Teraz jest 17 sty 2018 16:15:24

News News of eGazeciarz

Site map of eGazeciarz » Dział : eGazeciarz

Specjalny dział poświęcony eGazeciarzowi - systemowi bezprzewodowego dostarczania czasopism na czytniki

[ Liczba wątków: 16 Przejdź na stronę 1, 2

Wiadomość
 Tytuł: Nie działa..
PostNapisane: 21 wrz 2014 15:23:38 
Cześć, jakiś czas temu (z miesiąc) założyłem konto na egazeciarzu, dodałem adres email mojego kindla (navarionek@kindle.com), dodałem adres gazeciarza do wyjątków (subskrypcje@egazeciarz.pl), dodałem parę gazet (https://www.dropbox.com/s/cwyiz5mzwea5f ... 5.png?dl=0), i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc :)

Read more : Nie działa.. | Wyświetlone : 4180 | Odpowiedzi : 9

Tytuł: eGazeciarz i PocketBook
PostNapisane: 12 gru 2013 13:53:52 
Od jakiegoś czasu działa usługa Send-to-PocketBook:
http://www.pocketbook-int.com/pl/news/s ... pocketbook

Dałoby się dodać obsługę, wysyłanie na maila użytkownik@pbsync.com?

Read more : eGazeciarz i PocketBook | Wyświetlone : 1328 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Awaria subskrypcji
PostNapisane: 05 kwi 2013 20:05:12 
cześć. Od 03 kwietnia przestaly mi przychodzic subskrypcje. Mam wrażenie, że maile przychodza bez załączników (tak przynajmniej to wyglada przy opcji "wyslij teraz". Prośba o interwencję :) Wielkie dzięki

Read more : Awaria subskrypcji | Wyświetlone : 4717 | Odpowiedzi : 17

Tytuł: eGazeciarz a inne czytniki
PostNapisane: 19 lut 2013 14:17:43 
Zastanawiam się nad kupnem czytnika i waham się między Kindle PW i Kobo Glo. Jestem mało obeznany w tym temacie i dopiero od paru dni dowiedziałem się co to ten eGazeciarz jest. Chciałbym się dowiedzieć czy taka subskrybcja jest możliwa również na Kobo Glo? I czy są inne takie portale umożliwiające taką subskrybcję?

Read more : eGazeciarz a inne czytniki | Wyświetlone : 2466 | Odpowiedzi : 4

Tytuł: re braki
PostNapisane: 28 sty 2013 16:34:21 
Ja na ogol na swoim DX korzystam bezposrednio z pliku egazeciarz - i tam klikam linki i sciagam i w zasadzie wszystkie potrzebne czsopisma (poza tymi co mieszcze Mistrzuniu nie wypiekl) sciagam bezposrednio. DX nie ma wifi a za przesyl plikow via AMAZON nie chce placic i co dziwne bezposrednio z pliku egazeciarz sciaga ze strony za darmo.
Andrzej

Read more : re braki | Wyświetlone : 1059 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Status finansowy eGazeciarza
PostNapisane: 30 paź 2012 11:18:50 
Jak wiecie, staram się aby eGazeciarz był usługą darmową i dostępną dla wszystkich . Jednak jak wiadomo, utrzymanie serwisu łączy się z poświęceniem czasu i pieniędzy. Tym samym zakładam ten temat, w którym będzie na bierząco przedstawiana sytuacja finansowa serwisu. Robię to, ponieważ mimo, iż z serwisu korzysta ponad 3,5 tysiąca osób ( z czego większość jest czytelnikami forum eKsiążki ) to wpłat/darowizn jest tak niewiele, że jestem zmuszony utrzymywać eGazeciarza z własnej kieszeni, co ...

Read more : Status finansowy eGazeciarza | Wyświetlone : 8085 | Odpowiedzi : 22

Tytuł: Integracja z Dropbox
PostNapisane: 12 sie 2012 14:47:47 
Takie pytanie do twórcy eGazeciarza. Czy spodziewasz się w przyszłości możliwości wysyłania gazetek (nawet w formacie Mobi) na np. Dropboxa lub podobny wirtualny dysk? Dlaczego się pytam, bo otworzyło by to rynek na Androidy (nie wymagało by to żadnego pisania aplikacji z twojej strony). A jako Android mam na myśli nie tylko komórki, ale także czytniki bazujące na nim (Nook, Sony) lub tablety (Nexus 7 świetnie się prezentuje). Na wszystkie te urządzenia już jest Cool ...

Read more : Integracja z Dropbox | Wyświetlone : 2352 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Defekty w eG i receptach - TU ZGŁASZAMY BŁĘDY
PostNapisane: 29 cze 2012 20:16:05 
Ten temat jest miejscem, w którym zgłaszane są wszystkie problemy dotyczące działania serwisu, wysyłki i zawartości gazet.

Problemy można również zgłaszać po uprzedniej rejestracji pod adresem : http://egazeciarz.pl/bugzilla
W wypadku korzystania z bugzilli, proszę nie duplikować błędów w tym temacie, a jedynie zamieszczenie informacji o dodaniu błędu w BZ.

Zgłoszone problemy zostaną dodane do listy na pierwszej stronie tego tematu.

Każde zgłoszenie zostanie oznaczony odpowiednim statusem i odpowiadającym mu kolorem :
Błąd nierozwiązany
Błąd rozwiązany ...

Read more : Defekty w eG i receptach - TU ZGŁASZAMY BŁĘDY | Wyświetlone : 28541 | Odpowiedzi : 157

Tytuł: Prośby o dodanie nowych serwisów
PostNapisane: 24 cze 2012 15:11:12 
Temat utworzony by nie zaśmiecać głównego tematu z listą serwisów.
Tutaj można wpisywać co chętnie widzielibyście na eGazeciarzu :)

Read more : Prośby o dodanie nowych serwisów | Wyświetlone : 42329 | Odpowiedzi : 170

Tytuł: Nowa odsłona serwisu eGazeciarz
PostNapisane: 19 cze 2012 18:48:31 
Z radością informuję, że właśnie została uruchomiona nowa wersja serwisu. Zostało jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, ale stwierdziłem, że skoro główna funkcjonalność serwisu już działa to nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć rejestracje.

Zapraszam do komentowania, sugerowania i dzielenia się wrażeniami w nowo otwartym dziale na forum. :)

Tym samym chciałbym podzielić się ze wszystkimi wieścią, że projekt rośnie w siłę dzięki rozpoczętej współpracy z serwisem ...

Read more : Nowa odsłona serwisu eGazeciarz | Wyświetlone : 12767 | Odpowiedzi : 53

[ Liczba wątków: 16 Przejdź na stronę 1, 2

Last 10 active topics

Onyx Boox

Brak nowych postów nie mogę zrobić aktualizacji firmware dla t68
Brak nowych postów Onyx t68 nie updateuje ostatno czytanych ciągle indeksuje
Brak nowych postów Onyx Boox Max Carta - czytni z monstrualnym ekranem 13,3 cal
Brak nowych postów Alternatywny firmware Onyx BOOX C65HD Storia

Kobo

Brak nowych postów Etui Kobo Aura One

Sony PRS

Brak nowych postów Problem z menu w Sony Reader PRS-T2

Jaki czytnik wybrać?