Teraz jest 22 lut 2019 15:23:32

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pierwszy czytnik dla studentki, pomocy :( 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Post Re: Pierwszy czytnik dla studentki, pomocy :(
Tak jak napisałam wcześniej, zależy mi głównie na czytaniu tych plików i korzystaniu ze słownika. Inne rzeczy takie jak dodawanie notatek itp. możemy sobie darować.
Jak mogę tu udostępnić taki plik? Próbowałam, ale wyskakiwało mi powiadomienie, że udostępnienie nie jest możliwe. Przepraszam, słabo się orientuję w takich rzeczach :(

20 paź 2015 14:47:21
Użytkownik

Aha, a co do tabletów. Słyszałam, że do czytania PDF-ów na tabletach najlepsze są te większe mające 9" albo 10" To prawda? Jest jakaś reguła jeśli decyduję się, że na tablecie będę tylko czytać? Rozważam wszystkie opcje...

20 paź 2015 14:52:43
Użytkownik

http://sendfile.pl/pokaz/537340---24wy.html <---- mam nadzieje że zrobiłam to dobrze
Tak więc takie skany potrafią się trafiać. Na szczęście większość PDF-ów które wysyłają są porządne, czytelne i można zaznaczać tekst, ale myślę że takie skany też będą się pojawiać

20 paź 2015 17:38:36
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2