Teraz jest 22 sty 2018 15:13:30

News News of Hanlin

Site map of Hanlin » Dział : Hanlin

Dział poświęcony czytnikom Jinke - Hanlin A9, Hanlin v3, Hanlin v5, a także ich rebrandingom [lBook/BeBook One, Bebook Mini]

[ Liczba wątków: 34 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4

Wiadomość
 Tytuł: Soft BeBook Plus (One) od Endless Ideas... ma ktoś? :-)
PostNapisane: 16 paź 2012 10:31:35 
Strona mybebook.com od długiego czasu nie działa, w necie chodzą słuchy, że Endless Ideas żyło tak długo i intensywnie, że umarło. W ramach troski o swoje wciąż super sprawne urządzenie zapytuję, czy "przypadkiem" ktoś nie ma na dysku pliku firmware do tego BeBooka? Ostatni był bodajże z grudnia 2010. Bo czuję, że kiedyś będę go potrzebował, a z oryginalnego źródła ściągnąć się nie da.

Read more : Soft BeBook Plus (One) od Endless Ideas... ma ktoś? :-) | Wyświetlone : 1305 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Bebook Plus i Openinkpot
PostNapisane: 29 lut 2012 19:37:40 
Ponownie naszła mnie ochota na doinstalowanie FBReadera do mojego BeBooka. W końcu udało mi się zainstalować oprogramowanie od Lbooka z tego tematu: hanlin-f154/v3-i-coolreader-t9807.html

I nastąpiło rozczarowanie. Czytnik epubów co prawda nie robi już żadnych problemów z polskimi znakami (nie trzeba zaszywać czcionek), ale poza tym jest identyczny, jak ten z oryginalnego firmware. Czyli do niczego.

Potem zainteresowałem się Openinkpotem. I tutaj kiszka. Nadal nie można tego oprogramowania zainstalować - ...

Read more : Bebook Plus i Openinkpot | Wyświetlone : 1535 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: Problem z Bebook One
PostNapisane: 31 sie 2011 8:43:28 
Witam,

Pół roku trwało bezawaryjne używanie sprzętu do czasu gdy po kolejnym umocowaniu karty SD siadła grafika ikon i odświeżanie strony w menu, teksty jest odtwarzany, choć nie działa menu ustawień i opcji. Sprzętu oczywiście można używać, lecz bez opcji i ustawień no i bawienie się w grę w statki w menu gdzie wszystko na siebie się nakłada nie ma sensu. Na oficjalnym forum bebooka znalazłem wątek dotyczący tego samego problemu, lecz pozostawiono go bez ...

Read more : Problem z Bebook One | Wyświetlone : 1514 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: Hanlin A9 / V90
PostNapisane: 08 lip 2011 9:44:39 
witam,
ma ktoś już któryś z tych czytników??

z ich fabryki w chinach można kupić za 360 $ ale przesyłka w chole_-rę droga...110 $ za szt.

jak można to by się przydały testy i opinie...o obu z real-a...

a może ktoś zna sklep który może coś takiego kupić/sprowadzić w normalnej cenie..?? POlska/europa??

pozdro.

Read more : Hanlin A9 / V90 | Wyświetlone : 1456 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: v3+ zmiana logo on/of
PostNapisane: 06 maja 2011 20:40:07 
Informacja dla tych co może nie wiedzą że w hanlinach/lbookach da się zmieniać obrazy widoczne przy włączaniu i wyłączaniu czytnika :D
Pod tym linkiem jest programik do tworzenia obrazów i krótka instrukcja. Sposób działa na oryginalnym sofcie oraz na coolreaderze.
http://www.jinke.com.cn/Compagesql/English/service/index.asp
Obrazki pasują np. z tego działu:
http://forum.eksiazki.org/ogolnie-o-eczytnikach-f155/tapety-wygaszacze-dla-czytnikow-6-600x800-t9600-15.html

Read more : v3+ zmiana logo on/of | Wyświetlone : 1090 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: v3+ i coolreader
PostNapisane: 09 kwi 2011 6:53:24 
Witam, czy miał ktoś do czynienia z firmware o nazwie coolreader?
http://www.mobileread.com/forums/showth ... p?t=121493
Co ono zmienia i czy jest sens instalować na v3+? Pytam bo openinkpot na v3+ nie hula :(
Dzięki.

Read more : v3+ i coolreader | Wyświetlone : 4203 | Odpowiedzi : 13

Tytuł: BeBook One i ePub
PostNapisane: 29 gru 2010 15:53:34 
Witam

Konwerteruję rtf-y do ePub (Calibre) i tekst zostaje hmmm.... rozwalony (z innymi formatami np. fb2 nie ma problemu).
Wyglada to mniej więcej tak:
"Cało ść te kstu jest porozbijan a. Nie ma problemu z pols kimi lit erami, al e czytać tego to niebard zo. J est na to jaki ś sposób?"
No właśnie- da się to jakoś poprawić?
I jescze jedno pytanie na chybcika:
Czy da się usuwać książki z poziomu samego bebooka ...

Read more : BeBook One i ePub | Wyświetlone : 1112 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika - komentarze
PostNapisane: 28 gru 2010 14:03:23 
Zapraszamy do komentowania nowego wpisu na naszym blogu:
Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika

Read more : Hanlin rozpoczął sprzedaż nowego eczytnika - komentarze | Wyświetlone : 2563 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Nowy firmware BeBook Plus i rtf
PostNapisane: 08 lis 2010 18:24:31 
Wczoraj zainstalowałem najnowszy firmware (z końca października). Obsługa epubów na standardowym poziomie - to znaczy, dalej nie obsługuje polskich znaków bez wykonania odpowiedniej sztuczki.

Coś mnie jednak podkusiło, aby otworzyć plik rtf - i zostałem mile zaskoczony. Oczywiście polskie znaki wyświetlają się poprawnie, ale nie tylko. Doszła cała kupa opcji - zmiana czcionki (kilka rodzajów) i jej rozmiaru, interlinie, obsługa przypisów, styli, justowanie, pojawił się pasek "postępu" i licznik stron na górze. Dorzucono też dzielenie ...

Read more : Nowy firmware BeBook Plus i rtf | Wyświetlone : 1930 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: nowe V5 Buggins Firmware - 2010/07/16
PostNapisane: 20 lip 2010 18:56:46 
V5: v5setup-20100716.zip (86.2 MB)
- Fixed rendering inline images
- Added support for title attribute for images
- Support for semitransparent PNG
http://files.mail.ru/S7JL4S

Read more : nowe V5 Buggins Firmware - 2010/07/16 | Wyświetlone : 1366 | Odpowiedzi : 2

[ Liczba wątków: 34 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4

Last 10 active topics

Pocketbook

Brak nowych postów PocketBook Basic Lux - recenzja

Mobi/AZW

Brak nowych postów MOBI nie otwiera się na okładce?

Onyx Boox

Brak nowych postów nie mogę zrobić aktualizacji firmware dla t68
Brak nowych postów Onyx t68 nie updateuje ostatno czytanych ciągle indeksuje
Brak nowych postów Onyx Boox Max Carta - czytni z monstrualnym ekranem 13,3 cal

Jaki czytnik wybrać?

Brak nowych postów Czytnik z podświetleniem
Brak nowych postów Gdzie można dostać czytnik w sklepie stacjonarnym - Warszawa
Brak nowych postów Pierwszy czytnik- kilka pytań

Kobo

Brak nowych postów Etui Kobo Aura One

Sony PRS

Brak nowych postów Problem z menu w Sony Reader PRS-T2