Teraz jest 29 mar 2024 9:25:08




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Gry online, MMORG ITP. 
Autor Wiadomość
Post Gry online, MMORG ITP.
Jak w temacie. Jest wiele tego typu gier , ja osobiście pogrywam na Ogame. I ciekawi mnie na czym inni pogrywają i co o takich grach sądzą 8)


19 mar 2008 20:49:32
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Ogame MMORPG? OMFG :/ To tyle względem komentarza...

Jeśli chodzi o browserskie, to kiedyś sporo w to grałem. Króciutko w Traviana, trochę dłużej w Ogame a tak trochę dłużej to w bitefight i monstersgame (bardzo podobne gry). Niestety później miałem problem z netem i zrezygnowałem z nich. I do tej pory nie wróciłem. Teraz planuję wrócić do jakiejś, ale jeszcze nie wiem do jakiej i czy wrócę. Może jeśli ilość spamu tutaj się zmniejszy... Aha i jeszcze kiedyś przez jakiś czas grałem w Fastgame - przyspieszona wersja Ogame. Całkiem fajna, ale akurat przeżywałem kryzys jeśli chodzi o zainteresowanie grami i też ją porzuciłem.

A z MMORPG krótko w Lineage 2 grałem, ale nie wciągnąłem się. Widocznie zbyt długo grałem w Ragnaroka. Ale tam też miałem 2 przerwy (matura i brak neta na stancji) i jakoś nie wróciłem do niej. Chociaż możliwe, że w niedługiej przyszłości znowu tam wrócę. Albo z kuzynem zacznę grać w Cabal Online :D


19 mar 2008 21:03:11
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:42:16
Posty: 105
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post 
Jesli chodzi o Browserowki to jak dla mnie ciekawe sa tylko bety :) Nie ma wtedy zaprogramowanych kalkulatorow, kompletu znanych wzorow itp - gra sie na czuja. Beta serwery RedDragona i Ogame wspominam milo, potem to juz kwestia oprogramowania dodatkowego.


19 mar 2008 22:19:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post 
Pogrywam w Traviana. Kiedyś grałem troszke w Ogame ale szybko skończyłem. Jeśli chodzi o MMORPG to gralem przez parę lat w Tibie. Ostatnio grałem troche w Metina2, ale szybko się znudził.


19 mar 2008 22:32:59
Zobacz profil
Post 
Z przegladarkowych to również trafił mnie swego czasu Ogame, do pierwszego zezłomowania.
Jakoś mnie nie bawią takie zjadacze czasu.

Co do normalnych MMORPG grywałem Ultime Online, Shadowbane, World Of WarCraft, EverQuest 2, Vanguard: Saga of Heroes - z niecierpliwością oczekuje jednego tytułu Darkfall Online!
Aktulanie nie ma nic na rynku w co można sobie pograć, no chyba że po raz enty odświeżyć sobie Ultime.

Z takich przeglądarkowych słyszałem, że teraz bije rekordy popularności Sherwood.

pozdrawiam.


20 mar 2008 9:10:26
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Tak właśnie mi się przypomniało, że taki temat już był na forum:

http://forum.eksiazki.org/viewtopic.php?t=79

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


21 mar 2008 7:42:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron