Teraz jest 24 lut 2018 18:36:36

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Wywiad z Pawłem Horbaczewskim z Arta-Techu 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: Wywiad z Pawłem Horbaczewskim z Arta-Techu
Czyli mając "czystego" inkbooka (nie doinstalowując żadnych aplikacji oprócz Legimi) bateria trzyma tak słabo?

29 sty 2016 14:25:41
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Touch, Kindle Voyage
Czysty "InkBook" ma tylko jedną aplikację zoptymalizowaną dla e-ink (Legimi) i to tylko w podstawowym zakresie (usunięcie animacji itp.). Niekoniecznie musi drenować baterię, bo sam linux dobrze sobie gospodaruje energię - problemy zaczną się przy aplikacjach przestrzeni użytkownika, a bez tych kupowanie InkBook'a wg mnie jest mało sensowne (z nimi z resztą też).

29 sty 2016 15:57:52
ArtaTech.pl

eCzytnik: inkBOOK
suzejPLPL napisał(a):
Czyli mając "czystego" inkbooka (nie doinstalowując żadnych aplikacji oprócz Legimi) bateria trzyma tak słabo?

Jeśli chodzi o zużycie energii, prądożerne mogą być aplikacje, które nie są zoptymalizowane pod czytnik. Większe zużycie generuje również przeglądarka internetowa (w stosunku choćby do samego procesu czytania e-booków). Obecną wersję Legimi dla czytników inkBOOK możemy już zaliczyć do aplikacji zoptymalizowanych.

29 sty 2016 16:44:47
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3