Teraz jest 29 mar 2024 17:29:53




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Dewiacja-masochizm 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2007 12:02:51
Posty: 139
Lokalizacja: Chicago
Post Dewiacja-masochizm
Często ściągam filmy ze strony megawarez, pojawił się tam ostatnio film pt. "Poje.y", w poście było zdjęcie gościa skaczącego na rowerze, ciekawią mnie takie rzeczy więc ściągnąłem.
Okazało się że jest film nie o rowerzystach a o ekstremalnych masochistach, trwał krótko ok 1 minut. Najpierw gdy zorientowałem się co to jest wyłączyłem ale później obejrzałem całe, byłe szokowany i nie mogłem uwierzyć że ludzie mogą robić takie rzeczy, były tam urywki filmów gdzie mężczyzna san sobie obrał penisa ze skóry albo kobiety która odcieła skóre wokół pochwy i wyjęła na zewnątrz narządy rozrodcze, większość dotyczyła narządów płciowych, przebijanie penisów gwoździem czy też "mniej brutalne" kolczykowanie jąder, można też zobaczyć jak ktoś odrąbuje sobie palec przecinakiem.
Na końcu filmiku jest adres [ciach by Mori]

Strona widać cieszy się popularnością, nie miałem odwagi wchodzić dalej ale na górze jest info że jest ponad 6000 i filmów i dużo więcej zdjęć, których kategorie tematyczne to między innymi "kastracja".

Nie wiedziałem że ludzie mogą być aż tak popier......, to zakrawa na pomstę do nieba, nie mieści mi się w głowie jak można posunąć się do czegoś takiego, wiem że świat jest pełen różnych zboczeńców ale żeby osiągać orgazm wbijając sobie gwóźdź w penisa to już nie jest zboczenie tylko choroba psychiczna z kwalifikacją do zamkniętego zakładu psychiatrycznego, a tą popieprzoną stronę należało by zamknąć a jej adminów wsadzić do więzienia.

Ciekawy jestem czy kiedykolwiek zetknęliście się z czymś takim i co wy o tym myślicie, czy według was może istnieć coś takiego jak granice wolności, tego co sprawia nam przyjemność, czy jeżeli to mój penis to mogę sobie go spokojnie oderżnąć nożem, nagrać to i opublikować w necie i nikt mi nie może nic powiedzieć.
A może jednak tak bo coś mi się zdaje że większość tych kretynów dzwoniła później po karetkę, za którą musieliśmy zapłacić my.

Chciałbym was jeszcze przestrzec że jeżeli macie zamiar wejść na tą stronę musicie być pełnoletni i mieć naprawdę mocne nerwy bo to co zobaczycie może być dla wielu ludzi wstrząsające i może zmienić całkiem wasze wyobrażenie o ludziach.

Zapraszam do dyskusji.

_________________
Obrazek Obrazek


26 sty 2009 18:54:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 lis 2008 12:58:01
Posty: 177
eCzytnik: kindle DX
Post 
kiedyś (bodajże w Mtv) był program, gdzie też robiono dziwne rzeczy jak jedzenie robaków, było tam też jeżdzenie gołym tyłkiem po szkle, dokładnie nie wiem, bo na samą myśl o czymś takim robi mi się niedobrze

sadomasochizm jest jednak dość popularny, jak i wiele innych skrzywień


26 sty 2009 19:02:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron