Teraz jest 29 mar 2024 3:22:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Artemis Fowl : The Graphic Novel 
Autor Wiadomość
Post Artemis Fowl : The Graphic Novel
W 2007 roku, koło października, ukazał się komiks "Artemis Fowl: The Graphic Novel".

Komiks bazuje na pierwszej części przygód Artemisa. Nad całością czuwał sam Eoin Colfer, a także Andrew Donkin. Ilustracje to ręka Giovanni Rigano, a za kolorowanie odpowiadał Paolo Lamanna.

Komiks bardzo mi się podobał, ale polecam przeczytanie najpierw książki. Wówczas można odkryć wiele ciekawych smaczków. Powiem tyle, że zupełnie inaczej wyobrażałem sobie Butlera, Holly Short czy Root'a. Również centaur Folly mnie zaskoczył 8)

Są drobne nieścisłości (graficzne) w stosunku do tego, co napisano w książce, ale to już pozostawiam do odkrycia czytającym :)

Naprawdę polecam, bo to się fajnie czyta i ogląda. A ponadto mam nadzieję, że to nie koniec i kolejne tomy też doczekają się adaptacji graficznej.


16 cze 2008 16:26:31
Post 
Nie czytałam jeszcze komiksu "artemis Fowl" , lecz czytałam wszystkie części książki .
Najbardziej jednak podobała mi się pierwsza część . Uwielbiam książki przygodowe i myślę, że kiedyś spróbuje przeczytać komiks "artemis Fowl"
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW MANG I ANIME :)

Edit by Obi: Ost za offtopik.


31 lip 2008 12:38:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron