Teraz jest 20 kwi 2024 6:12:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Spawn 
Autor Wiadomość
Post Spawn
Tak patrze na te tematy i patrze. Zauważyłem, ze nie ma jednego z najważniejszych komiksów... Zapomnieliście dodac temat na temat Spawn. Przygody które przezywamy wraż z bohaterem tego komiksu ( martwym pułkownikiem Al'em Simmons'em, członkiem amerykańskich służb specjalnych, który ocalił prezydenta USA przed zabójstwem ) sa naprawde wciagajace i zastanawiające. Bo tak naprawde niewielu z nas zna te historie od początku, a to jest własnie najważniejszy szczegół do zrozumienia jej treści. Bardzo polecam wszystkim miłośnikom mrocznej strony komiksów. Nie bede się tutaj rozpisywał na temat historii, bo najlepiej poznać ją samemu. Wielu uważa ten komiks za prostą jatkę i mordobicie, ale niewielu czytało go od początku do końca a 4,50 za jeden egzemplarz to naprawdę niewiele :)


11 sie 2008 10:58:43
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2008 1:51:17
Posty: 28
Post 
Pierwsze numery były ok, ale im dalej w las tym bardziej mam wrażenie, że komiks jest robiony pod reklamowanie serii figurek Todda

Edit by Rudi: Ost za spam.

Moderator ma zawsze rację :P

Ale mimo wszystko uważam, że to naprawdę jest główny problem serii wart przedyskutowania. Spawn w każdym odcinku musi mieć coraz bardziej wymyślnych przeciwników, przejść jakąś coraz dziwniejszą transformację itd. Nawet w oryginalnych komiksach wydawanych w Stanach połowa zeszytu to reklamy figurek i coraz częściej można odczuć, że to nie figurki są dodatkiem do komiksu, tylko komiks jest jakimś uzupełnieniem dla kolekcjonerów figurek. Coś podobnego do Transformersów, o tyle smutne że na początku ta seria była oryginalna i zapoczątkowała boom na zupełnie nowy typ superbohatera.


15 sie 2008 2:24:06
Zobacz profil
Post 
Myślę raczej, że jest on antybohaterem starającym się naprawić to co spieprzył. Taka miła odmiana. Masz racje końcowe komiksy to naprawde po prostu broszury wypelnione reklamami figurek, za ktore sie płaci do tego


20 sie 2008 20:35:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron