Teraz jest 19 kwi 2024 22:42:19




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Alternatywa dla All-New Kindle Paperwhite 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2012 15:58:33
Posty: 160
eCzytnik: Kindle Classic, Pocketbook 623
Post Re: Alternatywa dla All-New Kindle Paperwhite
airs napisał(a):
Temat wprawdzie rozwiązany (ufam, że podzielisz się doświadczeniami, jak napisałeś)

Niby rozwiązany, ale to dosyć popularny dylemat i kolejna opinia jak najbardziej się przyda.
Ja oczywiście napiszę więcej, ale dopiero w weekend będę się mógł pobawić.

Ten Onyx BOOX C65ML AfterGlow wygląda całkiem ciekawie.
Będę śledził pozostałe Twoje wątki bo w końcu jakaś konkretna recenzja :)


03 gru 2013 11:25:40
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2012 15:58:33
Posty: 160
eCzytnik: Kindle Classic, Pocketbook 623
Post Re: Alternatywa dla All-New Kindle Paperwhite
Po pobieżnym używaniu i krótkiej zabawie mogę wymienić kilka minusów bo zalety są wszędzie dostępne i:
To przy porównaniu z Kindle:

- ekran w Kindle jest bielszy
- nie chce działać czytnik RSS (ale jeszcze nie miałem czasu się tym dokładniej zająć)
- działa zauważalnie wolniej od Kindle, ale to akurat chyba każdy czytnik tak ma. Mułowatość owszem była, ale po aktualizacji oprogramowania działa już całkiem znośnie. Nie na tyle wolno żeby irytować.
- Send to Pocketbook - odbieranie chyba nie działa w pełni automatycznie, ale generalnie jestem z tego bardzo zadowolony, działa i tak o niebo lepiej niż w Amazonie - tam nie działały pliki .azw3 (odpowiednik .epub)

Gdyby miał kupować dziś to najpierw bym obejrzał tego Onyxa i je najpierw porównał. Kindle to jednak zupełnie inna para kaloszy, a takie porównanie Onyxa i PB byłoby bardziej miarodajne.
Jeżeli aktualizacja rozwiąże te problemy z "send to" lub sam znajdę rozwiązania to będę w pełni zadowolony.
Bardziej szczegółowe testy jeszcze przede mną ;)


10 gru 2013 16:33:59
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012 19:55:38
Posty: 218
eCzytnik: Kobo Aura ONE
Post Re: Alternatywa dla All-New Kindle Paperwhite
miałem podobny dylemat, wybrałem Kobo Aura HD. Jego projektanci chwalą się, że to nowy król wśród czytników :).
Jest podobny do kindla PW i jego obsługa jest zbliżona, ale w wielu zakresach oferuje więcej niż produkt Amazona (lepsze podświetlenie, większy ekran, więcej formatów, o wiele większe większe możliwości regulacji i personalizacji, więcej pamięci, itd.).
http://www.redcoon.pl/B459370-KOBO-Aura ... efId=ceneo

a tutaj porównanie Aura HD do kindla PW:
http://www.youtube.com/watch?v=HvaHEIqZpak

_________________
kindle Touch->kindle Paperwhite->Kobo Aura HD->Kobo Aura H2O->Kobo Aura ONE


10 gru 2013 19:30:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: