Teraz jest 21 kwi 2018 3:17:11

News News of Hanlin

Site map of Hanlin » Dział : Hanlin

Dział poświęcony czytnikom Jinke - Hanlin A9, Hanlin v3, Hanlin v5, a także ich rebrandingom [lBook/BeBook One, Bebook Mini]

[ Liczba wątków: 34 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4

Wiadomość
 Tytuł: Soft BeBook Plus (One) od Endless Ideas... ma ktoś? :-)
PostNapisane: 16 paź 2012 10:31:35 
Strona mybebook.com od długiego czasu nie działa, w necie chodzą słuchy, że Endless Ideas żyło tak długo i intensywnie, że umarło. W ramach troski o swoje wciąż super sprawne urządzenie zapytuję, czy "przypadkiem" ktoś nie ma na dysku pliku firmware do tego BeBooka? Ostatni był bodajże z grudnia 2010. Bo czuję, że kiedyś będę go potrzebował, a z oryginalnego źródła ściągnąć się nie da.

Read more : Soft BeBook Plus (One) od Endless Ideas... ma ktoś? :-) | Wyświetlone : 1366 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Bebook Plus i Openinkpot
PostNapisane: 29 lut 2012 19:37:40 
Ponownie naszła mnie ochota na doinstalowanie FBReadera do mojego BeBooka. W końcu udało mi się zainstalować oprogramowanie od Lbooka z tego tematu: hanlin-f154/v3-i-coolreader-t9807.html

I nastąpiło rozczarowanie. Czytnik epubów co prawda nie robi już żadnych problemów z polskimi znakami (nie trzeba zaszywać czcionek), ale poza tym jest identyczny, jak ten z oryginalnego firmware. Czyli do niczego.

Potem zainteresowałem się Openinkpotem. I tutaj kiszka. Nadal nie można tego oprogramowania zainstalować - ...

Read more : Bebook Plus i Openinkpot | Wyświetlone : 1609 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: Problem z Bebook One
PostNapisane: 31 sie 2011 8:43:28 
Witam,

Pół roku trwało bezawaryjne używanie sprzętu do czasu gdy po kolejnym umocowaniu karty SD siadła grafika ikon i odświeżanie strony w menu, teksty jest odtwarzany, choć nie działa menu ustawień i opcji. Sprzętu oczywiście można używać, lecz bez opcji i ustawień no i bawienie się w grę w statki w menu gdzie wszystko na siebie się nakłada nie ma sensu. Na oficjalnym forum bebooka znalazłem wątek dotyczący tego samego problemu, lecz pozostawiono go bez ...

Read more : Problem z Bebook One | Wyświetlone : 1595 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Hanlin A9 / V90
PostNapisane: 08 lip 2011 9:44:39 
witam,
ma ktoś już któryś z tych czytników??

z ich fabryki w chinach można kupić za 360 $ ale przesyłka w chole_-rę droga...110 $ za szt.

jak można to by się przydały testy i opinie...o obu z real-a...

a może ktoś zna sklep który może coś takiego kupić/sprowadzić w normalnej cenie..?? POlska/europa??

pozdro.

Read more : Hanlin A9 / V90 | Wyświetlone : 1529 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: v3+ zmiana logo on/of
PostNapisane: 06 maja 2011 20:40:07 
Informacja dla tych co może nie wiedzą że w hanlinach/lbookach da się zmieniać obrazy widoczne przy włączaniu i wyłączaniu czytnika :D
Pod tym linkiem jest programik do tworzenia obrazów i krótka instrukcja. Sposób działa na oryginalnym sofcie oraz na coolreaderze.
http://www.jinke.com.cn/Compagesql/English/service/index.asp
Obrazki pasują np. z tego działu:
http://forum.eksiazki.org/ogolnie-o-eczytnikach-f155/tapety-wygaszacze-dla-czytnikow-6-600x800-t9600-15.html

Read more : v3+ zmiana logo on/of | Wyświetlone : 1149 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: v3+ i coolreader
PostNapisane: 09 kwi 2011 6:53:24 
Witam, czy miał ktoś do czynienia z firmware o nazwie coolreader?
http://www.mobileread.com/forums/showth ... p?t=121493
Co ono zmienia i czy jest sens instalować na v3+? Pytam bo openinkpot na v3+ nie hula :(
Dzięki.

Read more : v3+ i coolreader | Wyświetlone : 4338 | Odpowiedzi : 13

Tytuł: BeBook One i ePub
PostNapisane: 29 gru 2010 15:53:34 
Witam

Konwerteruję rtf-y do ePub (Calibre) i tekst zostaje hmmm.... rozwalony (z innymi formatami np. fb2 nie ma problemu).
Wyglada to mniej więcej tak:
"Cało ść te kstu jest porozbijan a. Nie ma problemu z pols kimi lit erami, al e czytać tego to niebard zo. J est na to jaki ś sposób?"
No właśnie- da się to jakoś poprawić?
I jescze jedno pytanie na chybcika:
Czy da się usuwać książki z poziomu samego bebooka ...

Read more : BeBook One i ePub | Wyświetlone : 1183 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika - komentarze
PostNapisane: 28 gru 2010 14:03:23 
Zapraszamy do komentowania nowego wpisu na naszym blogu:
Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika

Read more : Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika - komentarze | Wyświetlone : 2653 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Nowy firmware BeBook Plus i rtf
PostNapisane: 08 lis 2010 18:24:31 
Wczoraj zainstalowałem najnowszy firmware (z końca października). Obsługa epubów na standardowym poziomie - to znaczy, dalej nie obsługuje polskich znaków bez wykonania odpowiedniej sztuczki.

Coś mnie jednak podkusiło, aby otworzyć plik rtf - i zostałem mile zaskoczony. Oczywiście polskie znaki wyświetlają się poprawnie, ale nie tylko. Doszła cała kupa opcji - zmiana czcionki (kilka rodzajów) i jej rozmiaru, interlinie, obsługa przypisów, styli, justowanie, pojawił się pasek "postępu" i licznik stron na górze. Dorzucono też dzielenie ...

Read more : Nowy firmware BeBook Plus i rtf | Wyświetlone : 2028 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: nowe V5 Buggins Firmware - 2010/07/16
PostNapisane: 20 lip 2010 18:56:46 
V5: v5setup-20100716.zip (86.2 MB)
- Fixed rendering inline images
- Added support for title attribute for images
- Support for semitransparent PNG
http://files.mail.ru/S7JL4S

Read more : nowe V5 Buggins Firmware - 2010/07/16 | Wyświetlone : 1420 | Odpowiedzi : 2

[ Liczba wątków: 34 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook Aqua 2 - test czytnika
Brak nowych postów Inkpad 3 - Pierwsze wrażenia
Brak nowych postów Słownik COLLINS (EN-PL) - Pocketbook INKPAD 2
Brak nowych postów InkPad 3 - Etui

Zamawianie Kindle

Brak nowych postów zwrot Kindle do Amazon

Onyx Boox

Brak nowych postów Adidas NRGY
Brak nowych postów Adidas NRGY