Teraz jest 23 kwi 2024 19:57:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Następna strona
Witam wszystkich starych użytkowników oraz tych nowych! 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post 
Siema ludzie, jestem Kuba, uwielbiam czytać książki, zwłaszcza fantastyke. Moimi ulubionymi pisarzami są: Sapkowski, Piekara, Masterton, Kozak, Ćwiek i paru innych. Interesuje się też komputerami.
No i mam 18 lat :)


27 sie 2007 14:01:06
Zobacz profil
Post 
:)
Fajny pomysl.
Postaram sie w miare mozliwosci cos wrzucac.
Pozdrowienia
Infandil

Edit by Obi: To może kilka słów o sobie? :P W końcu po to jest ten temat/dział. Prosiłbym o edycję :P


27 sie 2007 20:25:52
Post 
Witam Witam!

Nazywam się Piotrek. Nie musze chyba mówic żę kocham czytać książki, inaczej by mnie tu nie było ;) Głównie interesuje się ogólnie pojetymi książkami Fantasy i SF. Moimi ulubionymi autorami są: Stanisław Lem , Jacek Piekara, Andrzej Sapkowski, Andrzej Ziemiański ... długo by wymieniać. Interesuje się też Fizyką i Astronomią więc moge podrzucić pare podręczników ;) dla tych co lubią sie katować wzorami.


28 sie 2007 20:35:31
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2007 20:38:35
Posty: 26
Lokalizacja: PodœwiadomoœÌ
Post 
Khym, khym...

*myśli, myśli*
Przedstawić się czy nie?
*myśli, myśli*

Wypadałoby się przedstawić...
Mam na imię Monika... (które strasznie mi się nie podoba.)
Mam 13 lat...
Lubię wszelaką fantasy, thrirlery (czy jak to się tam pisze), kryminały i muzykę klasyczną. Książki polubiłam czytać wtedy, gdy pierwszy raz zetknęłam się z "tfforem" Rowling.
Na ten vortal trafiłam całkiem przypadkowo i BARDZO się z tego cieszę.

Pozdrawiam...
Vanessa Vonsecy

_________________
I did not believe because I could not see
Though you came to me in the night
When the dawn seemed forever lost
You showed me your love in the light of the stars

Cast your eyes on the ocean
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless
Please remember me.


30 sie 2007 21:25:34
Zobacz profil WWW
Post 
Witam. Dawno nie bylem w tym miejscu. Ostatnim razem chyba jeszcze jak stronka nazywala sie www.ksiazki.freehost.pl :)

Nazywam sie Darek.Mam 16 lat. Zaczalem czytac w tamta zime i teraz jakos mialem przerwe w wakacje. Ale rok szkolny nie dlugo to znow sie zachce ,-) Mieszkam w Malborku.Teraz ide do 1 liceum na przedmioty rozszezone: j.angielski i wos.


01 wrz 2007 21:04:05
Post 
Witam wszystkich :)

Milo odszukac w sieci taki raj dla mola :] mam nadzieje, ze uda mi sie wpadac tu czesciej a i moze czyms podzielic :)

W ramach przedstawiania - imie moje: Dominika, miejsce zamieszkania - 3mia100.
Na strone sciagnal mnie link przypadkiem znaleziony na innym forum podczas wyszukiwania frazy "pratchett", co w pewien sposob obrazuje szczegoly upodoban literackich :)

Zdravim :]


11 wrz 2007 11:46:31
Post 
Czesc

Mam na imie Piotrek lat na tym padole lat przebywam lat 19, niestety rozne koleje losu sprawily ze jestem dopiero maturzysta.Interesuje sie pilka nozna,walka wrecz(a moze lepiej powiedziec ze ja uprawiam :>)oczywiscie ksiazkami i rpg-ami to tyle na razie.

Do uslyszenia


13 wrz 2007 0:18:52
Post 
Witam, jestem Faustyn, lat 17, from Poznań, zainteresowania:
*książki (głównie)
*piłka nożna (tylko podczas Mistrzostw Świata i Europy albo jak jakic ciekawszy meczyk się szykuje)
*potop szwedzki :P

Mam nadzieję, że będzie tu miło, i w miarę możliwości postaram się działać aktywnie w bibliotece :P


14 wrz 2007 18:12:19
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Potop szwedzki? :O

Edit by Obi: Kell cholera jasna coś na ten temat mówiłem! Do komentarzy specjalnie dla Ciebie założyłem osobny temat. Znajdziesz go trochę niżej :P I na miłość boską zacznij się do tego stosować, bo dajesz zły przykład! :P

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


14 wrz 2007 18:30:11
Zobacz profil
Post 
Witam.
Po kolei zaczynając warto sie przedstawić, a więc jestem Robert, lat 20 + 1, znaczy 21, oczywiście lubię czytać(w końcu znalazłem się na tym oto portalu), czytać głównie literaturę związaną z fantastyką, dalej idąc tym tropem myśli, do moich zainteresowań dopisuje się zamiłowanie do gier fabularnych, w skrócie rpg;)... hmmm oprócz tego do moich zainteresowań można chyba dopisać ... matematykę... i to by było chyba na tyle na razie.
A więc witam całe grono tegoż zacnego portalu;)


16 wrz 2007 11:23:40
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
no tak mamy coraz więcej matematyków :)

_________________
http://toolsweb.pl/


16 wrz 2007 11:33:07
Zobacz profil WWW
Post 
Witam wszystkich :D , mam na imię... interesuję się... -> w profilu :wink: mieszkam w miasteczku, szkołę skończyłem :mrgreen:

z książek to głównie czytam sf, fantasy, horrory, czasami historyczne; z autorów m.in: S.Lem, A.Sapkowski, S.King, C.Barker, B.Lumley, G.Masterton, O.S.Card, H.P.Lovecraft, G.Cook i wielu, wielu innych :wink:

dosyć często odwiedzałem poprzednią stronę Krzyśka, pożyczałem co-nieco (podesłałem też coś ;) ) ale później straciłem stronę z oczu, no i trochę trwało zanim znalazłem obecną :)

zajrzałem już do biblioteczki, ale jakoś skomplikowanie mi tam wygląda dodawanie nowych pozycji, no nic, może doczytam się jeszcze co i jak ;) .


16 wrz 2007 19:04:31
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
To nie jest nawet w połowie tak skomplikowane, na jakie wygląda, naprawdę! Mori napisał świetny poradnik i w razie czego masz innych do pomocy. Zachęcamy do współtworzenia :)

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


16 wrz 2007 19:54:42
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Imię : Dominika
Wiek : lat 17 (rocznik 1990, ale z grudnia jestem...)
Wieś : Lublin
Zaintersowania : książki SF, sensacyjne, polityczno-militarne trillery, romansidła z gazet :P (bez kitu); ogólnie komputer do tego; filmy oglądam na potęgę; o muzyce nawet nie wspomnę: jak mi nie gra w uszach to źle się czuję (siedzę teraz na informatyce i słuchawki w uszach... :P )
Jak ktoś na do mnie sprawę to : #gg 8082334 (jak się nudzisz to też możesz zagadać :P :wink: )

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


17 wrz 2007 13:59:17
Zobacz profil
Post 
witam ,jestemm BELLMONDO, prawie jak wloch jakis , ale jestem rudy i wygladam jak angol, i tam sie w chwili obecnej znajduje, az zetrafilem do zapadlej dziury z jedna ulica(przy ktorej mieszkam) no bo jak inaczej) to sie ksiazkami zainteresowalem.
CO LUBIE:
POWIESCI HISTORYCZNE
ARCHITECTURE
I ARCHITEKTURE KRAJOBRAZU
NARTY, RYSOWANIE MUZE (PERKUSJA-HOBBY) I FOTO.

pozdrawiam reszte i caluje raczki adminowi ;)
andrzej


17 wrz 2007 23:40:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 742 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron