Teraz jest 24 lut 2018 10:48:01

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Czytnik o przekątnej 13" 
Autor Wiadomość
Admin

eCzytnik: kindle
Post Re: Odp: Czytnik o przekątnej 13
qrzysztof napisał(a):
Ale dodam, że nie dotyczy to również czytników 8-calowych. A więc dotyczy co najwyżej 6-calowych - i tu wracamy do głównego tematu :)

Onyx Boox i86 HDML PLUS
Onyx Boox T68
Kobo Aura HD
Kobo H2O

22 cze 2015 19:20:19
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: tablet
johh napisał(a):
i86 8 cali - zobacz tam parametry rozdzielczości.
Wyszło toto wreszcie? Dzięki za info. Chyba z 2 lata minęły od pierwszych zapowiedzi. Ciekawe czy można kupić w Polsce. Zorientuję się i ewentualnie nabędę. Zobaczymy czy wygra z tabletem :) Jakieś tam szanse pewnie ma, bo widzę, że komfort używania nieco się poprawił. Duży plus to Android, bo ja już nie wyobrażam sobie innego czytania niż z chmury.

t3d napisał(a):
Onyx Boox T68
Kobo Aura HD
Kobo H2O
Dla mnie to 6.8 to ciągle 6 :) choć rozumiem, że niektórzy mogą podciągać pod 7 :) To i tak mało istotne, bo do dłuższego czytania nie uznaję ekranów mniejszych niż 8 cali. 6 czy 7 cali wystarczy do beletrystyki, w przypadku tekstów technicznych 8 cali i 250ppi to moim zdaniem absolutne minimum.

P. S. Przejrzałem możliwości kupna i86 i chyba jednak poczekam na coś bardziej masowego :)

22 cze 2015 19:54:06
Użytkownik

eCzytnik: tablet
johh napisał(a):
Ciekawe - w przypadku jetbooka rozdzielczość w trybie czarno-białym powinna być dobra.
Na rozdzielczość jetbooka akurat nie narzekam. Nieprzypadkowo go kupiłem. Niestety ciemny ekran, ociężałe oprogramowanie i krótki czas pracy na baterii sprawiają, że nie włączyłem go nawet raz od kiedy mam tablet.

Tak więc ciągle czekam na przynajmniej średniej wielkości ekran o dużej rozdzielczości. I wcale nie jest takie pewne, że się doczekam. Szóstki kiepsko, ale jeszcze jako tako się sprzedają. Reszta to już nisza w niszy. Co z tego, że taki boox i86 jest skoro tak naprawdę go nie ma (w Europie już chyba nie do dostania)?

24 cze 2015 9:23:09
SwiatCzytnikow.pl

eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: Czytnik o przekątnej 13"
i86 nie będzie dostępne w Polsce :(
jest pocketbook InkPad z niezłą rozdzielczością.

24 cze 2015 15:12:59
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3