Teraz jest 22 lip 2019 16:42:12

News News of Amazon.com Kindle

Site map of Amazon.com Kindle » Dział : Amazon.com Kindle

Dział poświęcony czytnikom Amazona - Kindle

[ Liczba wątków: 544 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55

Wiadomość
 Tytuł: zbiór problemów nowicjusza :)
PostNapisane: 08 lip 2019 15:16:20 
Na wstępie - jako, że to mój pierwszy wpis - witam wszystkich. Cześć!
Użytkując Kindla 3 natrafiłem na kilka problemów na które, pomimo usilnych poszukiwań w sieci nie potrafiłem znaleźć rozwiązania. W związku z tym Forum jawi się jako osatnia deska ratunku :)
Żeby nie zanudzać - zapiszę wszystko w punktach i będę niezmiernie wdzięczny jeśli ktoś zna rozwiązania i będzie miał ochotę podzielić się rozwiązaniem.
Ad ...

Read more : zbiór problemów nowicjusza :) | Wyświetlone : 212 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Kindle Oasis 3
PostNapisane: 20 cze 2019 18:20:17 
Nowy model z rodziny Kindle - Kindle Oasis 3 trafi na rynek za miesiąc. Od poprzednika różni się wbudowanym oświetleniem z regulowaną temperaturą barwową: http://cyfranek.booklikes.com/post/1905 ... iny-kindle

Read more : Kindle Oasis 3 | Wyświetlone : 424 | Odpowiedzi : 6

Tytuł: Kindle 10 już obsługuje Legimi
PostNapisane: 09 cze 2019 8:22:52 
Aplikacja Legimi odpowiedzialna za zarządzanie wypożyczeniami e-booków na czytniki Kindle, już wspiera Kindle 10. Czytnik jest poprawnie rozpoznawany i można synchronizować wypożyczenia: http://cyfranek.booklikes.com/post/1899 ... nie-legimi

Read more : Kindle 10 już obsługuje Legimi | Wyświetlone : 315 | Odpowiedzi : 2

Tytuł: Kindle paperwhite i Kindle for Android - synchronizacja
PostNapisane: 05 maja 2019 10:00:36 
Dzień dobry,
jestem na etapie kupna mojego pierwszego czytnika i zastanawiam się między modelami Kindle paperwhite 4, a PocketBook Touch HD3.
Jedną z rzeczy na której najbardziej mi zależy to synchronizacja między czytnikiem, a telefonem z androidem pozycji czytania, podkreśleń, notatek i eksportem ich np. do Evernote itp.
Znalazłem trochę informacji na ten temat (artykuły są z różnych lat) i chciałbym abyście potwierdzili lub zweryfikowali to co udało mi się dowiedzieć.

Książki jakie będę wysyłał ...

Read more : Kindle paperwhite i Kindle for Android - synchronizacja | Wyświetlone : 267 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Nowy Kindle 10 (2019)
PostNapisane: 21 mar 2019 0:05:26 
Dziś zaprezentowano na stronie Amazonu nowy, podstawowy model Kindle. Kindle 9 (2019) to przede wszystkim wbudowane oświetlenie (4 LEDy) i lekko zmieniona obudowa. Jeśli wierzyć informacjom prasowym, to również nowy ekran, choć z taką samą rozdzielczością (167 ppi) jak poprzednio: http://cyfranek.booklikes.com/post/1861 ... 0-kwietnia
Cena (jak dla nas): 93,01 EUR (ok. 400 PLN).

Read more : Nowy Kindle 10 (2019) | Wyświetlone : 772 | Odpowiedzi : 7

Tytuł: chcesz kupić KINDLE oasis? 17 powodów aby tego nie robić
PostNapisane: 12 mar 2019 16:36:52 
znalazłem w sieci tekst użytkownika najnowszego flagowego modelu od Kindle: http://jasonhunt.pl/myslisz-o-kupieniu- ... nie-robic/
może przyda siękomuś, kto myśli o podobnym zakupie.

Mnie szczególnie zainteresował fragment w którym autor opisuje swoje ogólniejsze wrażenia, dotyczące nie tyle tego konkretnego modelu czytnika ale przesiadki z ekranu 6" na większy - w tym przypadku 7" :
- "Niby dużej różnicy nie ma. Trochę tu centymetrów dodali, trochę tam. W praktyce różnica jest odczuwalna ...

Read more : chcesz kupić KINDLE oasis? 17 powodów aby tego nie robić | Wyświetlone : 533 | Odpowiedzi : 0

Tytuł: Kindle PW3 i konto Amazon
PostNapisane: 24 lut 2019 21:19:26 
Witam wszystkich. Swój czytnik PW3 mam już od dawna ale teraz spotkałem się z pewnym problemem. Otóż zauważyłem ostatnio logując się na stronie Amazon że mam dodany do konta poprzedni czytnik kindle 3. Zachciało mi się to zmienić i efektem jest to ze na PW3 znikły mi wszystkie kolekcje (książki luzem) a na koncie Amazona brak widocznych książek-nie ma żadnej. I tu mam pytanie jak sobie z tym poradzic żeby te książki które mam na ...

Read more : Kindle PW3 i konto Amazon | Wyświetlone : 500 | Odpowiedzi : 3

Tytuł: jak kupiłem Kindle Paperwhite 4 i teraz żałuję...
PostNapisane: 14 lut 2019 10:29:26 
czyżby nowszy model w wydaniu Amazonu nie zawsze oznaczał lepszy?

Natrafiłem w mediach na taką oto recenzję najnowszego Paperwhite 4. Być może przyda się komuś zainteresowanemu podobnym zakupem.
https://dailyweb.pl/kindle-paperwhite-4 ... az-zaluje/

Opinia może być tym bardziej pomocna, że pochodzi od właściciela nowego kindla, a nie redaktora który dostał gadżet do zareklamowania, pobawił się nim przez godzinę i na tej podstawie smaruje artykuł.

Read more : jak kupiłem Kindle Paperwhite 4 i teraz żałuję... | Wyświetlone : 1231 | Odpowiedzi : 9

Tytuł: WSAP
PostNapisane: 26 lis 2018 21:05:13 
Kupilem Kindla, chcialbym dokupic Wielki Slownik Angielsko Polski, niestety nie moge go znalezc w sieci. Czy mozecie podeslac link do slownika dzieki

Read more : WSAP | Wyświetlone : 368 | Odpowiedzi : 1

Tytuł: Spolszczenie Kindle Paperwhite 4 2018
PostNapisane: 24 lis 2018 9:10:23 
Witam. pierwszy post, ale od czegoś trzeba zacząć.
Nie znalazłem nigdzie informacji, jak wygląda sprawa odnośnie spolszczenia czytnika PW 4.
Czy sposób jest taki sam jak na PW 3, czy na razie odpuścić sobie te działania?

Read more : Spolszczenie Kindle Paperwhite 4 2018 | Wyświetlone : 1542 | Odpowiedzi : 4

[ Liczba wątków: 544 Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55

Last 10 active topics

inkBOOK

Brak nowych postów inkBOOK Prime HD - nowy i od razu problemy
Brak nowych postów InkBook- ostrzeżenie.

Kupię/Sprzedam/Zamienię

Brak nowych postów KUPIĘ elektronike z Pocked book Ultra (650)

Kobo

Brak nowych postów Własny wygaszacz ekranu w Kobo

Pocketbook

Brak nowych postów CoolReader i InkPad 3
Brak nowych postów Problem z ekranem?

Księgarnie eBooków i audioBooków

Brak nowych postów Czytać w abonamencie czy kupować na własność?

Inne e-czytniki

Brak nowych postów YotaPhone 3 w sprzedaży jeszcze w tym roku

Zamawianie Kindle

Brak nowych postów Kindle Paperwhite 4 taniej o 50 EUR w Amazon Prime

Amazon.com Kindle

Brak nowych postów zbiór problemów nowicjusza :)

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 99179 | Liczba wątków: 8896 | Liczba użytkowników: 14093