Teraz jest 18 lip 2019 3:24:21

News News of Pocketbook

Site map of Pocketbook » Dział : Pocketbook

eCzytniki firmy Pocketbook

[ Liczba wątków: 416 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42

Wiadomość
 Tytuł: Problem z ekranem?
PostNapisane: 17 lip 2019 22:27:52 
Witam,

Kupiłem wczoraj Pocketbook Touch HD 3. To mój pierwszy czytnik i mam pytanie w związku z tym.

Czy to normalne, że na ekranie jest sporo czarnych nieregularnych kropek? Wyglądają trochę jak dziurki w papierze. Nie wiem czy w ogóle możliwe jest coś takiego jak martwe piksele na tego typu ekranie dlatego wolę najpierw zapytać osoby z większą wiedzą i doświadczeniem.

Tutaj widoczne jest to na zdjęciach:

https://postimg.cc/rDsn45x3
https://postimg.cc/xJDtB7hV

Kropki są niewidoczne gdy ekran nie ...

Read more : Problem z ekranem? | Wyświetlone : 28 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: PocketB Touch Lux3 - pamięć wewnętrzna SD
PostNapisane: 26 cze 2019 14:19:29 
Witam, posiadam model Touch Lux 3. Po ostatnim "doładowaniu" książek na zewnętrzną kartę SD nagle:
- przestał zapamiętywać ostatnią stronę i tytuł książki
- zawsze włącza się z podświetleniem (chyba go wyłączyłem z podświetleniem przed tym feralnym "doładowaniem" księgozbioru)
- nie zapamiętuję ustawień osobistych,
- nie powraca do ustawień fabrycznych
- próby formatu wewnętrznej pamięci SD i aktualizacji softu nie przynoszą rezultatów.
Ponadto: w pamięci wewnętrznej SD nie zapisują się pliki... próbowałem wrzucić książkę po ...

Read more : PocketB Touch Lux3 - pamięć wewnętrzna SD | Wyświetlone : 289 | Odpowiedzi : 13

Tytuł: epub czy fb2
PostNapisane: 26 cze 2019 13:31:03 
Dzień dobry,

jestem od wczoraj w posiadaniu czytnika Inkpad 3. Przesiadłem się już z leciwego Kindle Touch. W związku z tym mam sporo książek w formacie natywnym dla Kindle - mobi. Konwersja nie jest problemem z Calibre chociaż przyznam, że nie używam zaawansowanych funkcji, po prostu konwertuje, ale po przeczytaniu kilku postów wcześniej pojawił się wątek konwersji do plików fb2, w tym sensie że potencjalnie ze względu na pochodzenie software PocketBook, będą lepiej zoptymalizowane.
Czy ...

Read more : epub czy fb2 | Wyświetlone : 197 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: CoolReader i InkPad 3
PostNapisane: 15 cze 2019 23:31:30 
Witam serdecznie,

Zakładam temat, ponieważ mam specyficzny problem.

Posiadam czytnik PB InkPad3 Do czytania używam KOReadera, ale chciałbym z ciekawości sprawdzić również Coolreadera.

Pytanie pierwsze: Czy da się w ogóle zainstalować Coolreadera w taki sposób, aby był zainstalowany razem z KOReaderem (w taki sposób, aby w opcji "otwórz w" były widoczne obie "przeglądarki książek"?

2. Jak zainstalować Coolreadera? Wiem, że to pytanie już padło, ale nie ma na nie dobrej odpowiedzi. Nie mogę do tego ...

Read more : CoolReader i InkPad 3 | Wyświetlone : 273 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: Eksportowanie notatek w PocketBookach
PostNapisane: 14 cze 2019 19:19:57 
Gdyby ktoś potrzebował wskazówek na temat eksportu notatek użytkownika z czytników PocketBook, zapraszam do lektury: http://cyfranek.booklikes.com/post/1902 ... ksportowac

Read more : Eksportowanie notatek w PocketBookach | Wyświetlone : 137 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Usunięcie cache
PostNapisane: 31 maja 2019 20:33:06 
Zmieniam trochę pliki EPUB w jednym cyklu książek (formatowanie tytułów, okładki, dzielenie wyrazów itp.) i mam problem z cache. Pliki lądują pod tymi samymi nazwami i mam takie problemy:
  1. miniatury okładek wyświetlają się stare
  2. numerowanie stron jest dotychczasowe, tzn. ze strony 1 wskakuje od razu na stronę 14, czyli ewidentnie liczba stron nie została przeliczona. Włączanie/wyłączanie „wbudowanego numerowania stron” nie pomaga
  3. w którymś momencie utraciła mi się informacja o numerze w serii dla części ...

Read more : Usunięcie cache | Wyświetlone : 216 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: PocketBook InkPad 3 - zawiesił się podczas uruchamiania
PostNapisane: 24 kwi 2019 19:58:21 
Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałem się grzecznie przywitać. Dzień dobry.
Z powodu tego, że mój stary PocketBook Lux2, który mi służył 5 lat, po ostatniej aktualizacji, zaczął przymulać jeszcze bardziej niż wcześniej, a na dodatek pogorszyła się ostrość liter, postanowiłem kupić nowy czytnik.
Mimo tego, że zarzekałem się, iż już w życiu nie kupię czytnika tej marki, znowu dałem się nabrać na PocketBooka. Przesądziła o moim wyborze wielkość ekranu ...

Read more : PocketBook InkPad 3 - zawiesił się podczas uruchamiania | Wyświetlone : 656 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: PocketBook 632 Aqua
PostNapisane: 22 kwi 2019 0:02:32 
Nowa wersja PocketBoka 632 weszła na rynek rosyjski. Dla nas ciekawostka z okazji obudowy w kolorze lazurowym: http://cyfranek.booklikes.com/post/1874 ... ojezycznym

Read more : PocketBook 632 Aqua | Wyświetlone : 286 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
PostNapisane: 17 kwi 2019 9:38:37 
Witam!
Korzystam z ww. usługi co tydzień - prenumeruję bowiem "Tygodnik Powszechny" i co tydzień nowy numer, po synchronizacji, pojawiał się też na moim czytniku. Niestety, dzisiaj tak się nie stało - podejrzewałem, że problem leży po stronie księgarni internetowej, ale spróbowałem wysłać też ebooka mailem na moje konto w usłudze (mojadres@pbsync.com) i też się nie pojawił! Czytnik poprawnie synchronizuje się z usługą i jest z nią połączony, ale wygląda ...

Read more : PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook | Wyświetlone : 308 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Legimi i źle wyświetlana książka
PostNapisane: 10 kwi 2019 21:33:29 
Witam!

Dziś zdobyłem kod do Legimi i ściągnąłem 3 ksiązki na próbę. Dwie wyświetlają się jak trzeba ale "Ślepiec" Maxa Czornyja wyświetla się dziwnie bo teks kończy się na jednej stronie a na następnej nijak się nie klei zdanie. Tak jak by wycinało dół strony (?). Nie badałem tego dokładnie bo na razie mam co czytać ale błąd jest na Inkpad 3 - ma ktoś czas sprawdzić jak jest u niego? Na ios w Legimi ...

Read more : Legimi i źle wyświetlana książka | Wyświetlone : 418 | Odpowiedzi : 4

[ Liczba wątków: 416 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów Problem z ekranem?

inkBOOK

Brak nowych postów inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy

Zamawianie Kindle

Brak nowych postów Kindle Paperwhite 4 taniej o 50 EUR w Amazon Prime

Inne e-czytniki

Brak nowych postów YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów zbiór problemów nowicjusza :)
Brak nowych postów Kindle Oasis 3

Kobo

Brak nowych postów Kobo Clara HD

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Empik Go konkurencją dla Legimi?

Akcesoria dla Kindle

Brak nowych postów KINDLE PAPERWHITE / VOYAGE CASE & ETUI & POKROWCE

Nasze zainteresowania

Brak nowych postów e-monocykl - transport przyszłości ?

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 99154 | Liczba wątków: 8892 | Liczba użytkowników: 14090