Teraz jest 20 kwi 2019 13:14:50

News News of Pocketbook

Site map of Pocketbook » Dział : Pocketbook

eCzytniki firmy Pocketbook

[ Liczba wątków: 408 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41

Wiadomość
 Tytuł: PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
PostNapisane: 17 kwi 2019 9:38:37 
Witam!
Korzystam z ww. usługi co tydzień - prenumeruję bowiem "Tygodnik Powszechny" i co tydzień nowy numer, po synchronizacji, pojawiał się też na moim czytniku. Niestety, dzisiaj tak się nie stało - podejrzewałem, że problem leży po stronie księgarni internetowej, ale spróbowałem wysłać też ebooka mailem na moje konto w usłudze (mojadres@pbsync.com) i też się nie pojawił! Czytnik poprawnie synchronizuje się z usługą i jest z nią połączony, ale wygląda ...

Read more : PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook | Wyświetlone : 40 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Legimi i źle wyświetlana książka
PostNapisane: 10 kwi 2019 21:33:29 
Witam!

Dziś zdobyłem kod do Legimi i ściągnąłem 3 ksiązki na próbę. Dwie wyświetlają się jak trzeba ale "Ślepiec" Maxa Czornyja wyświetla się dziwnie bo teks kończy się na jednej stronie a na następnej nijak się nie klei zdanie. Tak jak by wycinało dół strony (?). Nie badałem tego dokładnie bo na razie mam co czytać ale błąd jest na Inkpad 3 - ma ktoś czas sprawdzić jak jest u niego? Na ios w Legimi ...

Read more : Legimi i źle wyświetlana książka | Wyświetlone : 152 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: PocketBook Touch Lux 2 i 3 otrzymują ważne aktualizacje
PostNapisane: 05 kwi 2019 22:13:46 
W marcu starsze czytniki PocketBook Touch Lux 2 i PocketBook Touch Lux 3 otrzymały aż dwie aktualizacje oprogramowanie. Zmieniła się aplikacja do czytania, przeglądarka internetowa, pojawiła się funkcja eksportu i importu notatek. Skróceniu miał ulec czas uruchamiania czytnika i otwierania e-booka. Więcej we wpisie na blogu.

Czytniki PocketBook Touch Lux 2 i 3 doczekały się ważnych aktualizacji

Read more : PocketBook Touch Lux 2 i 3 otrzymują ważne aktualizacje | Wyświetlone : 151 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Synchronizacja Dropbox dla starszych Pocketbooków
PostNapisane: 05 kwi 2019 11:41:59 
Czy ktoś kto jest w posiadaniu nowszego modelu pocketbooka (z działająca synchronizacją z dropbox)?
Prosiłbym o udostępnienie dwóch plików z takiego urządzenia (po podłączeniu czytnika do PC):
dropboxctl.app a katalogu application
dropbox.cfg (dane logowania z pliku o ile są można usunąć)

Chciałbym zaadoptować je do starszych modeli pocketbooka, które po przejściu dropboxa na nową wersję api straciły funkcjonalność synchronizacji via dropbox.

Read more : Synchronizacja Dropbox dla starszych Pocketbooków | Wyświetlone : 86 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: KOReader w PocketBooku
PostNapisane: 23 mar 2019 19:05:09 
Dla zainteresowanych alternatywną aplikacją do czytania e-booków na Pocketbookach przygotowałem mini poradnik: http://cyfranek.booklikes.com/post/1862 ... mozliwosci

Read more : KOReader w PocketBooku | Wyświetlone : 267 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika
PostNapisane: 11 lut 2019 22:41:54 
PocketBook Touch HD 3 premierę zaliczył pod sam koniec minionego roku. Znajdziemy w nim ekran z regulacją barwy podświetlenia. Czytnik obsługuje dźwięk, można do niego podłączyć słuchawki lub głośnik przez Bluetooth. Poniżej link do recenzji.

Recenzja czytnika PocketBook Touch HD 3

Read more : PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika | Wyświetlone : 471 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Pocketbook Basic Touch 2 PB625 + Coolreader
PostNapisane: 21 sty 2019 20:02:02 
Proszę o pomoc, bo wykonałam kilka instalacji CR na moim czytniku i niestety żadna nie działa. Być może ściągam złe wersje programu i stąd problem.
1. Jaka wersja CR pasuje do tej edycji softu czytnika?
W625.4.4.1812 lub W625.4.4.1814 (Pocketbook Basic Touch 2 PB625)

2. Pliki instalacyjne kopiowałam wg instrukcji. CR można wybrać jako program otwierający, przytrzymując plik z książką, ale niestety pojawia się klepsydra, ekran mruga raz a potem nic się nie dzieje. To samo ...

Read more : Pocketbook Basic Touch 2 PB625 + Coolreader | Wyświetlone : 351 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: PocketBook Touch lux 4 - błąd systemu plików
PostNapisane: 19 sty 2019 15:11:22 
Witam,

W listopadzie kupiłam TL 4, który przez kilka działał płynnie. Jednak potem pokazało mi błąd systemu plików, książki nie chciały się ładować, czytnik zacinał - ogólnie nie do użytku. Odesłałam go na gwarancji do naprawy, wrócił, działał 1 dzień, potem ten sam błąd. W związku z tym, poprosiłam sprzedawcę o wymianę na nowy. A ten nowy, juz po 1 dniu, znów się zacinał i pokazywał błąd systemu plików. 2 nowe czytniki Touch Lux 4, ...

Read more : PocketBook Touch lux 4 - błąd systemu plików | Wyświetlone : 514 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: PocketBook Touch HD 3 - pierwsze wrażenia
PostNapisane: 16 sty 2019 21:31:35 
Wczoraj dotarł do mnie PocketBook Touch HD 3. Poniżej link do wpisu na blogu:

PocketBook Touch HD 3 – pierwsze wrażenia

Read more : PocketBook Touch HD 3 - pierwsze wrażenia | Wyświetlone : 570 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: PocketBook Cloud - możliwość włączenia i alternatywy
PostNapisane: 07 sty 2019 13:14:54 
Chciałbym włączyć PocketBook Cloud na Touch HD 3. Wstępnie używałem wcześniej aplikacji androidowej i tam problemu nie było. Na czytniku nie mam w ogóle takiej opcji.

Zależy mi na dwóch rzeczach (które działają mi już aktualnie w aplikacji androidowej):
- upload książki przez web (tak, wiem, że jest send-to-pocketbook ale to nie wystarcza, bo czasem chcę coś pogrzebać w epub-ie, np. zmienić na wyrównanie do lewej),
- synchronizacja miejsca, w którym skończyłem czytać (chciałbym czasem ...

Read more : PocketBook Cloud - możliwość włączenia i alternatywy | Wyświetlone : 333 | Odpowiedzi : 2

[ Liczba wątków: 408 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41

Last 10 active topics

calibre

Brak nowych postów Jak odfiltrować komentarze?
Brak nowych postów Jak zmienić typ kolumny, nie tracąc danych?

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
Brak nowych postów Inkpad 3 - Pierwsze wrażenia

Dyskusja ogólna

Brak nowych postów Książki poprawiające nastrój
Brak nowych postów Książka, która zmieniła moje życie
Brak nowych postów Męska literatura

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Niższy VAT na e-booki? Będzie czy nie będzie?

Ogólnie o e-Czytnikach

Brak nowych postów Czytniki a robienie elektronicznych notatek

Onyx Boox

Brak nowych postów Czytnik z kolorowym e-papierem - Onyx Youngy Boox

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 98982 | Liczba wątków: 8849 | Liczba użytkowników: 14053