Teraz jest 28 mar 2024 13:25:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Błąd wczytania? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2012 10:55:55
Posty: 1
Post Błąd wczytania?
Witam,
Od jakichś dwóch miesięcy jestem posiadaczką ONYX BOX i 62. Pojawił się następujący problem: niektóre z umieszczonych na nim przeze mnie ebooków w formacie epub nie otwierają się. Pojawia się informacja "Nie można otworzyć pliku. Błąd wczytania". Gdy te same pliki przenoszę na inny nośnik - otwierają się bez problemu. Gdy z powrotem chcę je przenieść na czytnik - znowu pojawia się informacja o błędzie wczytania. Czyli co? na Onyksie jest błąd, a poza nim OK? Uprzejmie proszę o pomic. :)


25 paź 2012 20:57:10
Zobacz profil
Post Re: Błąd wczytania?
fanaberia napisał(a):
Pojawił się następujący problem: niektóre z umieszczonych na nim przeze mnie ebooków w formacie epub nie otwierają się. Pojawia się informacja "Nie można otworzyć pliku. Błąd wczytania". Gdy te same pliki przenoszę na inny nośnik - otwierają się bez problemu. Gdy z powrotem chcę je przenieść na czytnik - znowu pojawia się informacja o błędzie wczytania.
Mogło nastąpić uszkodzenie struktury plików w pamięci wewnętrznej czytnika (na przykład przy zbyt szybkim odpięciu czytnika od komputera, bez użycia systemowej funkcji "wysuń napęd").
Proszę zrobić kopię zawartości pamięci na komputer, a następnie sformatować pamięć wewnętrzną, za pomocą odpowiedniej funkcji (Formatuj pamięć) w ustawieniach czytnika (nie z poziomu systemu w komputerze).
Po sformatowaniu można przywrócić potrzebne pliki do pamięci i dokumenty powinny otwierać się bez problemów.


26 paź 2012 11:59:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: