Teraz jest 20 kwi 2014 12:01:51

News News of Inne e-czytniki

Site map of Inne e-czytniki » Dział : Inne e-czytniki

Asus DR-900, iRex DR 800 i DR 1000, Vedia, iRiver Story i inne (w tym nowe projekty)

[ Liczba wątków: 105 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Wiadomość
 Tytuł: Niemcy mają nowe Tolino Vision
PostNapisane: 02 kwi 2014 17:21:58 
W RFN dostępna jest nowa wersja czytnika Tolino. Warto mu się przyglądnąć, ponieważ ma m.in. nowy ekran. Oficjalna cena w księgarniach Thalia to 129 EUR. Oto kilka szczegółów ze strony http://www.thalia.de/shop/tolino-vision-ereader/show/:
- ekran E Ink Carta (jak w najnowszym Kindle Paperwhite);
- rozdzielczość 1024 × 758 pikseli;
- pod/oświetlenie;
- fizyczny przycisk "home" przełączający do głównego ekranu;
- fizyczny włącznik oświetlenia ekranu;
- płaski front (jak w Kobo Aura ...

Read more : Niemcy mają nowe Tolino Vision | Wyświetlone : 404 | Odpowiedzi : 16

Tytuł: Aktualizacja firmware TrekStor Pyrus Mini
PostNapisane: 19 mar 2014 14:57:54 
Dla zainteresowanych najmniejszym czytnikiem TrekStora. Ukazała się aktualizacja oprogramowania wewnętrznego (firmware). Więcej informacji tutaj: http://cyfranek.booklikes.com/post/8286 ... pyrus-mini.

Read more : Aktualizacja firmware TrekStor Pyrus Mini | Wyświetlone : 121 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Icarus 8
PostNapisane: 21 lut 2014 15:15:28 
Wczoraj przypadkiem natrafiłem na ten czytnik i wydaje mi się dość atrakcyjną ofertą jeżeli chodzi o prostotę, jakość wykonania, jakość i rozmiar wyświetlacza (choć nie jest podświetlany jednak tło jest jasne w porównaniu z konkurencją), pojemność baterii. Bardzo mało jest opinii na jego temat. Może ktoś posiada ten model i mógłby coś więcej o nim napisać? Jak się czyta na nim, jaka jest jakość wykonania, czy soft jest funkcjonalny i nie zawiesza się itd.
Czy ...

Read more : Icarus 8 | Wyświetlone : 329 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Bookeen Cybook Odyssey Frontlight Problemy.
PostNapisane: 20 sty 2014 21:28:10 
Witam.
Zakupiłem czytnik jak w temacie od IMAGIC na allegro. Zamiast oddawać pytam najpierw użytkowników. Może to jakiś problem z ustawieniami. Proszę o pomoc.

Problem pierwszy polega na tym że czytnik nagle mrozi mi obraz podczas przestawiania funkcji za pomocą dotyku (tak samo w menu czy internecie). Jest po prostu masakra. Jedyne co wtedy pomaga to reset urządzenia (i zabawa z ustawieniami od nowa).

Problem drugi jest jeszcze większy gdyż dostałem czytnik w czwartek, naładowałem ...

Read more : Bookeen Cybook Odyssey Frontlight Problemy. | Wyświetlone : 840 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Cybook Odyssey HD Frontlight czarny pasek
PostNapisane: 15 sty 2014 18:21:05 
Mam problem z ebookiem, chodzi o czytanie pdf'ów. Czytając wybieram opcje powiększenia: "dopasuj do szerokości" i czytnik rzeczywiście dopasowuje czytany tekst tylko jest jedno ale, ten Cybook jakby nie uwzględnia tego czarnego paska na którym podana jest aktualna strona i inne informacje i czytając ten pasek zakrywa pierwsze litery czytanego tekstu co bardzo utrudnia czytanie.
Moje pytanie jest następujące, czy da się ten pasek jakoś ukryć, lub jakoś zmusić ebook do wzięcia tego paska pod ...

Read more : Cybook Odyssey HD Frontlight czarny pasek | Wyświetlone : 438 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: 4 calowy Alcatel Magic Flip
PostNapisane: 10 sty 2014 20:08:32 
Mały, ale zapowiada się ciekawie - jeśli nie przesadzą z ceną i nie trzeba będzie mieć sprzętu Alcatela to biorę :)

http://www.eczytniki24.pl/2014/01/4-cal ... my-to.html

Read more : 4 calowy Alcatel Magic Flip | Wyświetlone : 316 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: TrekStor Pyrus Mini - recenzja czytnika
PostNapisane: 05 sty 2014 14:15:19 
Zapraszam do lektury recenzji czytnika TrekStor Pyrus Mini. Recenzja (część pierwsza) dostępna tutaj: http://cyfranek.booklikes.com/post/7501 ... -3-czesc-i.

Read more : TrekStor Pyrus Mini - recenzja czytnika | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Tolino Shine - kupic czy nie
PostNapisane: 24 lis 2013 15:35:05 
Witam.
Mam pytanie czy warto go kupic gdyz mam okazje za okolo 250 zl. a nie wiem jak to bedzie wygladalo z polska czcionka. Jestem w tym temacie nowy, jesli sa jakies problemy to czy mozna je ewentualnie obejsc. Prosze o pomoc.

Read more : Tolino Shine - kupic czy nie | Wyświetlone : 686 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Cybook Odyssey Frontlight HD problem z WIFI
PostNapisane: 31 paź 2013 11:22:15 
Witajcie
Ostatnio kupiłem czytnik Cybook Odyssey Frontlight HD. Mam problem z zalogowaniem się do mojej domowej sieci WIFI. W sieci mam router FritzBox. Po załączeniu WIFI w Cybooku widzę nazwę swojej sieci ( Fritz!Box ) oraz nazwy innych sieci. Niestety po kliknięciu na nazwę i podaniu właściwego hasła nie mogę się połączyć. Po kilku sekundach otrzymuję komunikat: Nie mogę połączyć z siecią Fritz!Box Czy spróbować ponownie? Ponowna próba powoduje wyświetlenie takiego samego komunikatu. Próbowałem ustawiać ...

Read more : Cybook Odyssey Frontlight HD problem z WIFI | Wyświetlone : 1253 | Odpowiedzi : 5

Tytuł: Re: Cybook Odyssey HD FrontLight
PostNapisane: 10 paź 2013 18:40:56 
Mnie interesuje czy działa słownik ang-pol?

Read more : Re: Cybook Odyssey HD FrontLight | Wyświetlone : 3193 | Odpowiedzi : 31

[ Liczba wątków: 105 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11

Last 10 active topics

Polonizacja Kindle

Brak nowych postów Spolszczenie dla K3 w wersji 3.4
Brak nowych postów Spolszczenie Kindle Paperwhite 2 z firmware 5.4.3 i 5.4.3.1
Brak nowych postów Spolszczenie Kindle Paperwhite 1 z firmware 5.4.4 i 5.4.4.1

Pocketbook

Brak nowych postów Problem z miniaturami

Barnes & Noble Nook

Brak nowych postów Używane Nooki po 60 zł

Problemy techniczne

Brak nowych postów Problem z obrazem/ekranem