Teraz jest 19 paź 2018 3:05:48

News News of LCD

Site map of LCD » Dział : LCD

Dział poświęcony urządzeniom posiadającym wyświetlacz LCD, takim jak Lark Freebook 7 czy Vedia K4

[ Liczba wątków: 18 Przejdź na stronę 1, 2

Wiadomość
 Tytuł: Odpowiednik Prestigio PER3574B
PostNapisane: 08 sty 2013 19:44:28 
Witam zna ktoś może odpowiednik tego czytnika może jakiś inny model innej firmy ???

Read more : Odpowiednik Prestigio PER3574B | Wyświetlone : 1849 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Prestigio PER 3574B
PostNapisane: 03 sty 2013 20:35:37 
Witam wszystkich użytkowników tego forum i na początku mam kilka pytań dotyczących czytnika PRESTIGIO PER 3574B
- Czy może ktoś próbował wgrać do niego jakieś inne oprogramowanie np. od WEXLER ponieważ wcześniej miałem larka frebook 7
i ten soft był bardziej zawansowany . Brakuje wielu opcji między innymi zmiany trzcionki lub zmiany koloru tła co bardzo przydaje się przy czytaniu nocą .
Szukając na stronie producenta nie znalazłem do niego żadnego firmware które by mogło ...

Read more : Prestigio PER 3574B | Wyświetlone : 2644 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Archos 70b eReader z systemem Android
PostNapisane: 02 sie 2012 14:25:40 
Witam!

Nabyłem taki roczny już zabytek;-) z kolorowym ekranem, ze starszą wersją systemu operacyjnego Android, chyba v2.1. Do tej pory nie miałem doświadczenia z tym sprzętem - to jest mój pierwszy kontakt, na razie prawie pozytywny, za wyjątkiem obsługi plików PDF.

Moje pytanie będzie dotyczyło plików w formacie pdf. U mnie aplikacja dedykowana w czytniku otworzy te pliki, ale jak są napisane małą czcionką, to bardzo niewygodnie się to czyta - powiększenie co prawda likwiduje ...

Read more : Archos 70b eReader z systemem Android | Wyświetlone : 3802 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: eBook Reader z Chin - tylko pytania
PostNapisane: 24 sty 2012 12:50:58 
Witam, mam kilka pytań co do znanego pod różnymi markami eBook Readera z Chin.

1. Czy jest w nim funkcja Reflow - powodująca, że tekst z eBooka nie wychodzi poza ekran, a i można zmieniać w nim czcionkę itp.?

2. Ile mniej więcej trzyma bateria przy czytaniu ebooka przy najmniejszym podświetleniu?

3. Gdzie znaleźć jakiś wybór softów do tego czytnika?

4. Jak zrobić soft do tego czytnika?

5. Czy obudowa nie śmierdzi chińszczyzną oraz czy ...

Read more : eBook Reader z Chin - tylko pytania | Wyświetlone : 2787 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Kindle fire
PostNapisane: 01 gru 2011 23:05:53 
Poszukiwana osoba, która jest już użytkownikiem tabletu kindle fire. Jestem w trakcie podjęcia decyzji zakupu tabletu udostępnionego przez Amazon.

Read more : Kindle fire | Wyświetlone : 1362 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Vedia K30
PostNapisane: 26 lis 2011 14:04:01 
Niedawno w ofercie empiku pojawił się rzeczony czytnik. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w najlepszym porządku - tylko brać i kupować. Interesuje mnie jednak opinia kogoś, kto bliżej spotkał się z tym urządzeniem.
1. Czy jest opcja wyszukiwania określonej książki?
2. Czy książki dopasowują się do ekranu czy trzeba dopasować je ręcznie?
3. Jak wygląda tekst na ekranie (w niektórych czytnikach z LCD tekst wygląda jakby żywcem został wyjęty z Amigi - ...

Read more : Vedia K30 | Wyświetlone : 3968 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Venus pad?
PostNapisane: 16 paź 2011 2:48:58 
Witam was. Zainteresował mnie pewien tablet, mianowicie: http://www.dhgate.com/android-3-0-epad- ... b66d4.html
Popatrzcie tylko na te parametry względem do ceny, andek 3.0, tegra 2, 10.2" lcd za niespełna 200$?. Może ktoś coś wie o nim?. Taki dobry tablet a nic o nim nie wiadomo, kindle fire robi taką furrore, a ten mimo wszystko bije go na leb a tu cisza...

Read more : Venus pad? | Wyświetlone : 1692 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Android na smartfonie 3,5" (480x800)
PostNapisane: 26 lip 2011 1:31:37 
Wiem, to żaden czytnik, mały ekran LCD itd... Ale przy okazji wpadła mi do głowy myśl: Jak by wyglądało urządzenie z tym systemem zaopatrzone w ekran e-ink 5-6" :idea Oczywiście są tablety z Androidem, ale ich cena (porządnych) to powyżej 700zł...

3,5 cala wydawało mi się zawsze zbyt małe do czytania, ale jak przyjrzałem się takiemu ekranowi (celowo napisałem w temacie rozdzielczość 480x800) to widzę, że do ...

Read more : Android na smartfonie 3,5" (480x800) | Wyświetlone : 6223 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Lark Free Me 7.1 - tablet
PostNapisane: 07 cze 2011 9:43:36 
Tablet jest w promocjach po 419zł. Ma Androida 2.3 i wedle napisu na pudełku ma wgrane 1500książek.
Ksiązki pochodzą z wolnelektury.pl
Aldiko oczyiwscie w pełni na nim działa (trzeba doinstalować). Wydaje sie to lepsze rozwiazanie od Freebooka.

Tablet ma 7 calowy ekran 800x480 do tego wyjscie HDMI, w miare przyzwoite CPU+GPU. Pozwala poczytac około 5 godzin.

Read more : Lark Free Me 7.1 - tablet | Wyświetlone : 3073 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Samsung Galaxy Tab -- przewijanie i instalacja czytnikow
PostNapisane: 28 maja 2011 21:00:13 
Hej,

Moze znajdzie sie jakis uprzejmy uzytkownik Galaxy Taba i odpowie na takie pytania:

a) czytam pdfa, powiekszenie jest takie, ze strona jest wieksza niz ekran, scrolluje strone jestem juz w takiej pozycji, ze widze dolna krawedz 1 strony, scrolluje dalej i co teraz nastapi -- zobacze skrawek strony 2 na dole, czy tez cala strona przeskoczy, tak ze gorna krawedz strony 2 bedzie u gory ekranu (innymi slowy: nigdy nie bedzie widocznego materialu z ...

Read more : Samsung Galaxy Tab -- przewijanie i instalacja czytnikow | Wyświetlone : 1405 | Odpowiedzi : 0

[ Liczba wątków: 18 Przejdź na stronę 1, 2

Last 10 active topics

Kobo

Brak nowych postów Kobo Forma

Pocketbook

Brak nowych postów Inkpad 3 - Pierwsze wrażenia

Kupię/Sprzedam/Zamienię

Brak nowych postów [Sprzedam] Onyx Boox i86 ML PLUS 8 cali

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów Jest już nowy Kindle Paperwhite.

Akcesoria dla Kindle

Brak nowych postów Zdalna zmiana stron w Kindle 3

Self-publishing

Brak nowych postów Drugie życie rzeczy - powieść obyczajowa

Problemy techniczne Kindle

Brak nowych postów kindle 4 zawieszony ekran startowy po resecie
Brak nowych postów Kindle Touch 7 - problem z włączeniem czytnika

inkBOOK

Brak nowych postów InkBOOk LUMOS - test i recenzja czytnika

Inne e-czytniki

Brak nowych postów YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku

Zaloguj