Teraz jest 20 kwi 2024 1:03:13




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Gry komputerowe ogólem i szczególem 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Ja tylko czekam na nowego FM-a. Ma się ukazać na Gwiazdkę jakoś.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


22 wrz 2007 13:08:54
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Chętnie bym w niego zagrał, ale już FM 07 ledwo chodzi u mnie, a już symulacja meczy przy moim RAMie (512) to jest masakra. Tak więc w wersję 08 raczej nie pogram.


22 wrz 2007 14:40:19
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Ogolnie to ja podziele zdanie moich poprzednikow ze nei oczekuje na zadna gre ;P i jestem bardzo zacofany ;) ostatnio nie dosc ze komputer nie pierwszej swiezosci to i zamilowania nie te :P

a odnosnie wymienionych pozycji to intrygująca jest pozycja pt. GTA 4, ale nawet o niej nie marze bo po przegladnieciu pierwszych "Zdjec" stwierdziłęm ze wymagania z kosmosu beda - doslownie - grafika jak z filmu :P

_________________
Obrazek


22 wrz 2007 22:02:12
Zobacz profil
Post 
zakladajac ze wyjdzie na blaszaki ;P poki co zapowiedziano tylko na ps3 i xboxa360.


23 wrz 2007 16:57:53
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
Ciekawie zapowiada się też Spore...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


23 wrz 2007 17:07:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2007 0:22:26
Posty: 23
Lokalizacja: ŁDZ - MIASTO CUDÓW
Post 
No ja na Spore czekam już od 2005 roku
gameplay z 2005 roku

oprócz Spore, namiętnie oczekuję Wiedźmina (premiera pod koniec października- podobno ;) ) i GTA4 (myślę że jakoś na przyszłe wakacje wydadzą na PC)

_________________
2 miejsce w konkursie eKsiążek... nagroda otrzymana i przeczytana :D


23 wrz 2007 18:57:47
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
Nie rozumiem wydawców ktorzy nie chca wydawać gier na popularne PC... Moim skromnym zdaniem jest to najwiekszy rynek zbytu i chyba najbardziej wymagajacy konsolki owszem maja lepsze grafiki ale jakos nie znam tylu ludzi / graczy konsolowych co PC-towych ... a szczegolnie sie dziwie kiedy kontynuacje jakis kultowych gier jak wspomniane GTA jest robione z mysla o konsolach a nie PC, na ktorych mialo swoj start, na ktorych dorobiło sie slawki i renomy.

po chwilowej analizie dedukuje iz moze byc to kierowane wiekszymi zyskami bo znacznie trudniej dostac pirata na konsole niz na pc i mozliwe ze wiecej uzytkownikow decyduje sie na orginały (ktroe sa drozsze od PC-towych odpowiednikow <swoja droga dlaczego ? >) A moze latwiej im stwozyc gre na jedna platoforme ktora nie ma takiego zroznicowania w ilosci kart graficznych / procesorow / pamieci podrecznej gdzie sa stale warunki pracy i brak jest dodatkowego oprogramowania znacznie zamulajacego prace aplikacji ? Moze ktos wie ak jest naprawde ?

_________________
Obrazek


23 wrz 2007 20:21:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Mako, mylisz się.... Znacznie większy rynek zbytu jest wśród gier konsolowych. Z tego co wiem to nawet kilkakrotnie większy... Na zachodzie konsole są dużo popularniejsze, niż piecyki, jeżeli chodzi o maszynki do gier.

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


23 wrz 2007 21:05:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Bo komputery nie służą tylko do grania. I wielu ludzi ich do tego w ogóle nie używa. Uważają, że komputer bez Internetu jest bezużyteczny. Jeśli chodzi o konsole --> one służą tylko do grania. Dlatego rynek jest większy.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


23 wrz 2007 21:30:23
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
chosenone napisał(a):
Jeśli chodzi o konsole --> one służą tylko do grania. Dlatego rynek jest większy.


Szanowna chosenone, bzdury gadacie =] Jakże może tak towarzyszka mówić, jak na konsolach można obecnie robić dużo więcej niż tylko grać... Ot, już chyba nawet na PSie jedynce dawało się DVD oglądać jeśli mnie pamięć nie myli (a słuchać Audio CD bodajże też), XBoX ma chyba opcję dysku twardego (czemu wydaje mi się, że czytałem, że PS2 też?)... PS3 po połączeniu z netem może uczestniczyć w programach DC... Więc mówienie, że konsole są TYLKO do gier jest raczej nietrafione obecnie...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


23 wrz 2007 22:11:45
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Wyjątkowo muszę się zgodzić z Morim :/ A rynek konsol jest około 5 razy większy niż rynek komputerów, więc nic dziwnego, że wydają gry przede wszystkim na konsolki ;) I lepiej chyba pograć na konsoli przed dużym ekranem telewizora niż przy komputerze na małym ekranie w dodatku z nie zawsze dobry sterowaniem w wykonaniu mysz+klawiatura. W niektórych grach (choćby NFSy, PES czy inne) znacznie lepsze są pady.

I na przykład z tego co mi wiadomo PS3 obsługuje chyba blue-ray i kilka innych bajerów, więc pod pewnymi względami konsolki przewyższają pecety. XBox ma twardziela, sieć do grania w multi i na obu można chyba odtwarzać filmy. Ale mimo wszystko są nastawione głównie na gry i mają większą moc pod tym względem niż komputery-używane-do-wszystkiego.


24 wrz 2007 10:40:12
Zobacz profil WWW
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Wiecie co? Nigdy nie grałem na konsoli. Nie liczę tu takich pudełek z grami sprzed 10 lat typu Pegasus coś-tam.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


24 wrz 2007 11:22:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
A ja grałem tylko na PSie w Colina u kuzyna i miło wspominam te wyścigi :) Ale i tak wolę kompa :D (chyba że mi ktoś zasponsoruje PS3 z pakietem powiedzmy 5 wybranych przeze mnie gier, to nie pogardzę :D)


24 wrz 2007 12:37:41
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
a ja tam nie jestem zdania ze wygodniej sie gra na padzie ;P - kwestia przyzwyczajenai raczej :P mam pc i wole grać na klawierce + myszka ... a pad lezy w szafce ;) dopoki kiera sie nie posypała to sie fajnie na niej jeździło :P ale czy chciałbym miec konsolke ? nie powiem ze gdyby ktos dawał to chetnie bym wział ale ja nie jestem takim manikiem gier aby mi to bylo potrzebne do szczescia :P tylko czuje sie pokrzywdozny przez to ze gry powstaja na konsolki a na PC nie :P

co do mozliwosci to z tego co wiem to PS 1 nie miał opcji odtwarzania filmow dvd - weszlo to dopiero w 2 ... i 2 byla wyposazona w karty lub ew. w dysk (z tego co kojaze byla wersja sdrozsza z dyskiem ) i zdaje sie ze juz w 2 był modem do łączenia sie z netem :P 3 to w ogole przegieta i przekombinowana platforma ... w wersji europejskiej zaoszczedzili sobie na chipie ktory dawał kompatybilność z grami z PS 1 i 2 wiec jest mozliwość gry tylko na w aplikacj przystosowane do ps 3, amerykańska wersja ma chip :P na Xboxach i innych konsolkach w ogole sie nie wyznaje ... nie wiem co tam jest :P

A co do wielkosci rynku to nie wiedziałem .. przepraszam :D

_________________
Obrazek


24 wrz 2007 21:35:50
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Mori napisał(a):
chosenone napisał(a):
Jeśli chodzi o konsole --> one służą tylko do grania. Dlatego rynek jest większy.


Szanowna chosenone, bzdury gadacie =] Jakże może tak towarzyszka mówić, jak na konsolach można obecnie robić dużo więcej niż tylko grać... Ot, już chyba nawet na PSie jedynce dawało się DVD oglądać jeśli mnie pamięć nie myli (a słuchać Audio CD bodajże też), XBoX ma chyba opcję dysku twardego (czemu wydaje mi się, że czytałem, że PS2 też?)... PS3 po połączeniu z netem może uczestniczyć w programach DC... Więc mówienie, że konsole są TYLKO do gier jest raczej nietrafione obecnie...


Przepraszam towarzyszu. Mój błąd. Jednak mimo zalet jakie wymieniłeś to jednak konsola może troszkę mniej niż komputer. Z moich wnikliwych obserawacji wnioskuje iż ten fakt ulegnie zmianie w najbliższych dniach (czytaj 'jak japończykom lepiej płacić będą') :P

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


26 wrz 2007 8:10:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron