Teraz jest 19 sty 2018 0:31:08

News News of Problemy techniczne Kindle

Site map of Problemy techniczne Kindle » Dział : Problemy techniczne Kindle

Kindle działa wolno? Coś dziwnego pojawiło się na ekranie?

[ Liczba wątków: 180 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18

Wiadomość
 Tytuł: Kindle nie zapamiętuje strony którą ostatnio czytałem.
PostNapisane: 28 gru 2017 21:22:07 
Mam dosyć duży problem. Otóż posiadam Kindle paperwhite 3 od paru dni. Zacząłem czytać pierwszą książkę. Miałem przeczytyne 50% i następnego dnia kiedy otworzyłem e-booka on otworzył się na białej stronie dokładniej to na końcu. Dlaczego tak się dzieje? Jak to naprawić?

Read more : Kindle nie zapamiętuje strony którą ostatnio czytałem. | Wyświetlone : 115 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Bateria w Kindle 8.
PostNapisane: 16 gru 2017 16:04:29 
Hej.
Czy ktoś może wie jaką pojemność ma oryginalna batria w Kindle 8?

Read more : Bateria w Kindle 8. | Wyświetlone : 305 | Odpowiedzi : 10

Tytuł: Paperwhite 3 nie uruchamia się
PostNapisane: 14 gru 2017 18:58:25 
Witam, mam Kindla Paperwhite 3 od ponad 2 lat, ostatnio przeleżał miesiąc w szufladzie. Teraz gdy go chciałem uruchomić tylko miga ekranem. Po zgłoszeniu do supportu, napisali że uszkodzona bateria, ale nie wymienią czytnika bo jest po gwarancji, zaproponowali upust na nowy zakup i tyle.
Mam pytanie czy czytnik jest jeszcze do reanimacji? Aktualnie ma wymienioną baterię ale efekt jest ten sam, dwa razy mignie ekranem, potem pokazuje się na sekundę drzewko Kindle, potem mignie ...

Read more : Paperwhite 3 nie uruchamia się | Wyświetlone : 252 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Pęknięty ekran? Kindle 4 classic
PostNapisane: 21 lis 2017 21:23:07 
hej,

prośba o informację od kogoś "doświadczonego" czy uszkodzenie widoczne na zdjęciu można naprawić bez konieczności wymiany całego ekranu? Czytnik upadł na ziemię. Od tego momentu ekran przestał reagować. Samo urządzenie wydaje się działać - świeci się zielona lampka przy włączaniu i dłuższym przytrzymaniu włącznika. Pomarańczowa przy ładowaniu.

Nie znam się na tym zupełnie ale spróbowałem otworzyć tylną klapę. Po jej otwarciu zauważyłem pęknięcie "ścieżki"
Zdjęcie:
Obrazek
link: http://static.pokazywarka.pl/7/l/j/7339 ... 1511295644 ...

Read more : Pęknięty ekran? Kindle 4 classic | Wyświetlone : 135 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: synchronizacja pomiędzy Kindle a "Kindle for PC"
PostNapisane: 07 wrz 2017 10:25:45 
Cześć,

Czy są jakieś narzędzia/aplikacje dzięki którym będę mógł czytać tą samą książkę na dwóch różnych urządzeniach tak, aby synchronizowała się lokacja w książce na której poprzednio zakończono czytanie?

Kiedyś podobno było to Kindle for PC - ale w chwili obecnej to chyba nie działa. Walczyłem z tym wczoraj kilka godzin, ale bez skutku.

Chyba, że to działa nadal, ale to ja robię coś źle?
Z tego co widzę, to na moim Kindle Paperwhite 3 ...

Read more : synchronizacja pomiędzy Kindle a "Kindle for PC" | Wyświetlone : 203 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Kindle nie widzi książki.
PostNapisane: 23 sie 2017 21:55:27 
Paperwhite 2. Po wrzuceniu książki .mobi mój czytnik jej nie widzi. próbowałem wszelkich metod, zmiany tytułu, autora itd. ściągnąłem epub i w Calibre przekonwertowałem na mobi... i nie widzi. To znaczy sam system widzi, bo tworzy pomocniczy katalog o nazwie książki, ale nie wyświetla jej na liście tytułów, nie znajduje wyszukiwarką, nic nie działa. mam na nim 241 książek i nie było żadnych problemów. Pełny restart itd. nie pomaga.

Read more : Kindle nie widzi książki. | Wyświetlone : 320 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Nie działające wifi na archeologicznym czytniku
PostNapisane: 19 cze 2017 15:12:07 
Sprawa jest tak zagmatwana, że aż nie wiem do czego zacząć.

Wiele lat temu moja mama dostała w prezencie Kindle Keyboard. Używała go przez jakiś czas, a później czytnik gdzieś się zgubił (podejrzenie było, że może jakiś "życzliwy" pan przy przenoszeniu pudeł przy przeprowadzce się nim "zaopiekował") a ponieważ moja mama nie jest anglojęzyczna i nie chciała robić problemu osobie, który jej ten czytnik kupiła, to sprawa została jak była.

Kilka dni temu czytnik się ...

Read more : Nie działające wifi na archeologicznym czytniku | Wyświetlone : 393 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Kindle Paperwhite 3 - Ciągłe odświeżanie stron
PostNapisane: 27 kwi 2017 18:32:48 
Cześć, Mam Kindla 3 Paperwhite od jakiegoś czasu. Dzisiaj włączyłem sobie opcję odświeżania strony, żeby zobaczyć jak to wygląda. Wyłączyłem ją, ale nadal przy każdej zmianie strony ekran się odświeża. Restart też nic nie pomógł. Software to 5.8.7.0.1.. Aktualizacja coś pomoże czy może jakoś inaczej da się to rozwiązać? Słyszałem coś o temperaturach, ale to nie ten powód.

Read more : Kindle Paperwhite 3 - Ciągłe odświeżanie stron | Wyświetlone : 577 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: zmiana orientacji kindle paperwhite
PostNapisane: 13 kwi 2017 9:20:41 
Hej, mam pytanie czy da się obrócić ekran o 180c jak bylo w starym kindle 4 classic?
rozumiem ze teraz podczas czytania ksiazki naciskami na Aa - page -orientation i mamy dwie opcje pion i poziom, ale chodzi mi obrócenie czytnika o 180c, zeby pasowala mi do okładki origami.

Read more : zmiana orientacji kindle paperwhite | Wyświetlone : 986 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: KT 5 - problem z pamięcią.
PostNapisane: 12 kwi 2017 21:48:27 
Witam!
Dostałem do sprawdzenia Kindla Touch 5. Generalnie utyka na logo startowym, brak paska ładowania. Nie ma możliwości wejścia w tryb diagnostyczny. Na konsoli szeregowej wypluwa cały czas błędy dostępu do pamięci flash:
Welcome to Kindle!

kindle login: info system:emiting_event:loaded_whitney_button:
info system:emiting_event:mounted_varLocal:
info milestone:7.55:fs25:
info milestone:7.68:vi00:
info zforce:start:version=2.0b0r12:
info system:emiting_event:loaded_touch:
mmcblk0: error -110 transferring data, sector 926742 nr 2, cmd response 0x900 card status 0x80b00
mmcblk0: error -110 transferring data, sector 926742 nr 2, cmd ...

Read more : KT 5 - problem z pamięcią. | Wyświetlone : 353 | Odpowiedzi : 0

[ Liczba wątków: 180 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18

Last 10 active topics

Onyx Boox

Brak nowych postów nie mogę zrobić aktualizacji firmware dla t68
Brak nowych postów Onyx t68 nie updateuje ostatno czytanych ciągle indeksuje
Brak nowych postów Onyx Boox Max Carta - czytni z monstrualnym ekranem 13,3 cal
Brak nowych postów Alternatywny firmware Onyx BOOX C65HD Storia

Jaki czytnik wybrać?

Brak nowych postów Czytnik z podświetleniem
Brak nowych postów Gdzie można dostać czytnik w sklepie stacjonarnym - Warszawa
Brak nowych postów Pierwszy czytnik- kilka pytań