Teraz jest 21 sty 2018 19:23:07

News News of Inne e-czytniki

Site map of Inne e-czytniki » Dział : Inne e-czytniki

Asus DR-900, iRex DR 800 i DR 1000, Vedia, iRiver Story i inne (w tym nowe projekty)

[ Liczba wątków: 181 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19

Wiadomość
 Tytuł: Kiano Booky One PROBLEM
PostNapisane: 05 sty 2018 21:00:48 
Wiitam!!! od dwóch lat mniej lub bardziej szczęśliwie użytkowałam kupionego okazyjnie KIANO BOOKY ONE. Jak powszechnie wiadomo, ma on wiele wad - notoryczne wieszanie, powolność , ale jestem tolerancyjna, przywiązuję się do rzeczy i moje ułomne sprzęty traktuję z wielką wyrozumiałością.

Jednak kilka dni temu, kiedy to dodałam mu kilka nowych książek - odmówił posłuszeństwa. Otwierało się wszystko normalnie, po czym chcąc wejść w inną książkę ekran ...

Read more : Kiano Booky One PROBLEM | Wyświetlone : 199 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Test czytnika Bookeen Saga
PostNapisane: 02 sty 2018 22:44:55 
Ostatnio miałem możliwość przetestowania Bookeen Saga - czytnika zintegrowanego z okładke.

Zapraszam do lektury wpisu na blogu
Bookeen Saga – test i recenzja czytnika w silikonowym kubraczku

Read more : Test czytnika Bookeen Saga | Wyświetlone : 164 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Icarus Illumina XL HD pierwsze wrażenia
PostNapisane: 10 lis 2017 8:28:31 
Kupiłem ten czytnik w przedsprzedaży.
Zapłaciłem w sierpniu i otrzymałem początkiem października.
Pierwsze wrażenie pozytywne, bardzo dobra jakość ekranu.
Niestety minus za oprogramowanie odpowiedzialne za przewracanie "kartek".
Czytnik nie ma przycisków fizycznych do przewracania stron, jest tylko ekran dotykowy.
Często nie reaguje na dotyk, trzeba próbować parę razy i następnie może się zdarzyć, że przewróci parę kartek.
Mam wrażenie, że czym więcej stron w książce , tym częściej są problemy z przewracaniem stron.
Ewidentnie problem ...

Read more : Icarus Illumina XL HD pierwsze wrażenia | Wyświetlone : 545 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: Bookeen Saga w silikonowym kubraku
PostNapisane: 18 paź 2017 21:55:19 
W listopadzie ma trafić na rynek czytnik Bookeen Saga zintegrowany z silikonową okładką, która ma przypominać książkę. Wygląda, że to kolejne wcielenie czytnika Nolim, który Bookeen miał wprowadzić na rynek z siecią Carrefour.

Read more : Bookeen Saga w silikonowym kubraku | Wyświetlone : 585 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Cybook Muse Light (recenzja)
PostNapisane: 14 paź 2017 20:14:26 
Zapraszam do lektury recenzji czytnika Cybook Muse LIght francuskiej firmy Bookeen.

Read more : Cybook Muse Light (recenzja) | Wyświetlone : 296 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Booken Cybook Odyssey Frontlight 2
PostNapisane: 24 wrz 2017 11:54:46 
Witam na forum. Posiadam czytnik jak w temacie. Czy ktoś posiada taki sprzęt i mógłby coś o nim napisać ?

Read more : Booken Cybook Odyssey Frontlight 2 | Wyświetlone : 563 | Odpowiedzi : 15

Tytuł: C-TECH LEXIS - czeski czytnik w polskich sklepach
PostNapisane: 10 wrz 2017 19:54:53 
Ostatnio przez przypadek natknąłem się na ofertę czytnika C-TECH LEXIS. Czytnik jest wyposażony w ekran E Ink Carta 212 ppi z podświetleniem. Działa w oparciu o Androida 4.2. Posiada wejście audio i co za tym idzie obsługę formatów dźwiękowych.
N
Wygląda znajomo, bo podobną obudowę miał Onyx Afterglow. Faktycznie C-TECH LEXIS to jakiś rebranding Onyxa na czeski rynek. Napisałem o tym czytniku na blogu.
Ekran ma ten sam co InkBOOK Prime a jest ponad stówę ...

Read more : C-TECH LEXIS - czeski czytnik w polskich sklepach | Wyświetlone : 362 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku
PostNapisane: 26 sie 2017 17:39:48 
Oficjalnie ogłoszono, że YotaPhone 3 (smartfon z dwoma ekranami, w tym jeden E-Ink) trafi do chińskich sklepów za kilka tygodni. W Rosji (i być może w Europie) ma być dostępny pod koniec roku. Cena w Chinach całkiem, całkiem. Ciekawe po ile będzie u nas...
Na razie nie podano wszystkich parametrów. Najważniejsze, że ma być E-Ink Carta: http://cyfranek.booklikes.com/post/1591 ... oficjalnie

Read more : YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku | Wyświetlone : 380 | Odpowiedzi : 0

[ Liczba wątków: 181 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook Basic Lux - recenzja

Onyx Boox

Brak nowych postów nie mogę zrobić aktualizacji firmware dla t68
Brak nowych postów Onyx t68 nie updateuje ostatno czytanych ciągle indeksuje
Brak nowych postów Onyx Boox Max Carta - czytni z monstrualnym ekranem 13,3 cal
Brak nowych postów Alternatywny firmware Onyx BOOX C65HD Storia

Jaki czytnik wybrać?

Brak nowych postów Czytnik z podświetleniem
Brak nowych postów Gdzie można dostać czytnik w sklepie stacjonarnym - Warszawa