Teraz jest 24 kwi 2024 5:28:03




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Języki obce 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lip 2007 21:21:38
Posty: 47
Lokalizacja: bydgoszczanin
Post 
pracuję w holdingu na początku właścicielem byli francuzi -nauczyłem się (fonetycznie) że ne parl pa franse , teraz wykupili nas japończycy i tu bieda nawet nie znam pozdrowienia na dzień dobry żal że się nieuczyło obcych języków za młodu. Z praktyki potwierdzam że gdybym znał francuzki (w latach poprzednich) wizytowałbym kraj nad Sekwaną jak zdarzyło się to kilku kolegom poliglotom z zakładu jak zparafrazował Avro propagującym " stalinizm"


29 lip 2007 15:32:02
Zobacz profil
Post 
ja znam angielski chyba dobrze


27 lut 2008 21:50:04
Post 
angielski, niemiecki, 2 lata laciny w szkole :D


28 lut 2008 18:30:15
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post 
Angielskiego uczyłam się od podstawówki i teraz jestem na Pedagogice Wczesnoszkolnej z językiem angielskim.
Rosyjskiego uczyłam się w liceum, a teraz próbuję nauczyć się japońskiego... :)

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


28 lut 2008 19:28:05
Zobacz profil
Post 
Angielski 9 lat
Niemiecki 6 lat
Rosyjski 2 lata
Japoński 6 miesięcy
To prawie brzmi jak jakieś wyroki ,p a z tych 4 to japoński jest chyba naljepszy


29 lut 2008 1:10:35
Post 
osobiscie znam slabo angielski a niemeicki prawie w ogole ale ucze sie szybko angielskiego wiec wiele rpzedemna. A ze taks pytam tych co umieja anglika. Jest jakis przydatny program komputerowy do nauki tego ejzyka?


29 lut 2008 15:52:29
Post 
No proszę, dla każdego coś miłego

- angielski - kończę anglistykę
- hiszpański - mam licencjat z iberystyki
- niemiecki - no ujdzie
- łacina - horror ze studiów
- japoński - moja nowa miłość - coraz lepiej

w przyszłości: swa-hili (mówię zupełnie serio), arabski i hebrajski


Ostatnio edytowano 01 mar 2008 2:56:59 przez Konto usuniete, łącznie edytowano 1 raz



01 mar 2008 1:10:42
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lut 2008 20:09:17
Posty: 40
Post 
hmm znam angielsko-polski dosc dobrze, raczej nei mam problemow z interpretacja tekstow, w odwrotna strone jest duzo gorzej, zwlaszcza z mowieniem, kiedy nie mam dosc czasu na wygrzebanie odpowiednich slow w glowie
niemiecki... niestety po 12 latach nauki umiem sie tylko przedstawic i wiem jak jest robic siusiu i miec zatwardzenie
rosyjski jeszcze pare lat temu gadany znalem biegle, chodzi o korzenie itp, pisac nigdy dobrze nie umialem glownie dlatego ze prawie nie czytalem i nie pisalem w tym jezyku, teraz troche zaluje, a jeszcze bardziej tego ze go mocno zapominam przez zadkie uzywanie
za mlodu niezle znalem ukrainski ale go nie uzywalem juz tyle lat ze doslownie nie pamietam nic :)


01 mar 2008 2:55:14
Zobacz profil
Post 
angielski- B1E sie zdalo xD
niemiecki- 8 lat ale i tak nienawidze
japonski - dopiero zqaczynam


01 mar 2008 9:17:09
Post 
niemiecki - 3lata, ale poszedł w zapomnienie :/
angielski - około 7 lat
japoński - powoli zaczynam


01 mar 2008 10:00:29
Post 
- Angielski - całkiem całkiem ;) szybko idzie ;D
- Polski - Geniusz normalnie ^^
- Niemiecki - troche ale taki beznadziejny ten jezyk :P


02 mar 2008 22:45:10
Post 
Angielski - Raczej dobrze
Niemiecki - Eee... Umiem się przedstawić^^
Fiński - Kilka wyrażeń znam...
Japoński - Tak samo jak Fiński
No i Polski, oczywiście xD


02 mar 2008 23:02:15
Post 
Angielski : Actually I'm anglophone and it's really my first language XD

Franscuski: J'habite au quebec donc ...enfin je le parle tous les jours : D

Hispanski: Yo hablo solo un poqito pero yo van a tener un curso en el proximo ano a la escuela!

no i rozumie troche po japonsku :D


12 mar 2008 0:12:12
Post 
To ja się też pochwalę, co mi tam;-). Francuski - jest, hiszpański - jest, niemiecki - no ... jest <umiem powiedzieć, ze mam piętnaście lat;-D od ładnych paru lat>, włoski - bywa, jak się napiję, angielski - tułaczkę odwaliłam, terrego czytałam, nie jest tragicznie, łacina - jest, greka - starożytna, kilka słów po duńsku, bułgarsku, serbsku... w zasadzie znam kilka słów w każdym języku, nawet swahili;-D, japoński - będzie, jak się nauczę. Latanie szło łatwiej, japoński jest tylko trzy razy trudniejszy. hmtl i kiedyś tam pascal - w zapomnieniu;-P. A poza tym to polski jakoś lubię;-). I staropolski. I starofrancuski. A jeśli chodzi o brzmienie, to przełknę wszystko, tylko nie coś w stylu: ih śprehe dojcz furtśbar.
pozdrawiam


12 mar 2008 2:52:38
Post 
angielski polski niemiecki minimalnie:P a japoński czasem łapię jakieś zdania z anime;)


12 mar 2008 6:41:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron