na pulsie odnośnie tych spraw?


12 lis 2013 14:49:58
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
a niby jak Artur zrobił onymail? :D

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


12 lis 2013 15:11:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lut 2010 17:21:18
Posty: 320
eCzytnik: Onyx Boox 60S
Post Re: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
Cpt. Kirk napisał(a):
Czy ktoś trzyma może rękę na pulsie odnośnie tych spraw?


Na www.mobileread.com w dziale poświęconym czytnikom Onyx jest temat dotyczący pisania oprogramowania dla tych czytników wraz z różnymi aplikacjami np. dla M92.


12 lis 2013 15:33:06
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2013 19:27:19
Posty: 2
eCzytnik: Onyx Boox i62HD Angel Glow
Post Re: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
t3d napisał(a):
a niby jak Artur zrobił onymail? :D

Heh, szczerze mówiąc jeszcze nie wiem :D
Przyznam się, że mój czytnik przyjdzie dopiero jutro i wtedy się bardziej obeznam z oprogramowaniem, a sam temat eReaderów zgłębiam od ok. tygodnia. Doszedłem do wniosku, że to może być dla mnie dużo praktyczniejsze urządzenie niż tablet i jestem bardzo podekscytowany faktem, że tutaj wszelkie hacki są również mile widziane.

czytelnik44
Dzięki bardzo, mam nadzieję, że dokopię się tu do jakichś fajnych rzeczy ;)


13 lis 2013 0:32:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2013 15:51:22
Posty: 6
eCzytnik: m92
Post Re: Nasze własne customowe oprogramowanie do Boox'ów
Czego brakuje (mnie) w M92?:

STABILNOŚCI DZIAŁANIA > z uporem czytnik przestaje reagować na rysik co w efekcie czyni go dla mnie bezużytecznym. Nie może wtedy rozić adnotacji na książkach, nie działa słownik bo nie ma jak zaznaczyć słowa. Jednym słowem kicha. Czy w tym alternatywnym firmwarze obserwuje się podobne, niepożądane efekty? Dodam, że czytam tylko PDFy i w zasadzie jak dla mnie funkcjonalność tego czytnika może się sprowadzać jedynie do czytania plików PDF, możliwość rysowania po tych plikach (robienia adnotacji) oraz sprawnego działania słownika. Nic więcej mi nie potrzeba. Życie jednak pokazuje, że producent nie przyłożył się do oprogramowania, a polski dystrybutor nie odbiera nawet telefonów.
Czy Obuntu to lekarstwo?
Czy generalnie dużo wymagam od tego "najlepszego na rynku urządzenia do czytania skanowancyh książek"? :):)
pzodrawiam


20 gru 2013 11:09:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron