Teraz jest 19 cze 2018 22:41:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
MANGA 
Autor Wiadomość
Post 
Haha ^^ Chcecie linki do stron z mangami? Było tak mówić od razu. Podam Wam te największe:

* http://realitylapse.com/index.php (manga/anime)
* http://www.mangatraders.com/news/comments (manga)
* http://www.vnmanga.com/truyentranh/index.php (manga)
* http://www.anime-eden.com (manga/anime)
* http://everyanime.com/ (manga/anime)
* http://mangavolume.com/ (manga)
* http://www.mangahut.com/ (manga)
* http://www.crunchyroll.com/
* http://www.stoptazmo.com/

A oto polskie strony skanlacyjne etc.:

http://www.setzerek.net/i...ction=&id=yaoi&
http://yakusoku-scans.pl/
http://www.sai-team.net/projekty
http://metro.grafkom.net/metro.php?id=projects
http://www.mangapolis-platinum.prv.pl/
http://www.projekt-manga.net/index2.php?newskin=1
http://yaoi.com.pl/
http://utatane.prv.pl/
http://vworld.pl/portal/m...wdownload&cid=1
http://www.bakemono.republika.pl/
http://initiald.ovh.org/initiald/id/news.php
http://setzerek.net/tchawica/
http://www.centrume.krakow.pl/~k2rclub/
http://www.lilyeth.prv.pl/
http://kum-chan.grafkom.net/index.php
http://katsute.no-ip.info/kts/manga/
http://musasabi.net.pl/
http://strefanime.net/index.php


Enjoy~~


28 mar 2008 21:22:44
Post 
W morde jeża :D skąd ty tyle tych linków wziąłeś/aś?.Świetny zbiór ;) z mang wprost zakochałem się w Berserku choć i Hellsinga czytałem,Priest,Chrno Crusade,GTO(^^)


04 kwi 2008 18:21:38
Post 
Tak patrzę i tylko przedostatniej z "tych największych" nie kojarzę, ja głównie z Mangatraders i mangadownload.net korzystam, polskich skanlacji nie czytam bo nowszych tytułów nikt nie tłumaczy i błogosławię to że wziąłem się kilka lat temu za porządną naukę angielskiego - bez tego lub znajomości japońskiego w świecie M&A ciężko wyżyć a i normalnie bardzooo się przydaje. Z ciekawości ile mangi tak circa ebaut macie u siebie na twardzielach??? Moje zbiory w tej chwili: manga i manhwa (chyba 5 czy 6 tytułów) to 23GB... i ciągle znajduję coś ciekawego. Anyway Clannad rulez.


Czytadełka Online

* MangaShare Online Viewer - http://read.mangashare.com
* MangaVolume - www.mangavolume.com
* One Manga - www.onemanga.com
* Root Manga - www.rootmanga.com
* Dragon Guard - http://groups.msn.com/DragonGuard
* Manga Hut - www.mangahut.com
* Nihons - nihons.blogspot.com
* Manga4Otaku - www.manga4otaku.com
* iNaruto.net - www.inaruto.net
* Online Manga Viewer - www.readmanga.com
* MangaRooter - www.mangarooter.com
* Bleach Exile - www.bleachexile.com
* Anime Source - www.anime-source.com
* Anip Server - anip.homeunix.com
* Bleach Portal - www.bleachportal.net (tylko Bleach)
* Soul Society Online - http://groups.msn.com/soulsocietyonline (tylko Bleach)


Darmowy Direct Download:

* MangaShare - www.mangashare.com
* MangaUpdates - www.mangaupdates.com
* MangaTraders - www.mangatraders.com
* StopTazmo - www.stoptazmo.com
* Onupdates - www.onupdates.net
* VNManga - www.vnmanga.com
* Trankten - www.trankten.com/manga
* The Evil Empire - http://the-evil-empire.net
* MystY-Manga - http://mysty-manga.blogspot.com
* Reality Lapse - www.realiylapse.com
* Evil Genius Manga - www.evil-genius.us
* Anime Eden - www.anime-eden.com
* Manga Temple - www.mangatemple.com
* Manga Run - www.mangarun.com
* AF-Manga - www.af-manga.com
* Devils-Anime - http://devils-anime.blogspot.com
* Saiyan Island - www.saiyanisland.com
* Believe Manga - www.believemanga.com
* Vimanga - www.vimanga.ru
* Manga4Otaku - www.manga4otaku.com
* Anip Server - anip.homeunix.com
* Manga Pimps - www.mangapimps.com
* Manga Download - www.mangadownload.net
* Manga Seed - mangaseed.com
* Vimanga - www.vimanga.ru
* One Piece HQ - www.onepiecehq.com (tylko One Piece)
* One Piece Manga DL - http://one-piece-manga-download.blogspot.com (tylko One Piece)
* Bleach Exile - www.bleachexile.com (tylko Bleach)

Wiem że część się powtarza wiem.


16 kwi 2008 23:08:05
Post 
Witajcie. Mangą (tak samo jak anime) interesuję się od lat. No z dobry rok wcześniej było anime i dopiero potem manga. Początkowo czytana w wydaniach książkowych, potem przeniosłem się na skanlacje i ostatnio znowu wersje książkowe. Ile posiadam mang na kompie?? Lepiej się nie pytać. :) Ale jest tego dużo. Tak dużo mang (jak zresztą i anime), że kumpel, który zna mnie od 13 lat nazywa mnie otaku... Tytuły, które głównie ostatnio czytam to Naruto i Bleach oraz parę innych.


13 maja 2008 15:40:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2008 21:52:32
Posty: 119
Post 
Otaku to wcale nie jest komplement, a nazwa jednostki, która do tego stopnia zatraciła się w hobby, że nie kontaktuje się ze światem zewnętrznym.

Jeśli chodzi o mangi, nie czytam dużo- wolę dobre tłumaczenie niż skanlacje. Nie posądzam grup skanlacyjnych o złą wolę ale oni nie mają dość doświadczenia i wiedzy by tłumaczyć z japońskiego, z zachowaniem nastroju utworu.
Obecnie czytam Utenę i FMA, mam kilka tomów Inuyashy oraz pierwszą polską manę -Aż do Nieba

_________________
To było dawno i nieprawda!


13 maja 2008 16:45:24
Zobacz profil
Post 
a ja się ostatnio przeniosłam z mangi na anime, może dlatego, że preferuję komiksy książkowe niż skanlacje. moje ulubione to FMA, Hellsing, mangi Clampa i Yu Higuri. Lubię też fanfiki poczytać a czsem jakieś doujinshi. czy ktoś ma może linka do stron z fajnymi fanfikami? mogą być po angielsku:)


09 lip 2008 23:44:56
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2008 16:30:11
Posty: 25
Lokalizacja: WÂłocÂławek
Post 
A ja jestem fanem mangi Naruto ;]
W anime teraz filery leca, to spaprali zycie tego tytulu...
Czytal ktos ostatniego chapa ?


21 lip 2008 16:58:49
Zobacz profil
Post 
hm... każdy przechodzi z anime na mangę, więc może i ja do tego dorosnę ;)
Na razie żyję anime... codziennie po pare godzin :]
Niestety mój angielski nie stoi tak dobrze jak niektórych, więc znalazłam coś po polsku :]
http://www.anime.wbijam.pl/
polecam ;)


28 paź 2008 16:41:48
Post 
Kocham mange i ciÄ…gle siÄ™ zastanawiam jak ÅźyÅ‚am nie wiedzÄ…c o niej wczeÅ›niej :) i mam duÅźe szczęście , poniewaÅź mieszkajÄ…c w TrÃłjmieÅ›cie mam dostÄ™p do chyba jedynej w Polsce biblioteki mang i komiksÃłw , skÄ…d wypoÅźyczam coÅ› do czytania :) (prawie siÄ™ tam zadomowiÅ‚am ) . Wiec jeÅ›li jakiÅ› mieszkanie GdaÅ„ska , fan komiksÃłw i mang akurat czyta ta notkÄ™ i nie wie ze w gdaÅ„sku znajduje siÄ™ taka biblioteka to juÅź wie , a to jest link do jej strony internetowej

http://komiks.bblog.pl/

jednakÅźe oprÃłcz biblioteki czytam mange na stronie

http://www.onemanga.com/


10 lis 2008 14:02:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: