Teraz jest 25 kwi 2019 2:47:49

News News of Modele i oprogramowanie Onyx Boox

Site map of Modele i oprogramowanie Onyx Boox » Dział : Modele i oprogramowanie Onyx Boox

[ Liczba wątków: 103 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Wiadomość
 Tytuł: C67ML - brak TTS Ivona
PostNapisane: 22 lut 2018 9:15:50 
Witam,

posiadam model C67ML Onyx Boox, z którego użytkownik usunął swoje ebooki i losowe pliki. Jest problem z TTS Ivona.

Na modelu i62HD również zostały wykasowane pliki TTS. Posiadałem sprawny egzemplarz tego modelu i przekopiowałem z niego folder .tts (700 MB, głosy Agnieszka i Amy) do głównego katalogu. Programom do czytania ebooków to starczyło i modele i62HD w pełni obsługują czytanie na głos.

Wracając do modelu C67ML, ten sam folder wrzucałem w kilku miejscach (folderach): ...

Read more : C67ML - brak TTS Ivona | Wyświetlone : 597 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: BOOX A62S brak pamięci ustawień
PostNapisane: 14 cze 2016 11:10:43 
Parę lat temu moja mama dostała czytnik BOOX A62S i wszystko ładnie działało do pewnego dnia gdy zgrała sobie PDF'a żeby przeczytać książkę i od tamtej pory nie działa:
-pamięć miejsca gdzie skończyła czytać
-pamięć czcionki i kodowania
-pamięć ostatnio otwieranych dokumentów
jest tak jakby reset wszystkich ustawień za każdym razem gdy wyłączony zostanie program do czytania.
Aktualizacja nie pomogła więc zwracam się o pomoc do specjalistów :D ...

Read more : BOOX A62S brak pamięci ustawień | Wyświetlone : 1050 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Czytnik padł po aktualizacji.
PostNapisane: 10 kwi 2015 21:38:50 
Postanowiłem zaktualizować oprogramowanie w swoim M96 i stało się. Pobrałem ze strony dystrybutora. http://onyx-ereader.pl/pl/boox-m96

Efekt jak na zdjęciu. Obrazek
Teraz ciągle się restartuje.

Ma ktoś pomysł jak przywrócić użyteczność. Jakaś instalka?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Read more : Czytnik padł po aktualizacji. | Wyświetlone : 3628 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Lynx t68
PostNapisane: 04 lut 2015 10:59:16 
Pojawił się znowu w sprzedaży i się tak zastanawiam, czy nie kupić, jednak ostatnie wpisy na forum (głównie odnośnie trzymania baterii) mnie powstrzymują. Mam prośbę do posiadaczy lynksa, aby w wątku powiedzieli ile im trzymał (i w jakich warunkach), bo to że niektórym trzymał za krótko to wiem.

Read more : Lynx t68 | Wyświetlone : 6173 | Odpowiedzi : 15

Tytuł: C65S - wyjustowanie PDF.
PostNapisane: 27 sty 2015 23:04:49 
Cześć.
Używam tego czytnika i zastanawia mnie tylko jedno. Co zrobić, żeby po powiększeniu tekstu w PDF'ie tekst był wyjustowany, ewentualnie czym przekonwertować PDFa do EPUB lub MOBI, żeby tekst był czytelny (bez przeskoków do następnego wiersza w połowie zdania)? Może to głupie, ale dużo lepiej czyta mi się gdy tekst jest wyjustowany i chciałbym to móc osiągnąć.
Pozdrawiam

Read more : C65S - wyjustowanie PDF. | Wyświetlone : 1950 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Onyx Boox C65S - Blady ekran
PostNapisane: 18 paź 2014 23:58:36 
Witam forumowiczów,

Kupiłem niedawno czytnik Onyx Boox C65S. Wszystko w miarę ok, ale mam problem z ekranem. Jest on strasznie blady, ledwo co widać tekst i interfejs.
Widać, że ekran się odświeża, czasami (rzadko) zaskoczy i "łapie" normalny kontrast ale przeważnie po zmianie strony traci go.
Zmieniałem opcje odświeżania zarówno te z ustawień głównych, jak i ustawień oprogramowania, ale nic nie dają.
Zauważyłem, że ekran jest taki blady nawet w przypadku kliknięcia wyłącznika i przejścia ...

Read more : Onyx Boox C65S - Blady ekran | Wyświetlone : 3629 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: onyx m92, nie działa linkowanie przypisów
PostNapisane: 18 mar 2014 14:03:55 
Czytając książkę w formacie epub klikam w link przypisu, ale nie przenosi mnie do konkretnego przypisu, a jak klikam kolejny raz to ostatecznie włącza się okienko objaśnień.
W "Preferowane Aplikacje" do czytania epub mam ustawione "przegladarka PD". Inne aplikacje, które mam do wybory to CoolReader i FBReader, ale tylko w CoolReader linki działają, ale nie jest z kolei obsługiwane dodawanie adnotacji.
Czytając książkę w formacie mobi linkowanie przypisów działa, ale nie można obsługiwać adnotacji. Nie ...

Read more : onyx m92, nie działa linkowanie przypisów | Wyświetlone : 2742 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: zawieszający się x61s
PostNapisane: 13 mar 2014 0:59:44 
Korzystam z onyx boox x61s
Bez przyczyny nagle mi się zawiesił, odnoszę wrażenie że naciskając reset tak naprawdę nic nie naciskam - jakby nie było przycisku!!!
Przycisk Power też nie pomaga co robić? :((

t3d: zmieniłem tytuł wątku

Read more : zawieszający się x61s | Wyświetlone : 1484 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Nie działający dotyk A62S EVO
PostNapisane: 12 mar 2014 18:09:50 
Witam
Wczoraj wieczorem używałem normalnie czytnika. Dotyk działał normalnie ale czytnik się rozładował :P Podłączyłem go na noc do ładowania i gdy rano go włączyłem dotyk już nie działał :eee Co się mogło zrobić ?? Pozostał mi tylko serwis ??
Ps. Tak wiem że A62S EVO nie ma dotyku Palcowego :D ...

Read more : Nie działający dotyk A62S EVO | Wyświetlone : 1512 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Co z aktualizacjami do Afterglow
PostNapisane: 09 mar 2014 4:04:44 
Już jakiś czas temu ukazały się nowe wersje aplikacji systemowych CoolReader (19 luty) i FBReader (24 luty).
Pytanie brzmi: kiedy nowe wersje pojawią się w firmware do serii C65?

Read more : Co z aktualizacjami do Afterglow | Wyświetlone : 6911 | Odpowiedzi : 12

[ Liczba wątków: 103 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook InkPad 3 - zawiesił się podczas uruchamiania
Brak nowych postów PocketBook 632 Aqua
Brak nowych postów PocketBook Touch Lux 3 - problem z Send-to-PocketBook
Brak nowych postów Inkpad 3 - Pierwsze wrażenia

Barnes & Noble Nook

Brak nowych postów Nook GlowLight 3 - recenzja

calibre

Brak nowych postów Jak odfiltrować komentarze?
Brak nowych postów Jak zmienić typ kolumny, nie tracąc danych?

Dyskusja ogólna

Brak nowych postów Książki poprawiające nastrój
Brak nowych postów Książka, która zmieniła moje życie

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Niższy VAT na e-booki? Będzie czy nie będzie?

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 98987 | Liczba wątków: 8852 | Liczba użytkowników: 14054