Teraz jest 18 kwi 2024 8:05:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Czytnik do 300zł 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2012 3:15:40
Posty: 8
Post Re: Czytnik do 300zł
Ja [cenzura], co za ludzie. Po co Wam to forum, jak wszystko macie w googlach?

Zadałem pytanie, ponieważ tam nie znalazłem odpowiedzi. Na połowie stron jest napisane, że Amazon uk przesyłki od bodajże 120 zł wysyła za darmo. W warunkach "co można wysłać" jest jasno zaznaczone, że między innymi elektronikę. Z kolei na niektórych blogach piszą, że przesyłki Kindle poza granicę kraju wysyłają tylko ze stanów, a stamtąd przesyłek darmowych już nie ma. Inni autorzy blogów piszą, że wysyłki z UK są za darmo i umieszczają na pierwszej stronie newsa obrazek Kindle. Jeszcze gdzie indziej informują o tym, że Amazon wchodzi do Polski, więc logicznie myślac, przesyłki na terenie naszego kraju będą darmową.

Ale nie [cenzura], wszystko masz w google. Po [cenzura] wam to forum, jak nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie?

t3d: pewnych słów na forum nie używamy


25 maja 2012 16:01:57
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Czytnik do 300zł
Dokładnie to pytanie padało na tym forum już wielokrotnie. Do krajów w których nie ma oddziału Amazona, kindle wysyłają tylko z USA. Chamstwem jest takie zachowanie: Ja chcę wiedzieć, więc mi TU i ZARAZ napiszcie. Po odpowiedzeniu piątej, dziesiątej i dwudziestej osobie która zakłada swój wątek z identycznymi pytaniami sam doszedłbyś do podobnej konkluzji.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


25 maja 2012 16:06:43
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 22 maja 2012 3:15:40
Posty: 8
Post Re: Czytnik do 300zł
Sam doszedłem do konkluzji, że sytuacja na rynku się zmienia, a niektóre posty się dezaktualizują. Amazon miał wchodzić do Polski, w najbliższym czasie.


25 maja 2012 16:28:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2011 16:44:42
Posty: 195
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: Kindle Oasis 3
Post Re: Czytnik do 300zł
Dakkar - twoje lenistwo mnie przeraża.
Wszedłem na Amazon.uk.co, wykonałem kolejne kroki realizacji zamówienia i na końcu dostałem info - chcesz za granicę to idż na 'International version on .com'.
Sprawdziłem to dla Ciebie. Kosztowało mnie to 2 minuty. Ciebie też by tyle 'kosztowało'. Ale Ci się nie chce. Wybacz, za Twojego służącego robić nie będę.


25 maja 2012 17:29:28
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 cze 2012 15:01:40
Posty: 2
Post Re: Czytnik do 300zł
Witam, mam bardzo zbliżony problem, ale bardziej wyspecjalizowany. Proszę o porade dla zupełnego laika. Wszystko opisałem tutaj:
sony-prs-f142/sony-prs-300-t8425.html
Z góry dzięki za wszelkie informacje.


08 cze 2012 15:36:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron