Teraz jest 23 lip 2019 9:54:31

News News of inkBOOK

Site map of inkBOOK » Dział : inkBOOK

Dział poświęcony nowej marce czytników, firmowanych i serwisowanych przez firmę Arta Tech.

[ Liczba wątków: 136 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14

Wiadomość
 Tytuł: inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy
PostNapisane: 17 lip 2019 18:48:10 
Witam,
kupiłem dzisiaj czytnik inkBOOK Prime HD, zainstalowałem Legimi. Okazało się, że z synchronizacji nic nie wynikło, gdyż ręcznie musiałem szukać strony, na której skończyłem czytać na iPhonie, ale mniejsza o to... Pobrałem książki, znalazłem miejsce w którym skończyłem i zacząłem czytać. Po ok. 2 godzinach czytania odłożyłem czytnik. Wróciłem do czytania po dwóch godzinach i nagle po włączeniu czytnika na stronie startowej czytnika w sekcjach OSTATNIE I OSTATNIO CZYTANE nie ma nic (a wcześniej ...

Read more : inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy | Wyświetlone : 148 | Odpowiedzi : 10

Tytuł: Arta Tech likwiduje chmurę na InkBOOKach
PostNapisane: 25 cze 2019 21:04:10 
Firma Arta Tech poinformowała o zakończeniu z końcem sierpnia działania usługi Midiapolis Drive na czytnikach InkBOOK.

https://eczytanie-eksiazki.blogspot.com/2019/06/koniec-midiapolis-drive-na-czytnikach.html

Read more : Arta Tech likwiduje chmurę na InkBOOKach | Wyświetlone : 146 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: InkBOOK Classic 2 aktualizacja oprogramowania 2.1.2
PostNapisane: 15 cze 2019 20:30:26 
InkBOOK Classic 2 po dłuższym okresie aktualizacyjnego postu doczekał się wreszcie nowej wersji oprogramowania.
Przynosi ona min. funkcję wysyłki plików na czytnik przez mejla, przycinanie marginesów w PDF, odświeżenie wyglądu interfejsu.

Więcej we wpisie na blogu
https://eczytanie-eksiazki.blogspot.com/2019/06/inkbook-classic-2-otrzymuje-aktualizacje-oprogramowania-2-1-2.html

Read more : InkBOOK Classic 2 aktualizacja oprogramowania 2.1.2 | Wyświetlone : 154 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Simple Ink Launcher (prosty launcher dla czytników Inkbook)
PostNapisane: 29 maja 2019 17:31:34 
Dzień dobry,

Przez niedługi czas jestem użytkownikiem czytnika Inkbook Lumos (to jest mój pierwszy czytnik e-booków) i od samego początku nie byłem zadowolony z jakości go oprogramowania.
Aplikacja do czytania często się zawiesza i przestaje odpowiadać (jak również i launcher). Szukałem zamienniki i wybrałem KOReader (wspomniany tutaj w innym wątku) jako aplikację
do czytania ale nie znalazłęm launchera który byłby w miare prosty, fajnie wygłądał i integrował się z systemem Inkbooka (nie podoba mi się ...

Read more : Simple Ink Launcher (prosty launcher dla czytników Inkbook) | Wyświetlone : 293 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Oprogramowanie 2.1. dla czytników InkBOOK Prime HD i LUMOS
PostNapisane: 30 kwi 2019 19:47:47 
Ostatnio ukazała się nowe oprogramowanie dla InkBOOK Prime HD i InkBOOK LUMOS, które ma poprawiać stabilność urzadzęnia, dodawać wysyłkę plików na czytnik przez e-mail oraz funkcję przycinania marginesów w plikach PDF.

Więcej we wpisie na blogu

https://eczytanie-eksiazki.blogspot.com/2019/04/InkBOOK-Prime-HD-InkBOOK-LUMOS-nowe-oprogramowanie-2-1-1.html

Read more : Oprogramowanie 2.1. dla czytników InkBOOK Prime HD i LUMOS | Wyświetlone : 395 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: koreader
PostNapisane: 16 mar 2019 22:23:18 
KOREADER - Alternatywa dla beznadziejnego InkReadera w InkBook-ach. Napisany przez amatorów. Aplikacja jest cały czas rozwijana idealnie działa na InkBook Prime. Od niedawna działa nawet odświeżanie ekranu konfigurowalne wg potrzeb. szacun dla twórców.
link do programu: https://github.com/koreader/koreader/releases - wersja stabilna
http://build.koreader.rocks/download/nightly/ - codzienne uaktualnienie

Warto przetestować.

Read more : koreader | Wyświetlone : 374 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: PocketBook Reader na InkBOOK LUMOS
PostNapisane: 11 mar 2019 22:08:38 
Jak dostosować aplikację do czytnika, w czym PocketBook Reader przewyższa InkReadera. Zapraszam do lektury wpisu na blogu:

PocketBook Reader na InkBOOK LUMOS, czyli szczypta PocketBooka w InkBOOKu

Read more : PocketBook Reader na InkBOOK LUMOS | Wyświetlone : 532 | Odpowiedzi : 8

Tytuł: inkbook classic nie pamięta hasła do wifi
PostNapisane: 30 gru 2018 16:04:59 
Witam.

mam problem z inkbook classic. Za każdym razem po uruchomieniu muszę od nowa podawać hasło do WiFi. Czy jest sposób by ten czytnik jednak pamiętał to hasło?

Bardzo proszę o pomoc. Wpisywanie ciągu magicznych znaków jest dość uciążliwe. :)

pozdrawiam!
Tomek

Read more : inkbook classic nie pamięta hasła do wifi | Wyświetlone : 483 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: InkBOOk LUMOS - test i recenzja czytnika
PostNapisane: 14 paź 2018 20:22:47 
Miałem przez ostatnie kilka tygodni możliwość korzystania z czytnika inkBOOK LUMOS. Wrażeniami z korzystania podzieliłem się na blogu:
InkBOOK LUMOS – test i recenzja czytnika z Androidem i podświetleniem ekranu

Read more : InkBOOk LUMOS - test i recenzja czytnika | Wyświetlone : 1303 | Odpowiedzi : 9

Tytuł: Problem z GoogePlay
PostNapisane: 10 paź 2018 16:55:55 
Posiadam InBook prime od miesiąca, przed tym ok. 7 lat używałem Onyx'a. Zmęczyłem się wbudowanym reader'em i chciałem zainstalować jakiś zewnętrzny. Instalowałem z GoolePlay FBreader'a, a potem Alreader'a - i nić Play pokazaję, że apka zainstalowana, a w panelu InBook Apss/ zainstalowane jest pusto.To samo jest w zakładce dodawania skrótów.

Read more : Problem z GoogePlay | Wyświetlone : 582 | Odpowiedzi : 0

[ Liczba wątków: 136 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14

Last 10 active topics

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Czytać w abonamencie czy kupować na własność?

inkBOOK

Brak nowych postów inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy
Brak nowych postów InkBook- ostrzeżenie.

Kupię/Sprzedam/Zamienię

Brak nowych postów KUPIĘ elektronike z Pocked book Ultra (650)

Kobo

Brak nowych postów Własny wygaszacz ekranu w Kobo

Pocketbook

Brak nowych postów CoolReader i InkPad 3
Brak nowych postów Problem z ekranem?

Inne e-czytniki

Brak nowych postów YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku

Zamawianie Kindle

Brak nowych postów Kindle Paperwhite 4 taniej o 50 EUR w Amazon Prime

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów zbiór problemów nowicjusza :)

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 99180 | Liczba wątków: 8896 | Liczba użytkowników: 14093