Teraz jest 29 mar 2024 10:18:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Jeż Jerzy 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2008 12:05:37
Posty: 28
Post 
Jeż Jerzy to jeden z ciekawszych komiksów z jakim się spotkałam.
Z pozoru mogłoby się wydawać, że to zwykła rysowanka z jako taką fabułą.
Jednak czytając komiks wnikamy w niego i zdajemy sobie sprawę jak wiernie oddaje polską rzeczywistość.


20 wrz 2008 16:21:38
Zobacz profil
Post 
Nie mogę się już doczekać <lol>
http://pl.youtube.com/watch?v=N0aS05_WO5U

Edit by Rudi: Ost za spam.

Jeśli zwiastun ekranizacji komiksu jest spamem w temacie komiksu to od razu mnie zbanujcie.


25 wrz 2008 11:13:03
Użytkownik

Dołączył(a): 02 mar 2008 21:22:56
Posty: 23
Post 
W jednej z historyjek Jeż Jerzy spotyka innego słynnego polskiego bohatera komiksowego - Ratmana.
"Ratman & Jeż Jerzy na wsi" w zeszycie "O obrotach dział niebieskich" (rysunki Tomasz Leśniak)
Prawie jak Alien vs. Predator...
Może to ktoś zekranizuje ? Na pewno wyjdzie taniej...


08 lis 2008 22:00:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 paź 2008 22:50:58
Posty: 21
Post 
Raczej nie interesuje mnie taka forma sztuki jak komiks, jednak "Jeż Jerzy" mnie urzekł;) Pierwsze komiksy z jego przygodami zobaczyłem w nieistniejącej już niestety gazecie "Ślizg". Zawsze po kupieniu tej gazetki jednym z pierwszych działów do jakich zaglądałem był właśnie komiks o Jerzym. Później poszperałem trochę po necie i znalazłem wszystkie komiksy o naszym Jeżu. No komiks jest po prostu świetny. Najlepsi są ci dwaj narodowcy, którzy chcą dorwać głównego bohatera i nie mało razy przy okazji obrywają;] Na prawdę polecam- fajny sposób na odprężenie się po jakiejś cięższej lekturze;D


30 lis 2008 17:06:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: