Teraz jest 19 kwi 2024 17:50:37




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Lobo 
Autor Wiadomość
Post 
LOBO rzadzi.
Opisywany powyzej numer jest wedlug mnie jednym z najlepszych. Aniolki, pobyt LOBO w piekle, nie wspominajac o "Jezdzcach apokalipsy" to po prostu sie samo czyta.
Ciekawe czy kiedys wymysla jak zrobi dobry film albo anime o LOBO. Bylaby to zapewne interesujaca proba :P


10 wrz 2008 15:40:30
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2008 9:45:12
Posty: 148
Lokalizacja: Neverland
Post 
Jeśli chodzi o kreskówki to Lobo pojawia się w jednym z odcinków "Ligi sprawiedliwych bez granic", prześlicznie niszcząc ich kwatere. Jak dla mnie ten Lobo jest akurat średni, ale miło go w wersji animowanej zobaczyć :D

_________________
some days, some nights
some live, some die
in the way of the samurai
some fight, some bleed
sun up to sun down
the sons of a battlecry


10 wrz 2008 17:58:43
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2008 21:15:10
Posty: 25
Post 
fan-fan napisał(a):
LOBO rzadzi.

Ciekawe czy kiedys wymysla jak zrobi dobry film albo anime o LOBO. Bylaby to zapewne interesujaca proba :P


Z tym się zgadzam w pełni:D Komiks klultowy, zaczynałem go przerabiać w podstawówce, bo leżał sobie na półce obok Kaczora Donalda i Królewny Śnieżki :twisted: Seria bardzo udana, przynajmniej te części do których dotarłem, bo mixu Lobo+Hitman w zeszycie pt. "Ten głupi wał!" nie czytałem. Klasyka brutalnego do szpiku kości komiksu:D

A z przerzucaniem Lobo na ekrany kin nie byłbym aż taki happy. Hollywood ma tendencję do rozwalania naprawdę świetnych dzieł. Może się okazać, że Lobo pod koniec filmu rzuca palenie, zakochuje się i niańczy w domu trójkę czarno-białych bachorów (styl EMO :D). Dobrze bedzie jak nam tego oszczędzą.


28 lis 2008 16:25:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2008 11:38:18
Posty: 38
Post 
Komiksy z Lobo fakt faktem są trudno dostępne. Jednak kiedy już trafi w ręce jeden z egzemplarzy to ciężko nie wypowiedziec sie na jego temat. Moim zdaniem jest to komiks jak najbardziej paranormalny i psychiczny, obalający wszelkie dogmaty i tradycje, wychodzący ponad kulturę i obyczaje.
Podobają mi się również zestawienia takie jak Supermen vs. Lobo. Z resztą co tu kryc... Wszystkie zestwienia z Lobo (czy to ze św.Mikołajem, króliczkiem wielkanocnym czy chociażcy z pingwinem) wypadają świetnie :-)


09 gru 2008 12:05:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2008 3:49:38
Posty: 14
Post 
A ktoś pamięta kiedy pojawił się LOBO po raz pierwszy? Bo o ile się nie mylę to w którymś odcinku Supermana i stłukł Człowieka ze stali niemiłosiernie (musiał udać własna śmierć :P).
Wątpię w film o LOBO tak jak i komiksów za dużo się już chyba nie pojawia. Za dużo przemocy itp. Do niektórych nie dociera, że jak coś jest rysunkowe to musi być dla dzieci i nie może być TYLKO dla dorosłych... Juz widzę reakcje naszych polityków na film LOBO w kinach :D


10 gru 2008 13:28:26
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 cze 2008 11:18:44
Posty: 17
Post 
Wystarczy powiedzieć LOBO i wszystko jasne. Niema jak brutalność i wspaniałe teksty, kto nie miał choć jednego komiksu w ręce nie wie co traci. Anime z tą postacią było by zwieńczeniem tej historii, co do filmu to rzeczywiście mam wątpliwości raczej nikt powinien próbować zekranizować "małego brutala".


10 gru 2008 15:57:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lis 2008 3:49:38
Posty: 14
Post 
Anime? A w życiu - w Japonii nie jesteśmy, żeby nazywać wszystko co animowane tym terminem.
Wyobraź sobie Lobo w konwencji mangi ;)


11 gru 2008 18:01:06
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 19 maja 2008 9:45:12
Posty: 148
Lokalizacja: Neverland
Post Re: Lobo
A Lobo zostanie zekraniowany... przez Guya Ritchiego... w kategorii wiekowej PG-13...
<Gleba i żałoba>

http://www.filmweb.pl/Brutalny+%22Lobo%22+w+rękach+Guya+Ritchiego+i+z+PG-13,News,id=54078

_________________
some days, some nights
some live, some die
in the way of the samurai
some fight, some bleed
sun up to sun down
the sons of a battlecry


06 wrz 2009 10:29:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: