Teraz jest 19 kwi 2024 3:45:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Lucyfer 
Autor Wiadomość
Post Lucyfer
Lucyfer, być może kogoś zainteresuje, postać ta pierwotnie wystąpiła w "Sandmanie" Neila Gaimana, potem zaś w pełnowymiarowej seri w sumie ok 79 zeszytów, a ostatnio zdaje się, zaczeła nawet wychodzić po polsku w nieco zmienionym formacie, mój upload (stety czy nie ;- )) jest wersją anglojęzyczną

http://www.hotlinkfiles.com/browse/fkhonsu/14022_VQ6Ij


09 mar 2008 20:37:06
Post 
Cześć znalazlem kiedyś w sieci jakies linki do tego komiksu ale niestety nie sprawdzałem czy działaja.Jesli ktos chce sprawdzić to prosze o odpowiedz czy dzialaja i czy sa w jezyku polskim.

//ciach linki


12 mar 2008 13:16:18
Post 
Mariozo napisał(a):
Cześć znalazlem kiedyś w sieci jakies linki do tego komiksu ale niestety nie sprawdzałem czy działaja.Jesli ktos chce sprawdzić to prosze o odpowiedz czy dzialaja i czy sa w jezyku polskim.

//ciach linki


Wiesz stary... skoro już zadałeś obie trud żeby napisać tego posta i umieścić linki, to mogłeś przynajmniej sprawdzić czy działają zanim to zrobiłeś... wyobrażam sobie że jesteś zajętym człowiekiem i wogóle mało masz czasu i tak dalej, ale czy Ja naprawdę tak dużo od Ciebie wymagam? Poniewasz gdybyś to zrobił wiedziałbyś że nie, nie działają. Ponadto sprawdzenie tego zajeło by ci zapewne mniej czasu niż napisanie posta, w związku z czym tylko byś swój cenny czas oszczędził, a i mój takrze jak więc widzisz tylko zyskujesz, miej to na uwadze i do następnego... (...albo lepiej nie)


14 mar 2008 21:46:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron