Teraz jest 18 lut 2019 15:32:35

News News of Pocketbook

Site map of Pocketbook » Dział : Pocketbook

eCzytniki firmy Pocketbook

[ Liczba wątków: 403 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41

Wiadomość
 Tytuł: PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika
PostNapisane: 11 lut 2019 22:41:54 
PocketBook Touch HD 3 premierę zaliczył pod sam koniec minionego roku. Znajdziemy w nim ekran z regulacją barwy podświetlenia. Czytnik obsługuje dźwięk, można do niego podłączyć słuchawki lub głośnik przez Bluetooth. Poniżej link do recenzji.

Recenzja czytnika PocketBook Touch HD 3

Read more : PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika | Wyświetlone : 80 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Pocketbook Basic Touch 2 PB625 + Coolreader
PostNapisane: 21 sty 2019 20:02:02 
Proszę o pomoc, bo wykonałam kilka instalacji CR na moim czytniku i niestety żadna nie działa. Być może ściągam złe wersje programu i stąd problem.
1. Jaka wersja CR pasuje do tej edycji softu czytnika?
W625.4.4.1812 lub W625.4.4.1814 (Pocketbook Basic Touch 2 PB625)

2. Pliki instalacyjne kopiowałam wg instrukcji. CR można wybrać jako program otwierający, przytrzymując plik z książką, ale niestety pojawia się klepsydra, ekran mruga raz a potem nic się nie dzieje. To samo ...

Read more : Pocketbook Basic Touch 2 PB625 + Coolreader | Wyświetlone : 178 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: PocketBook Touch lux 4 - błąd systemu plików
PostNapisane: 19 sty 2019 15:11:22 
Witam,

W listopadzie kupiłam TL 4, który przez kilka działał płynnie. Jednak potem pokazało mi błąd systemu plików, książki nie chciały się ładować, czytnik zacinał - ogólnie nie do użytku. Odesłałam go na gwarancji do naprawy, wrócił, działał 1 dzień, potem ten sam błąd. W związku z tym, poprosiłam sprzedawcę o wymianę na nowy. A ten nowy, juz po 1 dniu, znów się zacinał i pokazywał błąd systemu plików. 2 nowe czytniki Touch Lux 4, ...

Read more : PocketBook Touch lux 4 - błąd systemu plików | Wyświetlone : 282 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: PocketBook Touch HD 3 - pierwsze wrażenia
PostNapisane: 16 sty 2019 21:31:35 
Wczoraj dotarł do mnie PocketBook Touch HD 3. Poniżej link do wpisu na blogu:

PocketBook Touch HD 3 – pierwsze wrażenia

Read more : PocketBook Touch HD 3 - pierwsze wrażenia | Wyświetlone : 329 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: PocketBook Cloud - możliwość włączenia i alternatywy
PostNapisane: 07 sty 2019 13:14:54 
Chciałbym włączyć PocketBook Cloud na Touch HD 3. Wstępnie używałem wcześniej aplikacji androidowej i tam problemu nie było. Na czytniku nie mam w ogóle takiej opcji.

Zależy mi na dwóch rzeczach (które działają mi już aktualnie w aplikacji androidowej):
- upload książki przez web (tak, wiem, że jest send-to-pocketbook ale to nie wystarcza, bo czasem chcę coś pogrzebać w epub-ie, np. zmienić na wyrównanie do lewej),
- synchronizacja miejsca, w którym skończyłem czytać (chciałbym czasem ...

Read more : PocketBook Cloud - możliwość włączenia i alternatywy | Wyświetlone : 171 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: PocketBook Touch Lux 4 wstawia pierwsza strone w tekst
PostNapisane: 06 sty 2019 14:16:19 
Witam wszystkich użytkowników czytników :)
Od niedawna jestem właścicielem PB Lux 4. Mam pewien problem otóż w trakcie czytania pierwszej książki w formacie EPUB czytnik po przerzuceniu z strony 46 nie pokazuje strony 47 tylko stronę nr 3 (ta co jest zaraz po stronie tytułowej). Następnie po tej wstawce dalej jest prawidłowy tekst książki z pominięciem jednego zdania... Sprawdziłem w Calibre i okazuje się, że w miejsce ...

Read more : PocketBook Touch Lux 4 wstawia pierwsza strone w tekst | Wyświetlone : 146 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Kupowanie książek na Amazonie i czytanie na PocketBooku
PostNapisane: 28 gru 2018 13:06:51 
Nie mam i nigdy nie miałem Kindla, ale mam kilka książek w mojej bibliotece na Amazonie (tzw. Kindle Library).
Teraz dostałem PocketBooka i chciałem sobie te książki na niego wrzucić. Niestety nie znalazłem na to oficjalnego sposobu, ale poradziłem sobie pobierając aplikację Kindle na Maca i wyciągając z jej folderu pliki .azw.

Pojawia mi się więc takie pytanie – czy da się kupować ebooki na Amazonie i potem (legalnie oraz bez kombinowania) umieszczać je na ...

Read more : Kupowanie książek na Amazonie i czytanie na PocketBooku | Wyświetlone : 222 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: PocketBook Touch Lux 4 - uszkodzony ?
PostNapisane: 28 gru 2018 0:28:19 
Hej, niedawno kupiłem sobie pierwszy czytnik e-bookow. Wybralem PocketBooka Touch Lux 4. Jak juz napisalem jest to mój pierwszy czytnik wiec nie wiedzialem za bardzo czego mogę się po takim urządzeniu spodziewać.
Po pierwszym uruchomieniu zdziwiło mnie to, ze urządzenie bardzo wolno działa, wchodzenie w jakąkolwiek opcję zajmuje przynajmniej 1 sekundę. Czytnik czesto sie zawiesza jeżeli zbyt szybko staram sie 'klikac' w różne dostępne opcje. Czasami pomaga tylko restart. Gdy korzystam z dotykowej klawiatury, np. ...

Read more : PocketBook Touch Lux 4 - uszkodzony ? | Wyświetlone : 264 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: PocketBook 614W Basic 3 - często się zawiesza
PostNapisane: 23 gru 2018 21:11:12 
Użytkuję PB 614W od niespełna miesiąca. Choć nie jest to czytnik ze zbyt wysokiej półki, to na razie jestem zadowolony. Jest jednak pewien mankament. Często zdarza się, że czytnik się zawiesza. Albo po dłuższym czytaniu (ponad 1h) albo po otworzeniu ebooka, który wg numeracji czytnika ma ponad 500 stron. Wówczas przez kilka minut zupełnie nie reaguje na żaden przycisk. W pewnym momencie albo załapuje któryś przycisk, albo sam się resetuje. To częste zachowanie w tym ...

Read more : PocketBook 614W Basic 3 - często się zawiesza | Wyświetlone : 138 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Czytio.pl - problem z reklamacją na podstawie rękojmi
PostNapisane: 21 gru 2018 19:33:51 
Cześć

Chciałbym się dowiedzieć, czy miał ktoś z Was problem ze sklepem Czytio.pl. Otóż kupiłem mojej mamie około rok temu czytnik PocketBook Touch Lux 3. Korzystała z niego około 10 miesięcy, po czym z dnia na dzień czytnik się „zepsuł”. Moja mama opisuje, że odłożyła go podczas czytania, a gdy chciała powrócić, to przestał reagować na jakiekolwiek działania. Wyświetlał się tylko ten ekran początkowy (z funkcjami urządzenia). Nie pomógł reset (lewo, prawo, przycisk włączania). Czytnik ...

Read more : Czytio.pl - problem z reklamacją na podstawie rękojmi | Wyświetlone : 307 | Odpowiedzi : 3

[ Liczba wątków: 403 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41

Last 10 active topics

Kobo

Brak nowych postów Już jest KOBO 7.8 300 ppi Carta
Brak nowych postów firmware 4.12 - KONIECZNY update dla czytników Kobo

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów jak kupiłem Kindle Paperwhite 4 i teraz żałuję...

Self-publishing

Brak nowych postów Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem
Brak nowych postów Giganci i anioły upadłe Wydanie II

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook Touch HD 3 - pierwsze wrażenia
Brak nowych postów PocketBook Touch HD 3 - recenzja czytnika

inkBOOK

Brak nowych postów InkBOOK LUMOS - 6-calowiec z regulacją barwy podświetlenia
Brak nowych postów Inkbook Explore

ePub

Brak nowych postów Poprawa formatowania

Zaloguj