Teraz jest 29 mar 2024 17:40:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Brumbowanie na pisanie 
Autor Wiadomość
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Brumbowanie na pisanie
A jak są traktowane kobiety tak w Afganistanie, jak i Iraku?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


06 lis 2009 18:30:09
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Nie wiem za cholerę po co mysmy tam wysłali w ogóle wojska. To znaczy wiadomo, że włazimy USA w dupę ale żeby były z tego jeszcze jakieś zyski. A oni nawet nie chcą nas wpuszczać za bardzo do kraju :nie:

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


06 lis 2009 19:13:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2008 23:21:37
Posty: 114
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Szczerze to nie wiem, jakie jest tam traktowanie kobiet. Cały czas mam wyobrażenie, że lekarz to lekarz. Wiem, że kobiety jeżdżą - zwłaszcza pielęgniarki.
Nie znam jednak nikogo, kto był czy to w Iraku, czy w Afganistanie. Wiem tylko tyle mi chorążych dwóch powiedziało, że w Afganistanie nie ma poszanowania dla służb medycznych. W Iraku czerwony krzyżyk coś jeszcze znaczy.

_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. . . kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie"

Friedrich Nietzsche


06 lis 2009 22:22:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2008 23:21:37
Posty: 114
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Byłam. Zdałam. Wróciłam.
Jednak jak już pojechałam, to doszłam do głębokiego wewnętrznego przekonania, że nie chcę zostać wojskowym, ale żeby nie było, że na darmo jechałam całą noc to podeszłam do egzaminów i okazało się, że wcale nie jestem najgorszą ofermą na świecie. Całkiem nieźle wypadłam w biegach, a pompkach nie będę mówić... :P

W każdym razie podjęłam nareszcie decyzję :)

_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. . . kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie"

Friedrich Nietzsche


08 lis 2009 14:13:38
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post Re: Brumbowanie na pisanie
dzisiejszy poranek byłby cudowny gdybym nie spojrzała w okno, to co za oknem zobaczyłam dosłownie mnie przeraziło zastanawiałam co się stało. Okazało się że ktoś się do domu bardzo spieszył ze wjechał w naszą bramę i ją doszczętnie zdemolował i około 2000 tys. zł na bramę pójdzie Policja po północy podobnież była i zatrzymali kolesia, stwierdził on że został zmuszony do wjechania w bramę gdyż z naprzeciwka ktoś jechał i go zepchnął z drogi i uciekł. O dziwo w nocy żadna z nas, "śpiących królewien" nie słyszała huku a Policji nie chciało się jakoś na budzić domofonem, a domofon z pewnością byśmy usłyszały ale cóż Polska dalej chyba będzie mnie szokować mimo że się tu urodziłam. Co przyjeżdżam, tutaj zawsze coś się dzieje dziwnego czy ja w jakimś filmie gram czy jak??

A o to dzieło "świetnego kierowcy"
Obrazek
Obrazek

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


Ostatnio edytowano 08 lis 2009 18:23:10 przez Camille.G, łącznie edytowano 1 raz



08 lis 2009 18:06:59
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Cytuj:
Byłam. Zdałam. Wróciłam.
Jednak jak już pojechałam, to doszłam do głębokiego wewnętrznego przekonania, że nie chcę zostać wojskowym,


Bez obrazy ale zabrzmiało to wprost typowo dla kobiety.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


08 lis 2009 18:21:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 sie 2008 23:21:37
Posty: 114
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Tak, tak wiem, już mi ktoś tu na forum zwrócił uwagę na coś, co było podobno typowo kobiece. Tzn. ja nie bardzo rozumiem o co chodzi ;) . Jednak nie będę tego dłużej ukrywać i wyznam, że jestem kobietą, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości :P

_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. . . kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie"

Friedrich Nietzsche


08 lis 2009 19:31:42
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Brumbowanie na pisanie
bean-sidhe napisał(a):
Jednak nie będę tego dłużej ukrywać i wyznam, że jestem kobietą, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości :P

Wielki come-out ;) Anyway, myślę, że Kellowi chodziło o to, że ni z tego, ni z owego zmieniasz zdanie.

@Camille.G:
Został zmuszony i...? I co, nie zapłaci za szkody w takim razie? Bo przecież skoro Policja go złapała, to i wylegitymowała i w ogóle... Pytałaś czy trzeźwy był?

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


08 lis 2009 20:23:24
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post Re: Brumbowanie na pisanie
Cytuj:
ni z tego, ni z owego zmieniasz zdanie.

... opierając się jedynie na "przeczuciach". To takie kobiece! :zakrecony:

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


08 lis 2009 20:52:57
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post Re: Brumbowanie na pisanie
wiem tyle co nic, nie mówili czy trzeźwy był ( zapomniałam wspomnieć że na ulicy na której moja mam zamieszkuje w godzinach bardzo późnych są wyścigi VW w soboty a w piątki bmw to przypuszczam że to był jeden z tych wyścigowców ), powiedzieli tyle że sprawa jest założona że skontaktują się telefonicznie jak toczy sie sprawa itede w ogóle tyle nam powiedzieli co nic bo oni na służbie o tej godzinie nie byli i sami za dużo nie wiedzieli ale też są dobrzy przyjeżdżają na miejsce zdarzenia nie znając szczegółów i mówią ze zdarzenie zostało zarejestrowane a ja się pytam ale proszę mi powiedzieć coś więcej a on "ja nie znam szczegółów proszę się zgłosić jutro na komisariat ten i ten tam pani dowie więcej informacji na postawie opisanego przez świadka zdarzenia" i gadaj tu z nim, nie będę obrażać innych bo może po prostu taki mi się trafił funkcjonariusz
Może też efekt mojego niecałkowitego przebudzenia bądź szoku jakiego rano doznałam że nic nie dotarło do mnie nie wiem sama jak do tego doszło że nie dopytałam o więcej szczegółów jaki samochód i tede

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


08 lis 2009 23:17:30
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: