Teraz jest 24 lut 2018 16:56:07

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: Onyx BOOX AfterGlow C65ML
Post Re: BOOX C65 - wrażenia starego czytnikomaniaka
Witam sedrecznie. Korzystam z opisywanegu tutaj czytnika (C65ML) od roku. Generalnie jestem z niego zadowolony. Poza drobnymi (jak dla mnie) mankamentami (które były wcześniej opisywane) czytnik jest OK! Niestety, po ostatniej aktualizacji softa przez wifi (aktualka wykryta on line) "rozsypała" się aplikacja LEGIMI: błędy wyświetlania, brak mozliwości wprowadzania danych z klawiatury przez co nie mogę się wylogować ani zalogować od nowa z/do LEGIMI z poziomu czytnika (co powinienem zrobić po rozmowach telefonicznych z obsługą Legimi). Czy ktoś tak miał? Mam w LEGIMI wykupiony pakiet "bez limitu" a korzystać z tego nie mogę. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

17 kwi 2015 15:45:00
Użytkownik

ssuchy napisał(a):
Witam sedrecznie. Korzystam z opisywanegu tutaj czytnika (C65ML) od roku. Generalnie jestem z niego zadowolony. Poza drobnymi (jak dla mnie) mankamentami (które były wcześniej opisywane) czytnik jest OK! Niestety, po ostatniej aktualizacji softa przez wifi (aktualka wykryta on line) "rozsypała" się aplikacja LEGIMI: błędy wyświetlania, brak mozliwości wprowadzania danych z klawiatury przez co nie mogę się wylogować ani zalogować od nowa z/do LEGIMI z poziomu czytnika (co powinienem zrobić po rozmowach telefonicznych z obsługą Legimi). Czy ktoś tak miał? Mam w LEGIMI wykupiony pakiet "bez limitu" a korzystać z tego nie mogę. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

Na poczatek wejdz w apkikacje i wyczyść dane aplikacji. Jesli to nie pomoze to zainstaluj apliakacje ze strony Legimi. Ja wgrywam plik na czytnik przez Dropbox.

17 kwi 2015 19:58:27
Użytkownik

eCzytnik: na klopie
ssuchy napisał(a):

Z dolnego paska wejdź w Ustawienia/Rozszerzenie/Ustawienia aplikacji/Zarządzaj aplikacjami
Wybierz Legimi, następnie 'wyczyść dane'. Będziesz musiał się od nowa zalogować.
Jeśli to nie pomoże kliknij tam 'odinstaluj' i zainstaluj nową wersję ze strony: http://www.legimi.com/installer/static/ ... t-eink.apk (w ustawieniach aplikacji - tam gdzie było do wyboru 'Zarządzaj aplikacjami' musisz mieć zaznaczone "Nieznane źródła", żeby aplikacja się zainstalowała) - czy to przez przeglądarkę internetową, czy przez kartę sd.
Jeśli będziesz nadal miał problemy, zadzwoń do Legimi, są pomocni.

18 kwi 2015 22:28:14
Użytkownik

eCzytnik: Onyx BOOX AfterGlow C65ML
Dzięki serdeczne wszystkim za zainteresowanie. Zrobiłem tak jak radziliście - zainstalowałem apke od nowa ze strony Legimi i wszystko śmiga jak trzeba.

Jeszcze drobna uwaga z mojej strony (bo nie wiem czy o tym było pisane) na temat dedykowanego etui do czytnika. Fajnie, że takowe jest. Bez tego etui czytanie byłoby bardzo uciążliwe, ale na Boga NIE DAWAJCIE do wnętrza etui (uwaga do producenta) takiego jasnego zamszu, czy co to tam jest. Mimo natręctwa mycia rąk, moje etui po roku użytkowania, wygląda we wnątrz jak onuca (czyszczenie nic nie daje)! Na zewnątrz jest OK. Teraz żałuję, że nie zaimpregnowałem środka jak był świeży i pikny. Myślę, że we wnątrz etui powinno być coś lakierowanego (tak jak na zewnątrz) i wszystko byłoby OK.

20 kwi 2015 22:49:48
Użytkownik

eCzytnik: Onyx Boox C67ML AfterGlow 2
A czy ktoś wie czy jeszcze gdzieś można a jeśli tak to gdzie dedykowane storii i afterglow etui marki higaard? szukam i szukam i nic :(
Koniecznie mi potrzebne nowe.
Z góry dzięki za podpowiedzi.

26 wrz 2015 16:54:10
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Onyx Boox C67ML AG2
W niektórych Saturnach jeszcze są. Nie wiem gdzie mieszkasz... http://www.saturn.pl/gdansk/etui-onyx-h ... ,id-942196 .

26 wrz 2015 17:03:45
Użytkownik

kraków

26 wrz 2015 17:19:18
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Trekstor 4INK
Poproś żeby sklep ściągnął dla Ciebie.

26 wrz 2015 17:24:14
Użytkownik

eCzytnik: Onyx C65 & T68, inkBOOK
Mam takie etui w bdb stanie w Krakowie, bo mój czytnik został pęknięty przez syna ;)
Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na PM.

26 wrz 2015 19:28:12
Zobacz profil WWW
Użytkownik

dzięki, poproszę, a nuż się uda :)
bez etui trzyma się czytnik fatalnie, ciągle mam wrażenie że mi wyleci z rąk :(

airs napisał(a):
Mam takie etui w bdb stanie w Krakowie, bo mój czytnik został pęknięty przez syna ;)
Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na PM.

napisałam :P

26 wrz 2015 19:53:14
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Onyx C65 Afterglow
Nie wiem, czy kogoś to zainteresuje jeszcze, ale z tego, co widzę etui Higaard pojawiło się w Media Markt https://mediamarkt.pl/komputery-i-table ... c65-czarny

28 gru 2015 19:58:11
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26