Teraz jest 26 kwi 2024 23:38:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Kaznodzieja 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:14:07
Posty: 15
Post Kaznodzieja
Mam na razie 10 tomów, będę je po kolei dodawał do posta. Miłego czytania.

Kaznodzieja 01 - Zdarzyło się w Teksasie
//ciach
Kaznodzieja 02 - Nowojorscy Gliniarze
//ciach

Kaznodzieja 03 - Aż Do Końca Świata
//ciach

Kaznodzieja 04 - Łowcy
//ciach

Kaznodzieja 05 - Dumni Amerykanie
//ciach

Kaznodzieja 06 - Dawne Dzieje. Święty od Morderców
//ciach

Kaznodzieja 07 - Dawne Dzieje. Historia sam wiesz Kogo
//ciach

Kaznodzieja 08 - Krew i Whiskey
//ciach

Kaznodzieja 09 - Na południe
//ciach

Kaznodzieja 10 - Wojna w słońcu
//ciach

Do oglądania komixów używam programu Comical


Ostatnio edytowano 11 mar 2008 22:04:06 przez Reywind, łącznie edytowano 3 razy



06 mar 2008 13:12:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:42:16
Posty: 105
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post 
Genialne, aczkolwiek tylko do pewnego momentu. Nie pamiętam już na której części się zepsuło, ale gdzieś pod koniec nie ma już 'tego czegoś'
Za to jest kolejna seria tego autora, o Antychryście. Również świetna.


06 mar 2008 13:54:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:44:17
Posty: 27
Post 
gangur napisał(a):
Genialne, aczkolwiek tylko do pewnego momentu. Nie pamiętam już na której części się zepsuło, ale gdzieś pod koniec nie ma już 'tego czegoś'
Za to jest kolejna seria tego autora, o Antychryście. Również świetna.


Z racji nicka na forum :D (kto czytał komiks ten wie skąd się wziął) czuje się wywołany do tablicy i niejako obligatoryjnie "zmuszony" do wypowiedzenia się na ten temat :D Oczywiście też uważam że komiks jest świetny :P , zgadzam się jednak z przedmówcą. W moim jednak przypadku potrafię precyzyjnie podać moment, oraz powody, kiedy i dlaczego cykl ten przestał mi się tak bardzo podobać. /UWAGA SPOILER/Stało się to mianowicie w momencie kiedy autor postanowił zrobić z "mojej" postaci świnię która nie zawaha się zdradzić przyjaciela, a powód dla którego mi się to nie podoba jest prosty: nikt nie lubi jak się go miesza z błotem :wink:


06 mar 2008 14:58:39
Zobacz profil
Post 
gangur napisał(a):
Za to jest kolejna seria tego autora, o Antychryście. Również świetna.

prosiłbym o tytuł,zbieram takie komiksy,jesli ktos bedzie zainteresowany mogę wystawić "lucyfer-trzecia opcja"
co do "kaznodzieji" przebrnąłem przez pierwsze 7 odcinków-dla mnie rewelacja,więcej nie mam


06 mar 2008 20:14:45
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:44:17
Posty: 27
Post 
woyteck78 napisał(a):
prosiłbym o tytuł,zbieram takie komiksy,jesli ktos bedzie zainteresowany mogę wystawić "lucyfer-trzecia opcja"
co do "kaznodzieji" przebrnąłem przez pierwsze 7 odcinków-dla mnie rewelacja,więcej nie mam


Seria nosi tytuł "Chronicles of Wormwood" i opowiada o synu szatana który przyjaźni się z Jezusem i nie ma najmniejszego zamiaru wywoływać Apokalipsy.


06 mar 2008 20:54:23
Zobacz profil
Post 
kroniki mam ale tylko pierwsze 3 czesci po polsku ,nie zwróciłem uwagi że to tego samego autora,pozostałe 3 po angielsku, gdyby ktos mial częsci 4-6 w wersji pl byłbym wdzięczny, a co do podejscia do religii to kroniki sa już mocno przegiete,nie polecam dla katolików


06 mar 2008 21:26:11
Użytkownik

Dołączył(a): 23 wrz 2007 19:34:29
Posty: 23
Post 
woyteck78 napisał(a):
kroniki mam ale tylko pierwsze 3 czesci po polsku ,nie zwróciłem uwagi że to tego samego autora,pozostałe 3 po angielsku, gdyby ktos mial częsci 4-6 w wersji pl byłbym wdzięczny,


Z tego co się orientuje, to jeszcze nikt ich nie przetłumaczył, sam z chęcią bym się zapoznał z kontynuacją :D


07 mar 2008 12:07:10
Zobacz profil
Post 
inny komiks w tym klimacie: Edit by Obi: Nie podajemy linków na forum. - 33.87 Mb
czytajcie, może podyskutujemy o wątkach religijnych w komiksach(tylko nie takich poprawnych politycznie)
dla mnie każdy sposób jest dobry żeby zmusić ludzi do myślenia


07 mar 2008 18:09:19
Post 
jest problem z odcinkiem 9 i drugą częścia odc.10 "No avaliable mirrors"
prosiłbym o poprawkę
i małe info dla ściagających -pliki z rozszerzeniem CBZ rozpakowujemy total commanderem


11 mar 2008 15:13:51
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:14:07
Posty: 15
Post 
Poprawione, asapload cos dziwnego wyczyniał i jak dawałem mu na max uploadów to mimo że zasysał z kompa nic nie dodawał :/
Te osoby które zassały drugą część 10 odcinka będą musieli zassać także pierwszą z powrotem, ponieważ nie miałem już tych plików i musiałem zrobić nowe :(.

_________________
Honor ponad wszystko.


Ostatnio edytowano 08 maja 2008 16:34:14 przez Reywind, łącznie edytowano 1 raz



11 mar 2008 22:07:55
Zobacz profil
Post 
Swietny komiks, zresztą jak większość tegoż autora. szkoda, że w sieci brak 11 ostatniej części wydanej w Polsce.


12 mar 2008 1:10:41
Post 
Jesli podobał wam się Kaznodzieja to spodoba sie wam także Pielgrzym wg mnie obydwa komiksy mają podobny klimat.

Dwanaście lat po Wielkim Ogniu...
Nieliczni naukowcy podjęli karkołomną próbę odrodzenia życia na Ziemi...W jej ostatniej oazie... Na dnie Rowu Mariańskiego...
Oprócz wody i roślinności znaleźli tam jednak COŚ jeszcze...
Coś, z czym nie potrafią skutecznie walczyć...
Coś, co uszczupla ich szeregi...
Wątłą nadzieję przynosi przybywający z dna Atlantyku nieznajomy...
PIELGRZYM... zwiastun przetrwania... lub zagłady...

Jesli będziecie chcieli to wrzucę do biblioteki


29 mar 2008 15:08:31
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Mariozo
Nie pytaj, tylko wrzucaj. Kto będzie chciał, ten ściągnie. A tak to trochę na nabijani postów wygląda. Kolejne takie propozycje będę usuwał.


29 mar 2008 15:58:07
Zobacz profil WWW
Post 
Uwielbiam "Kaznodzieję". Bardzo głęboki komiks, który w zupełnie przewrotny sposób traktuje temat Boga i wiary. Często szokuje (nie tylko przemocą), zaskakuje, a nawet wzrusza. Świetni bohaterowie - bardzo charakterystyczni zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru; ich emocje i zachowania są bardzo prawdziwe; wielu z nich z każdym odcinkiem nabiera dodatkowej głębi, gdy na jaw wychodzą fakty z ich przeszłości.
Być może moje zafascynowanie serią wynika z tego, że udało mi się do tej pory przeczytać jedynie 6 odcinków. Mam nadzieję, że niedługo nadrobię zaległości ^^. Mam też nadzieję, że nie zauważę, aby seria się psuła.


19 lip 2008 0:35:32
Post 
Postacie są świtne, kaznodzieja podróżuje z ze swoją dziewczyną- płatnym zabójcą oraz wampirem poszukując Boga. Jego rodzina to prawdziwe "demony religijne", goni go święty od morderców który chce go sprzątnąć. Spra dawka humoru przeplatana z krwią i dramatyzmem. Naprawde świetne, polecam


18 sie 2008 7:59:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: