Teraz jest 23 lip 2019 18:33:23

News News of Modele i oprogramowanie Onyx Boox

Site map of Modele i oprogramowanie Onyx Boox » Dział : Modele i oprogramowanie Onyx Boox

[ Liczba wątków: 103 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Wiadomość
 Tytuł: C67ML - brak TTS Ivona
PostNapisane: 22 lut 2018 9:15:50 
Witam,

posiadam model C67ML Onyx Boox, z którego użytkownik usunął swoje ebooki i losowe pliki. Jest problem z TTS Ivona.

Na modelu i62HD również zostały wykasowane pliki TTS. Posiadałem sprawny egzemplarz tego modelu i przekopiowałem z niego folder .tts (700 MB, głosy Agnieszka i Amy) do głównego katalogu. Programom do czytania ebooków to starczyło i modele i62HD w pełni obsługują czytanie na głos.

Wracając do modelu C67ML, ten sam folder wrzucałem w kilku miejscach (folderach): ...

Read more : C67ML - brak TTS Ivona | Wyświetlone : 676 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: BOOX A62S brak pamięci ustawień
PostNapisane: 14 cze 2016 11:10:43 
Parę lat temu moja mama dostała czytnik BOOX A62S i wszystko ładnie działało do pewnego dnia gdy zgrała sobie PDF'a żeby przeczytać książkę i od tamtej pory nie działa:
-pamięć miejsca gdzie skończyła czytać
-pamięć czcionki i kodowania
-pamięć ostatnio otwieranych dokumentów
jest tak jakby reset wszystkich ustawień za każdym razem gdy wyłączony zostanie program do czytania.
Aktualizacja nie pomogła więc zwracam się o pomoc do specjalistów :D ...

Read more : BOOX A62S brak pamięci ustawień | Wyświetlone : 1094 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Czytnik padł po aktualizacji.
PostNapisane: 10 kwi 2015 21:38:50 
Postanowiłem zaktualizować oprogramowanie w swoim M96 i stało się. Pobrałem ze strony dystrybutora. http://onyx-ereader.pl/pl/boox-m96

Efekt jak na zdjęciu. Obrazek
Teraz ciągle się restartuje.

Ma ktoś pomysł jak przywrócić użyteczność. Jakaś instalka?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Read more : Czytnik padł po aktualizacji. | Wyświetlone : 3717 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Lynx t68
PostNapisane: 04 lut 2015 10:59:16 
Pojawił się znowu w sprzedaży i się tak zastanawiam, czy nie kupić, jednak ostatnie wpisy na forum (głównie odnośnie trzymania baterii) mnie powstrzymują. Mam prośbę do posiadaczy lynksa, aby w wątku powiedzieli ile im trzymał (i w jakich warunkach), bo to że niektórym trzymał za krótko to wiem.

Read more : Lynx t68 | Wyświetlone : 6291 | Odpowiedzi : 15

Tytuł: C65S - wyjustowanie PDF.
PostNapisane: 27 sty 2015 23:04:49 
Cześć.
Używam tego czytnika i zastanawia mnie tylko jedno. Co zrobić, żeby po powiększeniu tekstu w PDF'ie tekst był wyjustowany, ewentualnie czym przekonwertować PDFa do EPUB lub MOBI, żeby tekst był czytelny (bez przeskoków do następnego wiersza w połowie zdania)? Może to głupie, ale dużo lepiej czyta mi się gdy tekst jest wyjustowany i chciałbym to móc osiągnąć.
Pozdrawiam

Read more : C65S - wyjustowanie PDF. | Wyświetlone : 2004 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Onyx Boox C65S - Blady ekran
PostNapisane: 18 paź 2014 23:58:36 
Witam forumowiczów,

Kupiłem niedawno czytnik Onyx Boox C65S. Wszystko w miarę ok, ale mam problem z ekranem. Jest on strasznie blady, ledwo co widać tekst i interfejs.
Widać, że ekran się odświeża, czasami (rzadko) zaskoczy i "łapie" normalny kontrast ale przeważnie po zmianie strony traci go.
Zmieniałem opcje odświeżania zarówno te z ustawień głównych, jak i ustawień oprogramowania, ale nic nie dają.
Zauważyłem, że ekran jest taki blady nawet w przypadku kliknięcia wyłącznika i przejścia ...

Read more : Onyx Boox C65S - Blady ekran | Wyświetlone : 3722 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: onyx m92, nie działa linkowanie przypisów
PostNapisane: 18 mar 2014 14:03:55 
Czytając książkę w formacie epub klikam w link przypisu, ale nie przenosi mnie do konkretnego przypisu, a jak klikam kolejny raz to ostatecznie włącza się okienko objaśnień.
W "Preferowane Aplikacje" do czytania epub mam ustawione "przegladarka PD". Inne aplikacje, które mam do wybory to CoolReader i FBReader, ale tylko w CoolReader linki działają, ale nie jest z kolei obsługiwane dodawanie adnotacji.
Czytając książkę w formacie mobi linkowanie przypisów działa, ale nie można obsługiwać adnotacji. Nie ...

Read more : onyx m92, nie działa linkowanie przypisów | Wyświetlone : 2813 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: zawieszający się x61s
PostNapisane: 13 mar 2014 0:59:44 
Korzystam z onyx boox x61s
Bez przyczyny nagle mi się zawiesił, odnoszę wrażenie że naciskając reset tak naprawdę nic nie naciskam - jakby nie było przycisku!!!
Przycisk Power też nie pomaga co robić? :((

t3d: zmieniłem tytuł wątku

Read more : zawieszający się x61s | Wyświetlone : 1529 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Nie działający dotyk A62S EVO
PostNapisane: 12 mar 2014 18:09:50 
Witam
Wczoraj wieczorem używałem normalnie czytnika. Dotyk działał normalnie ale czytnik się rozładował :P Podłączyłem go na noc do ładowania i gdy rano go włączyłem dotyk już nie działał :eee Co się mogło zrobić ?? Pozostał mi tylko serwis ??
Ps. Tak wiem że A62S EVO nie ma dotyku Palcowego :D ...

Read more : Nie działający dotyk A62S EVO | Wyświetlone : 1559 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Co z aktualizacjami do Afterglow
PostNapisane: 09 mar 2014 4:04:44 
Już jakiś czas temu ukazały się nowe wersje aplikacji systemowych CoolReader (19 luty) i FBReader (24 luty).
Pytanie brzmi: kiedy nowe wersje pojawią się w firmware do serii C65?

Read more : Co z aktualizacjami do Afterglow | Wyświetlone : 7027 | Odpowiedzi : 12

[ Liczba wątków: 103 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Last 10 active topics

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Czytać w abonamencie czy kupować na własność?

inkBOOK

Brak nowych postów inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy
Brak nowych postów InkBook- ostrzeżenie.

Kupię/Sprzedam/Zamienię

Brak nowych postów KUPIĘ elektronike z Pocked book Ultra (650)

Kobo

Brak nowych postów Własny wygaszacz ekranu w Kobo

Pocketbook

Brak nowych postów CoolReader i InkPad 3
Brak nowych postów Problem z ekranem?

Inne e-czytniki

Brak nowych postów YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku

Zamawianie Kindle

Brak nowych postów Kindle Paperwhite 4 taniej o 50 EUR w Amazon Prime

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów zbiór problemów nowicjusza :)

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 99180 | Liczba wątków: 8896 | Liczba użytkowników: 14094