Teraz jest 25 kwi 2024 12:42:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Praca 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Praca
Ponieważ zaraz idę na rozmowę kwalifikacyjną o nową pracę to wpadło mi do głowy cobyście napisali również gdzie pracujecie i co robicie. Ja obecnie jestem serwisantem / wdrożeniowcem w małej firmie zajmującej sie obsługą sieci sklepów (wdrażamy oprogramowanie, zakładamy sieci i prowadzimy serwis tych wszystkich urządzeń co w sklepach widujecie). Niestety bardzo mało mi płacą i stąd to szukanie nowych wyzwań, jak to ładnie określiłem w cv ;) A ajk to wygląda u Was?

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


21 wrz 2007 16:04:13
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
Na razie nie pracuje, ale w najblizszych 2-3 miesiacach powinienem dostac posade Administratora prac biurowych. W koncu bede pracowal w swoim wyuczonym zawodzie :) i to juz kilka miesiecy po zdaniu egzaminu zawodowego

_________________
http://toolsweb.pl/


21 wrz 2007 20:44:35
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 10:41:31
Posty: 84
Post 
Jestem zawodowym dręczycielem ciała pedagogicznego.... Czyli uczniem liceum :D Ciężka to praca ale przynosi satysfakcję :D :D Torturowanie i powolne wykańczanie nauczycieli jest naszym głównym zadaniem w tej instytucji :D Robimy to ku uciesze naszych młodszych przyjaciół i naszych następców (gimnazjum i podstawówka) i nie pobieramy za to żadnych opłat (no poza bardzo ładnymi i kształtnymi płotkami, jakie dostajemy od naszych szanownych ofiar) :D


22 wrz 2007 13:44:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lip 2007 21:21:38
Posty: 47
Lokalizacja: bydgoszczanin
Post praca
Zajmuję się pracą fizyczną (wiercę) na numerycznej maszynie a ponieważ cały zakład jest w sieci wewnętrznej (zewnętrznej nie na moim stanowisku) wyposażoney w komputery to i do utrzymania ruch potrzeba informatyków nie znam ich zarobków ale napewno są niemałe zresztą roboty mają sporo . Wracając do mojej pracy to otrzymuję parę tonowy klocek stali i wiercę kilkaset metrów otworów niby nic ale utrzymać 6-cio lub 7-osiową maszynę w ryzach to trochę stresu a jeśli ktoś ciekawy poco to to niech popatrzy na nowe samochody na ulicach w większosci z nich coś wykonywaliśmy


23 wrz 2007 18:08:52
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 6:58:35
Posty: 63
Post 
No ja też pracuje w fabryce i to samochodów (tej od kółka i znaku Zorro) a teraz wyrwałem sie z pracy i mam ćwiczenia wojskowe niby odpoczynek ale w przyszłym tygodniu wywożą nas na kilka dni do lasu i radź sobie sam :(

_________________
"...są trzy rzeczy, na które chce się patrzeć nieprzerwanie: ogień, morze i cudza praca."

Władimir Sorokin - Dzień oprycznika


23 wrz 2007 20:04:32
Zobacz profil
Post 
podczas studiów pracowałem w Teatrze Muzycznym w Lublinie, w wakacje dorabiałem jako kelner - barman w restauracji "Nostalgia" w Jarosławcu, we wrześniu przeprowadziłem się do Lublińca i jestem teraz w trakcie poszukiwania pracy :)


24 wrz 2007 14:51:44
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
oj ja niestety tez jestem w trakcie poszukiwań pracy :( a w tej wiosce zwanej Radom nie ma nic dla absolwentów studiów chwilowo opiekuje sie cudzymi dzieciaczkami ale jakoś nie kręcą mnie pieluszki i karmienie bachorków, a poza tym za mało płacą na 4 dzieciaki a ja nie jestem matką miłosierdzia. Też mam potrzeby zeby kupić sobie coś do jedzenie spotkać się ze znajomymi na piwku a tak muszę ciułać każdy grosz i sie zastanawiać co kupić wpierw prezent dla chlopa na urodziny czy potrzebne w trybie natychmiastowym akcesoria kobiece. Próbowałam rzucić palenia ale za bardzo to kocham żeby rzucic i ograniczam sie do jednej paczki miesięcznie a poza tym odstresowuje mnie to po takim dniu bachorami. Non stop wysyłam cv i chodze na rozmiowy a oni ciśgle " pani nie ma doświadczenia" , bądź " oddzwonimy" wiadomo o co chodzi i zazwyczaj robote dostaja znajomych córka siostra brat co pojęcie gówniane mają o robocie ( tak zdarzyło mi się pare razy a wiem że rodzinka załatwiła robote poprzez moich znajomych co pracują w tej firmie i mówią mi ze laska takaa i owaka jeszcze do tej pory nie zajarzyła jka obsługiwać kompa) nie mówię że wszyscy oczywiście. nie dośc że wysyłam cv to jeszcze specjalnie ide zanieść cv do biura. Ech szkoda gadać a raczej pisać. Co do osoby co pisała ze szuka roboty z lepszym dorobkiem to ma racje bo programistów w Polsce jest mało a poza tym za mało płacą, a wiem że trzeba wiele rzeczy porobic przy montowaniu serwerowni i oprogramowania by to wszytko funkvcjonowało jak nalezy moj eksio zajmował sie tym samym i tezs szuka czegoś w większym dorobkime bo po prstu za młao płacą tym bardziej ze nie raz widzialam jak robotę do domu przynosił i ślędzał nad tym przez cąły weekend do póznej pory czyli 2 nad ranem a o 6 znów do kompa i robic dalej, aż mi szkoda go było jak na to patrzyłam co jakiś czzas mu podawalam śnaidanie obiad kolację bo by chyba od kompa nie odszedł i zacząl gotowac bo na to zwyczajnie nie mial czasu. Raz nawet jak zwichnął nogę to nie mógł chodzić to mu dali robote do domu i jeszcze dzwonili do niego non stop. Porażka z taką robotą za marna kase.

------------------ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 11:53 am ------------------
no ale sie rozpisałam tak bez ładu i składu :D

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


30 wrz 2007 12:53:12
Zobacz profil WWW
Post 
ja pracuje w fabryce samolotowej robie czesci do samolotow troche nudne jak sie juz pozna wszystko ale dobrze placa...


27 lut 2008 21:48:23
Post 
A ja piszę miniaturowe reportaże. Miniaturowe bo najdłuższe mają 2000 znaków. Takie o kobietach utopionych w studni, dzieciach, które urodziły się bez nóżek czy krwiopijcach odciskających się krawym śladem na cv takich niewinnych istot jak ty. Jak chcesz dobrą pracę, to nie pisz w cv o nowych wyzwaniach. Pokaż jak sobie poradziłeś ze starymi.


29 lut 2008 20:04:32
Post 
Pracuję jako urzednik. Dużo dyżurów, ale dzięki temu zaczołęm czytać ebooki.


01 mar 2008 19:39:42
Post 
programuję, między innymi w PHP. właśnie usiłuję wystartować ze swoją działalnością i głowa mnie od tego boli...


01 mar 2008 20:57:36
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 20:43:42
Posty: 42
Post 
Ja jestem studentem, a dorabiam sobie jako pisarz do wynajęcia.


01 mar 2008 21:34:14
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 13:54:46
Posty: 656
Lokalizacja: Atol Bikini
eCzytnik: PRS-505, eClicto, Kindle 3, HTC LEO
Post 
No Panowie salieri i wacjej - od teraz zaczynam Was traktować jako ludzi pióra. Moje oczekiwania co do Waszych postów zwiększają się o jakieś 500% :twisted:
To wcale nie jast tak do końca żart. Nie uznaje już w Waszym wykonaniu stylu SMS-owego i oczekuje sprawnego, przejrzystego i zgodnego z tematem wyrażania swoich myśli!
HOWGH!!!

Chesuli

_________________
Pozdrawiam,
Chesuli

Cytuj:
Kobiety nie można zmienić.
Można zmienić kobietę, ale to nic... nie zmieni.


01 mar 2008 21:39:03
Zobacz profil
Post 
Ja narazie nie pracuję, ale w przyszłym tygodniu idę złożyć cv do biblioteki. Może uda mi się zdobyć wymarzoną posadę. Przez miesiąc miała tam praktyki, więc jakąś szansę mam. Pożyjemy, zobaczymy. Wbrew stereotypom w bibliotekach teraz pracuje bardzo dużo młodych osób i atmosfera jest naprawdę fajna.
W wakacje zawsze pomagam rodzicom bo wynajmujemy pokoje wczasowiczom i z tym też jest trochę pracy.


01 mar 2008 22:01:05
Post 
Ja jestem nauczycielką i ucze historii


02 mar 2008 13:08:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: