Teraz jest 25 kwi 2024 16:09:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Garfield 
Autor Wiadomość
Post 
Yamcha napisał(a):
Garfield jest świetny. W komiksach z nim jest dużo dobrego humoru. Nawet kiedyś miałem program ,do robienia komiksów z Garfieldem, ale niestety chodzi tylko na Win 98.

ja też to miałam; D aż się przypomniały stare czasy na win98 ^ ^
cóż, ja też z komiksami Garfilda miałam mało do czynienia, ale pamiętam te 3-obrazkowe komiksy, które i tak potrafiły mnie rozśmieszyć do łez :D
ogólnie Garfilda [i komiksy] wspominam bardzo miło; p taki gruby, zabawny pomarańczowy kocur.


04 lip 2008 14:54:41
Mod
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 16:39:15
Posty: 693
Post 
A'propos programów do robienia komiksów z Garfieldem - ja bawiłem się w to za pomocą Create With Garfield jeszcze w czasach, kiedy byłem młodym i szczęśliwym posiadaczem Commodore 64 :)

Obrazek

To dopiero były piękne czasy... ;)

_________________
Cytuj:
"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości."

Gregory Benford - "Zagrożenie Fundacji"


Cytuj:
"Out in the oceans of sand
I saw the future
Of a golden land
Below the plains
I've been meeting my fate
I stood the test
The universe
In the palm of my hand
Oh, am I blessed
Or cursed "


Savage Circus "Legend of Leto II"


04 lip 2008 17:39:32
Zobacz profil
Post 
Hah, świetny obrazek :D Szkoda, że takie pixele no ale cóż, dawno to było ^ ^
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to tu: http://www.nhlbi.nih.gov/health/public/ ... /comic.htm jest programik on-line do tworzenia Garfieldowych komiksów ;)


06 lip 2008 17:40:35
Post 
Garfield ^^. Uwielbam tego rudego futrzaka. Sam mam w domu dwa koty i psa, więc komiksy mają dla mnie tym większe znaczenie. I muszę wam powiedzieć, że gdyby dodać zwierzętom nieco IQ i ludzkie struny głosowe, zachowywały by się identycznie jak te z "Garfielda". Mój czarny kocur nic tylko śpi, je lub dokucza psiakowi - to jego podstawowe funkcje życiowe. A psiak ciągle robi głupie miny i się ślini - zupełnie jak ten pies z komiksu (niestety nie pamiętam imienia).


19 lip 2008 1:36:13
Użytkownik

Dołączył(a): 08 mar 2008 20:51:25
Posty: 17
Post 
Na nudę nie ma to jak Garfield. Te komiksy naprawdę potrafią rozbawić z głupkowatym Odiem, ciamajdowatym Johnem i przezabawnym Garfirldem .
Przypomina mi się pewna zabawna sytuacja związana z Garfieldem - Siędzę w miejskiej bibliotece czytając Garfielda, dookoła siedzi parę innych osób. A ja w pewnym momencie w śmiech, dobre pól minuty nie mogłem przestać, nie radzę czytać tych komiksów kiedy obok są jacyś ludzie ;p


20 lip 2008 21:36:37
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2008 11:05:22
Posty: 29
Post 
ja z garfildem w formie komiksu miałem kontakt za pomocą gazety wyborczej. Ten komks jest fenomenalny bo mi o ze jest krótki daje wiecej frajdy niz inne co maja po 40 stron. kreskówka tez była całkiem fajna lubiłem ją oglądać. Natomiast co do filmow to głownie natawione zotały na dzieci mimo że komiks jest uniweralny i dla widza w kazdym wieku. 1 film średni jak dla mnie 2 zdecydowanie lepszy.


27 lip 2008 10:26:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Przypomniały się człowiekowi czasy młodości ^^ Swego czasu oglądałem każdy odcinek Garfielda jaki leciał w telewizji ^^ Co do filmu, jak ktoś przytoczył wcześniej ten temat, oglądałem do tej pory pierwszą część ale uważam że film nie jest zły a nawet bardzo dobry ^^ Dobre są momenty z ociężałym marszem na ratunek, nauką tańca i w szybie wentylacyjnym xD

_________________
Mam radiówkę wiec mogę mieć czasem inne IP....


27 lip 2008 18:07:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 lip 2008 13:01:47
Posty: 21
Post 
Garfield który jest już z nami od tylu lat jest najbardziej nieznośnym i leniwym kocurem jaki kiedykolwiek zaistniał a jednocześnie jak nie kochać jego humoru? Boskie są wszelkie komentarze Garfielda (np. odnoszące się do Johna gdy ten szykuje się na randkę:) . Do moich ulubionych historyjek należą paski obrazujące "miłość" Garfielda do pająków hehe pomysłowość tego kota jest zadziwiająca;p


02 sie 2008 13:58:00
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2008 12:39:09
Posty: 43
Lokalizacja: WrocÂław
Post 
http://smola.kuzniki.net/ strona ktora odwiedzam codziennie ;] moim zdaniem jeden z tych komiksow ktore nigdy sie nie znudza, chocby dlatego, ze trafiaja do odbiorcy w kazdym wieku. Wg mnie kreskowka byla rownie udana, szkoda, ze spsuli film :( ulubione paski? hmm... te z Super Skarpeta, pajakami, myszami i Pooky'm :) a i Pan Środa!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ps posiadam rowniez na wlasnosc 12kg zywego kota, ktorego imie nie brzmi Garfield lecz powinno :)

_________________
"Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa."
Oscar Wilde


27 sie 2008 2:14:14
Zobacz profil
Post 
Nie popadajmy w skrajność, nie wszystkie kawałki są "genialne"
wydaje Mi się że część z nich bywa żenująca... co nie zmienia faktu że czytałem wszystkie paski :D:D:D


15 wrz 2008 15:28:12
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2008 12:05:37
Posty: 28
Post 
Garfield to najśmieszniejszy komiks jaki czytałam i
to nie tylko ze względu na dowcip, ale także humor sytuacyjny i te szalone pomysły Garfielda.
nieraz widzimy jak listonosze i dostarczyciele pizzy uciekają na sama myśl o grubym kocie.
stwierzdzam, że komiks powinien być refundowany przez Ministerstwo Zdrowia, jako lek
na wszelkiego rodzaju depresje.


20 wrz 2008 16:28:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 wrz 2008 11:15:30
Posty: 39
Post 
Dla mnie niesamowite jest utrzymywanie poziomu od tylu lat. Owszem zdarzaja sie gorsze i lepsze paski, ale wciaz potrfaia byc genialne. Sprawdzenie nowego komiksu na oficjalnej stronie to juz dla mnie codzienny rytulal ;)

Mam tylko nadzieje ze przestana wrescie probowc z tymi filmami, kazdy kolejny to wieksze dno, to nie jest wlasciwy srodek przekazu dla Garfilda.


25 wrz 2008 12:55:51
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 10 wrz 2008 21:41:57
Posty: 23
Lokalizacja: inÂąd
Post 
Garfield - ciekawy komiks. Jak byłam jeszcze dzieciakiem to namietnie czytalam i ogladalam w pudle. Obecnie bardzo lubię powracać do tych komiksów - jednym z przejawów tego są moje okładki z komiksami. Nie wiem co mnie urzekłow tej postaci. Może taka prostota i niczym nie skrępowane lenistwo w najczystrzej postaci :D
Tego kota nie można niecierpieć :D


03 paź 2008 20:20:34
Zobacz profil
Post 
Garfield jest super! ten leniwy kot potrafi zawsze mnie rozśmieszyć do łez. Natomiast ekranizacja tego komiksu mnie zawiodła.

Edit by Mori: +1 za spam.


19 lis 2008 17:35:52
Post 
Pozwolę sobie wtrącić słówko.
Otóż... uważam się za wieeeeeeelkiego fana Garfielda i mam w tym temacie własne zdanie.
Otóż, uważam, że film (zarówno pierwsza, jak i druga część) był kompletnym niewypałem! Nie będę teraz tłumaczył dlaczego, bo wg. mnie praktycznie nie było ani jednego dobrego momentu. Bajka Garfielda (po długich latach przerwy leci teraz w poniedziałki o 19:00 na tvp1 jako wieczorynka) jest na pewno lepsza od filmu, jest w niej ten dowcip, ale nadal jest ona stworzona dla dzieci, więc nie oddaje w pełni tego klimatu...
A komiks... Komis jest NIEZIEMSKI! XD
Ale też z wyjątkami. Jeżeli o mnie chodzi, to uważam, że jak wszystko w życiu, im nowsze, tym gorsze. Poczytajcie tylko ten humor ze starego Garfielda, a dzisiejszy.... Ech.... To nie to samo.... ;(
DO tego niezwykle irytującym faktem jest to, że ten wieczny nieudacznik John, w którym najśmieszniejsze było to, że ciągle umawiał się na jakieś randki i dawał plamę, teraz chodzi z Liz... x.X
Uważam to za kompletne zepsute starego stylu pisania tych komiksów przez Jima Daivisa.... :(
Niestety...

A jeżeli chodzi o stronę internetową, to najlepsza była: garfield.prv.pl, ale w chwili obecnej strona jest w reaktywacji... :/


19 lis 2008 21:51:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: