Teraz jest 24 kwi 2024 22:59:08




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona
BOOX A62S Evolution 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 21 gru 2011 15:19:29
Posty: 6
eCzytnik: A62S, SONY XP ARC S
Post Re: BOOX A62S Evolution
Wczoraj go kupiłem, ale przedtem miałem M90, zwiecha to widzę tradycja tych czytników, dzisiaj wgrałem nowy soft i powiesił mi się po paru minutach, aby go zresetować musisz przytrzymać igłą (ja to robię spinaczem, od dwóch lat nieodłączne wyposażenie portfela), puścić i nacisnąć "pwr"


22 lut 2013 9:48:22
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 gru 2011 15:19:29
Posty: 6
eCzytnik: A62S, SONY XP ARC S
Post Re: BOOX A62S Evolution
Przyczyną zwiechy może być wszystko, a niska temperatura lub za wysoka tym bardziej.


22 lut 2013 9:50:04
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 lut 2013 16:10:20
Posty: 4
Post Re: BOOX A62S Evolution
Blady, skoro go wczoraj kupiłeś to raczej miałeś na nim najnowszy soft - 1.8 z 2013 r, a ten który wgrałeś jako najnowszy, jest z 2012 r.
Kupiłem go dwa tygodnie temu i chodzi bez najmniejszych problemów. Zero zwiech czy zacięć.


22 lut 2013 12:48:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 mar 2013 12:19:33
Posty: 2
Post Re: BOOX A62S Evolution
Już prawie kupiłem ten model, już miałem otwartą stronę sklepu. Ale pomyślałem, że sprawdzę - może na stronie ArtaTech jest taniej?

Sprawdziłem, już wiem że nie mają sklepu online ale zaniepokoiło mnie coś innego:

DLACZEGO W DZIALE "PRODUKTY" NIE MA MODELU A62S? Dodam, że są (chyba) wszystkie inne aktualnie możliwe do kupienia.

Czy to znaczy że należy się spodziewać zakończenia wsparcia tego modelu? Co sądzicie? Może AT się wypowie?


10 mar 2013 12:23:38
Zobacz profil
SwiatCzytnikow.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2010 11:00:21
Posty: 1873
eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Post Re: BOOX A62S Evolution
Na to pytanie może odpowiedzieć tylko AT, ale co do sklepu - to go jak najbardziej mają i sprzedają tam też A62S.
https://booxsource.com/

_________________
http://swiatczytnikow.pl (dawniej: Świat Kindle)
http://ebooki.swiatczytnikow.pl - (prawie) wszystkie polskie e-booki w jednym miejscu, czyli porównywarka ofert księgarni.


10 mar 2013 16:19:21
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lut 2013 14:48:38
Posty: 6
eCzytnik: onyx boox a62s
Post Re: BOOX A62S Evolution
Skarby, ja też a propos zwiech oczywiście. Kupiłam ten sprzęt jakiś miesiąc temu, na początku Francja elegancja, po jakichś 3 tygodniach zwiesił się pierwszy raz. Potem miał lepsze i gorsze dni, czasem się zawiesił raz, czasem 3. Dwa dni temu w końcu zainstalowałam to nowe oprogramowanie (bo wcześniej nie miałam karty) no ale zawiesza się dalej. I mam pytania w związku z tym oprogramowaniem. Czy jak je zainstaluje to wtedy w tej zakładce 'o nas' gdzie jest info z softwearem będzie napisane, że mam nowego softa? Bo w instukcji jest napisane, że instalacja nowego softa może potrwać kilka minut. Ja już ją robiłam 3 razy i za każdym razem trwała może 5 sekund. Czy ja coś robię źle?

Btw, Rhavir, kupiłam taką ładowarkę na USB.Świetna sprawa, faktycznie pasuje do wszystkiego :)


10 mar 2013 16:27:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 lut 2013 14:48:38
Posty: 6
eCzytnik: onyx boox a62s
Post Re: BOOX A62S Evolution
I jeszcze pytanie do Bladego - czyli te zwiechy, gdzie wystarczy nacisnąć reset a potem PWR to niezmienna norma, z którą nic się nie da zrobić?


10 mar 2013 16:29:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 mar 2013 12:19:33
Posty: 2
Post Re: BOOX A62S Evolution
A to dzięki za nakierowanie :)


10 mar 2013 16:46:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2013 10:36:32
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox A62S Evolution
Post Re: BOOX A62S Evolution
Dla wszystkich użytkowników nie posiadających jeszcze okładki do naszego czytnika mam dobrą wiadomość: likwidowana aktualnie firma Weltbild wyprzedaje wszystko za grosze. Ich tzw. czytnik Vedia nas nie interesuje, ale okładka do niego- i owszem! pasuje idealnie! Polecam! Jest czarna, z miękkiego tworzywa, w formie okładki książki, uchwyty z trzech stron, zapinka, no po prostu idealnie co do milimetra jak dla naszego Onyxa! Ja kupiłam w styczniu za niecałe 20 zł, ale może jeszcze obniżają ceny, nie wiem. Tam jest totalna wyprzedaż wszystkiego.
Pozdrawiam!


14 mar 2013 10:59:31
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 07 mar 2013 17:53:01
Posty: 5
eCzytnik: Onyx BOOX A62S
Post Re: BOOX A62S Evolution
Teraz patrzyłam na Weltbild i akurat wszystkie etui na czytniki mają status - produkt niedostępny...
Ja mam takie: http://allegro.pl/pokrowiec-etui-czytni ... 39116.html
Pasuje idealnie. Tylko rysik trochę się ciężko wyjmuje bo gumka zasłania. Ale tak poza tym to bardziej mi pasuje niż to brązowe passion.


14 mar 2013 14:10:56
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 14 mar 2013 10:36:32
Posty: 2
eCzytnik: onyx boox A62S Evolution
Post Re: BOOX A62S Evolution
Chyba się spóźniłam z moją radą :(


14 mar 2013 14:34:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 sie 2012 12:49:44
Posty: 13
eCzytnik: Archos 70b eReader
Post Re: BOOX A62S Evolution
Lifaen napisał(a):
Od jakiegoś czasu komputer nie chce współpracować z czytnikiem. Podłączam czytnik przez USB, wykrywa, włącza autoodtwarzanie, po czym nagle znika. Wykrywalny jest maksymalnie 5s, nie zdążę przez ten czas nic na niego zgrać nie mówiąc o bezpiecznym odłączeniu od komputera(co robiłam za każdym razem poprzednio). Włącza się i wyłącza na zmianę-nie wiem jak długo by tak robił, w końcu go odłączam, bo ile będzie mi tak 'migał'.
Nie wiem od czego to zależy, wyjmowałam kartę SD, próbowałam bez niej,nic nie dało.


Możliwe przyczyny i rozwiązania:
a/ wadliwy kabel USB, wyrobione styki w gniazdkach - przerywa. Rozwiązanie - zmienić kabel, nie stosować hubów pasywnych USB, przedłużaczy do kabla USB itd...

b/ w przypadku notebooków - mieć podłączony do notka zasilacz - bez zasilacza może się uaktywnić oprogramowanie do oszczędzania energii i na USB jest zbyt mało energii do współpracy. Dla testu - wyłączyć wszelkie opcje "ekologiczne" w Panelu Sterowania.

c/ są tanie komputery, które dają na gnieździe USB zbyt mało prądu. Za ok. 50zł można dokupić tzw. aktywny hub USB z własnym zewnętrznym zasilaczem (który wolno podłączyć tylko do tej samej listwy zasilającej do której jest podłączony komputer - nigdy inaczej np. do gniazdka na innej ścianie pokoju, bo będą kłopoty, np. dym z komputera, gdy jakiś burak źle zrobił instalację elektryczną w budynku!!!) - który zapewni właściwą porcję energii do działania i komunikacji wzajemnej ;-)

d/ śmietnik w rejestrze Windows - czyli coś się źle zapisało w nim i teraz się stawia ;-). Rozwiązanie dla zaawansowanego użytkownika - należy przez wujka google poszukać i pobrać oraz zainstalować program do czyszczenia Windows, o
wdzięcznej nazwie: Clean After Me - w programie jest sporo opcji do czyszczenia Windowsa ze śmieci, robić to więc z głową, ale można nim wyczyścić wszelką historię podłączeń urządzeń USB do komputera - co skutkuje tym, że po czyszczeniu pierwsze podłączenie czytnika skutkuje jego ponownym wykryciem, oraz zainicjowaniem połączenia. Po czyszczeniu z reguły sprawne urządzenia zaczynają już działać normalnie, gdy wcześniej nie chciały.

Pozdrawiam ciepło


26 mar 2013 13:01:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 mar 2008 13:30:51
Posty: 21
Lokalizacja: diabli wiedza
Post Re: BOOX A62S Evolution
Witam. Mam kilka pytań do użytkowników A62s. zastanawiam się nad jego zakupem i ciekaw jestem Waszych opinii. Już z niego korzystacie i powiedzcie czy po prostu warto. Mam możliwość zakupu A62S w standardowej cenie lub prestigo nobile 3464b w cenie 270zł. Na co się zdecydować. Prestigo jest lżejszy ale nie wiem jak z ich porównaniem bo w sklepie oczywiście były rozładowane i nie mogłem ich porównać po włączeniu. Rozumiem, że zawiechy ustały po aktualizacji? Może mi ktoś powiedzieć jak jest z czytaniem na głos, czy można regulować szybkość czytania? Jak z realnym trzymaniem baterii? Jak jest z zasilaczami. Mam jeden )%A i drugi 1,5A. Czy któryś śię do A62S nada?


26 mar 2013 13:12:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 16 mar 2008 13:30:51
Posty: 21
Lokalizacja: diabli wiedza
Post Re: BOOX A62S Evolution
Mam jeden zasilacz 0,5A a drugi 1,5. :)
Przepraszam za błędy i z góry dziękuję za odzew.


26 mar 2013 13:13:53
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: BOOX A62S Evolution
Update firmware'u dla A62S wyeliminował problemy z zawieszaniem się urządzenia,

Nestety obie ładowarki nie nadają się do ładowania BOOXa. Pierwsza będzie zbyt słaba natomiast druga jest zbyt mocna i może uszkodzić urządzenie.
Dedykowana ładowarka to 5V; 1A.

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


26 mar 2013 14:24:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: