Teraz jest 17 sie 2019 20:02:28

News News of Ogólnie o e-Czytnikach

Site map of Ogólnie o e-Czytnikach » Dział : Ogólnie o e-Czytnikach

Quo vadis, e-Paper? Który czytnik wybrać? Ten dział zajmuje się takimi sprawami! Oprócz tego ciekawe wydarzenia ze świata i tym podobne.

[ Liczba wątków: 335 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34

Wiadomość
 Tytuł: Ankieta na temat czytelnictwa na lubimyczytac.pl
PostNapisane: 16 kwi 2017 9:38:30 
Im więcej czytających e-booki się wypowie, tym lepiej dla popularyzacji czytelnictw w formie cyfrowej. Dlatego wypełniłem ankietę na lubimyczytac.pl i wskazałem czytnik, jako urządzenie, z którym "spędzam czas", a Wy? Kilka moich uwag na temat badania znajdziecie tutaj: http://cyfranek.booklikes.com/post/1553 ... t-czytania

Read more : Ankieta na temat czytelnictwa na lubimyczytac.pl | Wyświetlone : 2466 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Czytnik z kolorowym e-papierem w 2018 r.?
PostNapisane: 23 mar 2017 22:40:51 
Porządny kolorowy e-papier w czytniku to ciągle pieśń w przypszłości. Było parę e-papierowych ekranów w kolorze, ale żaden nie odniósł rynkowego sukcesu. Ostatnio (czytaj w 2016 r.) E Ink Holding zaprezentował technologię kolorowego epapieru ACEP. Podobno w 2018 r. firma ma być gotowa do masowej produkcji ekranów w tej technologii na czytniki. Zadzieje się coś wreszcie w tych czytnikach czy nie zadzieje?

http://eczytanie.blox.pl/2017/03/Kolorowy-e-papier-w-technologii-ACEP-juz-od-2018.html

Read more : Czytnik z kolorowym e-papierem w 2018 r.? | Wyświetlone : 2471 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: naczytniku.pl
PostNapisane: 23 mar 2017 12:15:34 
t3d: to post napisany pierwotnie z konta naczytniku. Zmieniłem autora z powodu wykrycia spamu na większą skalę: post131058.html#p131058

Zapraszam na mojego bloga - naczytniku.pl
Znajdują się tam porady, newsy i inne artykuły z rynku czytników ebooków.
Pozdrawiam!

Read more : naczytniku.pl | Wyświetlone : 4394 | Odpowiedzi : 18

Tytuł: Czasopismo w PDF na czytniku
PostNapisane: 15 lut 2017 10:41:19 
Witam serdecznie.
Chciałbym zakupić czytnik, natomiast nie jestem pewien czy poradzi on sobie z wyświetlaniem czasopism w formacie PDF.
Będą to czasopisma kolorowe np. Murator.
Ma ktoś może doświadczenie z plikami tego typu?
Pozdrawiam,
Marcin

Read more : Czasopismo w PDF na czytniku | Wyświetlone : 1459 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: CollReader łączy niektóre słowa po złamaniu.
PostNapisane: 15 sty 2017 22:13:53 
Witam,

Zainstalowałem ostatnio na swoim Pocketbook touch lux 3, CoolReadera. Musze przyznać, że ten program przypadł mi do gustu, możliwości konfiguracji są naprawdę ogromne. Jednak jest pewien problem, czasami przy podziale wyrazów słowa są łączone ze sobą np.
"otwo-
rzyłokno". Jest to trochę uciążliwe ponieważ niszczy płynne czytanie. Czy ktoś z was miał taki problem? Sprawdzałem na innym ebooku i jest to samo.

Read more : CollReader łączy niektóre słowa po złamaniu. | Wyświetlone : 3759 | Odpowiedzi : 16

Tytuł: Wymiana Nook Simple Touch na Kindle Paperwhite 3
PostNapisane: 12 sty 2017 14:58:36 
Witam
Posiadam Nooka i zastanawiam się czy jest w ogóle sens wymieniać go
na nowego Paperwhita? Czy coś oprócz podświetlenia może mnie do tego przekonać?

Read more : Wymiana Nook Simple Touch na Kindle Paperwhite 3 | Wyświetlone : 2228 | Odpowiedzi : 9

Tytuł: Jaki rozmiar czcionki preferujecie dla 6 cali?
PostNapisane: 07 sty 2017 23:28:01 
Cześć,

Ciekawi mnie jaki rozmiar czcionki preferujecie dla czytników 6 cali. Wolicie jak na ekranie jest mniej treści, ale czcionka jest większa czy na odwrót? Zastanawia mnie również jaki rozmiar jest najbardziej przyjemny dla oka, teoretycznie to chyba im większa czcionka tym oko wykonuje mniej pracy... chyba ;). Ja od niedawna mam swój pierwszy czytnik i czytałem na rozmiarze 36pt, ale aktualnie sprawdzam 30pt ponieważ przy 36 ...

Read more : Jaki rozmiar czcionki preferujecie dla 6 cali? | Wyświetlone : 2402 | Odpowiedzi : 10

Tytuł: Perspektywy rozwoju dla czytników
PostNapisane: 22 gru 2016 20:27:55 
t3d: wydzielone z wątku topic16258.html

,,Na szczęście przy dzisiejszej technologii (dostosowanie podświetlenia ekranu do otoczenia dzięki czujnikowi światła) czytanie na tablecie nie jest już torturą dla oczu, a jest dużo wygodniejsze. Jedyna wada to krótszy czas pracy na baterii, ale to też może się wkrótce zmienić. Stawiam tezę, że po roku 2020 nie wyjdzie już żaden Kindle a czytniki książek staną się sprzętem "kolekcjonerskim". Także trzymajcie swoje, żeby pokazać ...

Read more : Perspektywy rozwoju dla czytników | Wyświetlone : 6964 | Odpowiedzi : 34

Tytuł: Czytnik Dasung 13.3" w przyszłym roku
PostNapisane: 27 gru 2016 23:10:38 
Być może chiński Dasung wprowadzi na rynek w 2017 roku hybrydę tabletoczytnika :) Windows 10 i Android w jednym e-papierze: http://cyfranek.booklikes.com/post/1508 ... -2017-roku

Read more : Czytnik Dasung 13.3" w przyszłym roku | Wyświetlone : 1001 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: ,,Chińskie" czytniki ebooków
PostNapisane: 22 gru 2016 18:04:42 
Nadal śni mi się czytnik eink o dużej powierzchni, najlepiej tanio :)

Czy Chińczycy coś wymyślili na ten temat? :)
Bo przeglądając działy forum brakuje podforum ,,noname".

Read more : ,,Chińskie" czytniki ebooków | Wyświetlone : 2591 | Odpowiedzi : 7

[ Liczba wątków: 335 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów Inkpada 3 - Bateria
Brak nowych postów PocketBook uruchamia nową księgarnię (na razie na Ukrainie)

calibre

Brak nowych postów Zbiór ebooków na dysku sieciowym
Brak nowych postów Widok książek w bibliotece

Pomocna dłoń

Brak nowych postów hogan notes clothes
Brak nowych postów les soldiers tapes anne fruits
Brak nowych postów hai drawer stamp lucia grabbed privacy

Pozostałe

Brak nowych postów Buy fake and original EU UK US Passport, Fake European Passp
Brak nowych postów Шахрайки фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн #syc

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów amazon