Teraz jest 28 mar 2024 16:24:56




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
I luvv :D I hate :[ 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Mnie też 'współlokatorzy' denerwują ostro.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


31 paź 2007 17:50:36
Zobacz profil
Post 
A ja koffam mojego Poda, mój telefon, moich przyjaciół, mojego pieska, czekoladę, lody, książki, życie (czasami) i wiele innych rzeczy...
A nienawidzę chamstwa, kłamstwa, niektórych ludzi, parówek, brokułów, terroru.

A co do połączenia kobiety i komputera: NIE ZGADZAM SIĘ ! ! ! ponieważ to mnie obraża. Nie mówię, że jestem jakimś tam geniuszem, ale nie zgodzę się że ja + komputer to katastrofa. (Stop szowinistom!!!). A co do Obiego i jego upodobań, cóż, nie znam go, więc się nie wypowiadam... :P


31 paź 2007 21:08:17
Post 
Kocham żonę i mój samochód (w takiej i nie innej kolejności :P), pracę, ebooki ;)
Nienawidzę wozić samochodem rodzinki!!!!, cwaniactwa, chamstwa, nauki,


31 paź 2007 22:08:34
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Anula napisał(a):
A ja koffam (...)

Mówiłaś, że nie pasujesz do tzn 'wieku gimnazjalnego'...

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


31 paź 2007 22:10:14
Zobacz profil
Post 
No tak... Jendak niektórych zwrotów nie da się nie przejąć, typu właśnie: "koffam", "niom", "aham" itd... Ale wierz mi, że moim zachowaniem i podejściem tam nie pasuję... Jak to mówią mi wszyscy ostatnio: "jesteś zbyt dojrzała psychicznie jak na swój wiek". Starsi mnie za to chwalą, rówieśnicy nienawidzą... Bywa... :P


31 paź 2007 22:15:02
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
No tak jak u mnie pączki z okresem. Tylko nie wpadnij w samozachwyt, ciężko z tego wyjść. Wiem bo ja wpadłam :P .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


31 paź 2007 22:19:55
Zobacz profil
Post 
Hehe.. Do tego mi daleko... (chyba :P)


31 paź 2007 22:24:55
Post 
Anula napisał(a):
Jak to mówią mi wszyscy ostatnio: "jesteś zbyt dojrzała psychicznie jak na swój wiek...

Oj dziewczyno szczerze zazdroszczę ja mimo mojego wieku niestety nie dorośleje ale staje sie coraz bardziej dziecinny , mówią mi że nie wypada sie tak zachowywać , że jestem za stary . A ja po prostu jestem duże dziecko i nie mam zamiaru tego zmieniać . Co prawda mam przebłyski odpowiedzialności ale zwykle przechodzi mi po 15 sekundach . Wraz z dorastaniem tracisz wiele możliwości dlatego nikomu tego nie polecam.:P


31 paź 2007 23:13:16
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Yohasakura napisał(a):
(...) Wraz z dorastaniem tracisz wiele możliwości dlatego nikomu tego nie polecam.:P

Jedno tracisz drugie zyskujesz. W naturze nic nie ginie. I dorośnij w końcu chłopcze :P .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


01 lis 2007 9:22:00
Zobacz profil
Post 
chosenone napisał(a):
I dorośnij w końcu chłopcze :P .
Sorry na dorastanie będe miał wiele czasu . Chociaż mimo woli i tak sie to kiedyś stanie...


01 lis 2007 13:15:22
Post 
Wierz mi, Yohasakura, że mnie samą to czasem przeraża, ale mam czasem takie dni, że zachowuję się jak totalne dziecko i to przeraża mnie jeszcze bardziej :P Ale wiesz, z mojego zachowania mam pewne korzyści, np. większe zaufanie u rodziców, itd. :D A to się przydaje...


01 lis 2007 19:53:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Wiesz to też zależy. Moja koleżanka odpowiedzialna, oceny spoko, w sumie nie skrobie sobie nic. Spokojna dziewucha, a rodzice nie pozwalają jej nigdzie chodzić. Jak po miesiącu płaczu i błagania w końcu puścili ją na dyskotekę to tylko do 22. Potem ojciec podjechał, dziecko wsiadaj i jedziemy do domu spać.
Ja mam tak, że mi nie dyskoteki w głowie, ale jak kiedyś moja siostra szła to moja mama 'Może byś Dominika poszła. Nie będziesz sama to i nie będziesz się nudzić.'. Mojej miny to mama nie zapomniała i więcej takich propozycji nie złożyła.
Także z zaufaniem i puszczaniem gdzieś balować jest różnie. Najczęściej to zależy po prostu ile w życiu nabroiłaś. @Yohasakura Ty to pewnie zbir niezły jesteś :P , ale nie martw się i na Ciebie przyjdzie pora, a @Anula jeszcze będzie zachowywać się jak dziecko kiedyś. Kwestia czasu.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 lis 2007 8:25:31
Zobacz profil
Post 
Mam nadzieję :P Mam OGROMNĄ nadzieję :P


02 lis 2007 17:49:01
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Niektórzy mają tak, że dopada ich to jak mają dzieci i powinni być odpowiedzialni. Możemy mieć jedynie nadzieję, że Ciebie to dopadnie w wieku studenckim kiedy to jeszcze dopuszczalnie i nie jest sensacją.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 lis 2007 21:32:03
Zobacz profil
Post 
Ja tam na razie dziecka nie mam w planie . Interesuje mnie czysta relacja człowiek-komputer także raczej nie wpadne:P


03 lis 2007 0:40:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron