Teraz jest 25 sie 2019 14:31:48

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Jaki czytnik Kidnle Paperwhite 3 vs Pocketbook touch lux 3? 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: KOA2, Yotaphone2
Post Re: Jaki czytnik Kidnle Paperwhite 3 vs Pocketbook touch lux
boru napisał(a):
napisałes "I wszystkie te decyzje były poparte racjonalną analizą".. teraz rozumiem te "racjonalne argumenty" ;]

Mimo wszystko były to racjonalne decyzje. Jesteśmy w kontekście statystyk czytelnictwa w naszym kraju rodziną "odmieńców". Dopóki w domu był tylko jeden czytnik dochodziło czasami do "drobnych" nieporozumień. Należało temu zaradzić, lecz proste rozwiązanie problemu czyli zakup 4 czytników nie wchodził w grę ponieważ budżet rodziny mógłby tego nie wytrzymać. Zapadła więc decyzja, że dojdziemy do pełni zaspokojenia potrzeb w czasie. I dlatego właśnie wybór Kindli przez córki dał mi możliwość realizacji postawionych celów w rozsądnych granicach finansowych. Amazon od czasu do czasu ogłasza promocje na swoje czytniki. Dzięki kolegom z forum (Cyfranek i Vroo, dzięki za Waszą pracę) wiedziałem też, że oferuje czytniki używane w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mogłem nabyć PW2 i PW3 w cenach odpowiednio ok.300 i 350 zł w stanie praktycznie nie różniącym się od czytnika nowego i z pełną gwarancją Amazonu (jedyna różnica to opakowanie zastępcze), czyli dwa w cenie jednego. Dla żony i dla siebie wypatrzyłem na znanym serwisie aukcyjnym powystawowego InkPada 1 w czasie, kiedy wchodził na rynek InkPad 2 w cenie obniżonej o 50% od standardowej i z pełną 24 miesięczną gwarancją. W międzyczasie sprzedałem swojego Touch Lux 1 a wczoraj nabyłem kolejnego PW3 dla siebie i dla żony w rewelacyjnej cenie 69,05 EUR. Tak więc założony plan wypełni się w piątek, jak kurier dostarczy ostatni element układanki. Trwało to ok 7 miesięcy ale warto było, ponieważ 4 czytniki kupiłem w cenie niższej niż jeden Oasis. Decyzje były więc racjonalne, oparte na znalezieniu jak najlepszej relacji jakości w stosunku do ceny.

Jeśli chodzi o radę dla Ciebie, obydwa czytniki które rozważasz są znakomite, obydwa mają swoje niezaprzeczalnie dobre strony ale równocześnie oba nie są pozbawione wad. Uważam jednak, że jeśli w promocji kupisz PW3 w cenie zbliżonej do TL3 to będzie to lepszy wybór (doskonalszy ekran, nowsza konstrukcja). Jeśli miałbyś zapłacić cenę standardową Amazonu to jednak lepszym wyborem byłby TL3.

18 kwi 2017 14:32:11
Użytkownik

eCzytnik: szukam
Post Re: Jaki czytnik Kidnle Paperwhite 3 vs Pocketbook touch lux
PW3 zakupiony. w promocji z reklamami wyszło mnie 400pln.

Macie jakies dobre doswiadczenia z zamiennikami okładek do czytnikow? Jakiej firmy polecacie?

23 kwi 2017 17:15:29
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5