Teraz jest 24 kwi 2024 1:24:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Powieść kryminalna o forum :P 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
No cóż Chosenone planowała z PW zrobić wiadomość publiczną, ale już doszliśmy do porozumienia. I gdyby gg działało normalnie, to byśmy tam rozmawiali. A tak niestety musiało się to odbyć tutaj...


12 lis 2007 22:04:35
Zobacz profil WWW
Post 
Obi-One napisał(a):
Hmmmm po pierwsze to Ty byłeś zainteresowany kisielem, a nie ja, a po drugie... Zresztą wisi mi co tam sobie myślicie i mówicie. :P Nie mam zamiaru tego komentować :P


No cóż Obi - to nie było miłe... Ale dla dobra forum powinieneś się tym chyba zainteresować. Co do komentarzy - nie dasz rady... Ty jesteś chyba stworzony do tego :P
A co do książki wszyscy na nią czekają i myślą co w niej będzie. Cokolwiek myślicie to wierzcie mi, że chosenone na pewno nas zaskoczy. :D Jak już kiedyś wspomniałam to będzie bestseller :)


13 lis 2007 14:38:35
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
teraz to pewnie każdy się zastanawia czy bedzie czarnym charkterem :)

_________________
http://toolsweb.pl/


13 lis 2007 17:55:07
Zobacz profil WWW
Post 
Hehe, możliwe :)


13 lis 2007 18:05:18
Post 
No ostatnio mnie pytała jak mam na imię :| a ja głupi podałem :D i teraz cały świat się dowie jak mam na imię :( i będą mnie ścigać, i znajdą mnie na krańcu świata... apropo chosenone jak będziesz upubliczniać powieść to uprzedź tak z dzień wcześniej abym mógł sie przygotować do tego święta jakoś kulinarnie, gastronomicznie...alkoholowo :D i tak w ogóle to z niecierpliwością czekamy... może tak jakaś zapowiedź oficjalna by się mogła pojawić???? :D


13 lis 2007 18:10:39
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
Zbieg a jak masz na imie?? nie martw się ja tez podałem!! ja proponuje zaplanowac jakas impreze połączoną z oficjalną premierą dzieła chosenone (najlepiej w Krakowie :) )

_________________
http://toolsweb.pl/


13 lis 2007 18:23:34
Zobacz profil WWW
Post 
hehe pewnie dowiesz sie z powieści :)


13 lis 2007 18:33:49
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Presja Presja! O jeny! Presja!
Wiesz @Zbiegu, że dopiero teraz szukałam tego Twojego imienia. Wtedy co o nie prosiłam to zapomniałam zobaczyć, ale już wiem :twisted: .
@Miłoszu dlaczego akurat w Krakowie? Powinno być w mieście pochodzenia autora, a toż to Lublin jest.
Po za tym widzę, że moje plany poszły się ...... Ja chciałam takie luźne opowiadanko napisać, a widzę, że całą książkę muszę napisać. Spoko. Jakoś dam radę.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


14 lis 2007 8:19:39
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Madmax zdecydowanie ma rację. Akcja w Krakowie to jest to =] Spotkanie w jakimś klubie i odczyt przez autorkę opowiadania też można zorganizować :D

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


14 lis 2007 11:14:31
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@madmax - nie ma co się zastanawiać. Każdy wie, że to będę ja i że nie dotrwam cały do końca powieści :P I dlatego postuluję o zrobienie premierowej imprezy w Olsztynie, jako miejscu pobytu głównego czarnego bohatera :P Imprezę mogę zorganizować :P I przy okazji premiery zrobimy imprezę z okazji 10-lecia istnienia strony i forum :P

Ale na stulecie od razu rezerwuję Kraków i nie ma żadnego przenoszenia potem!


14 lis 2007 12:59:51
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
@chosenone w zasadzie może być w Lublinie w końcu pochodze z Zamościa :)

_________________
http://toolsweb.pl/


14 lis 2007 18:06:12
Zobacz profil WWW
Post 
No baaa chosenone możemy zrobić imprezkę w "Księżycowej" ;) a jak nie to mam chody w "Nocie" koło Filharmonii :D


14 lis 2007 18:14:34
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 10:14:08
Posty: 152
Post 
Ale po odczycie będzie trzeba pić całą noc, bo nie wszyscy mają noclegi ;>


14 lis 2007 18:41:04
Zobacz profil
Post 
Spokojnie zawsze możemy się wbić do chosenone, zobaczymy co ta mała ma w lodówce :D (jak nie ma żółtego sera to lodówka poleci za okno), a jak nas nie przyjmie do siebie no to co martwisz się tym że będzie trzeba pić?? :D


14 lis 2007 19:30:09
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
No to jakoś tą noc spędzimy :D Ale ja dalej jestem za Olsztynem - u mnie moglibyście przekimać :P

PS. @Mori - da się załatwić. Dam w testamencie zapis dla moich dzieci i wnuków, że stulecie stronki ma być koniecznie w Krakowie :P


14 lis 2007 20:07:24
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron