Teraz jest 28 mar 2024 18:54:22




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Inkbook w Legimi 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Inkbook w Legimi
mek07 napisał(a):
A mi się wydaje, że szybciej się uruchomi kiedy się tapnie logo podczas ładowania aplikacji. Ale mogę mieć rację i tylko mi się wydaje :)

JA za każdym razem siłą woli ten pasek przesuwam, jak przestaję o nim myśleć to zwalnia.


15 paź 2015 8:53:38
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Inkbook w Legimi
Cristeros napisał(a):
Nie wiem od czego to zależy ale co kilkanaście stron pojawia się problem ucięcia kilku linijek tekstu na dole czytnika. Muszę dać do przodu o jedną stronę i cofnąć się do poprzedniej strony i dopiero mogę doczytać stronę do końca.

Miałem podobnie ale udało mi się to w pewien sposób zminimalizować i takie objawy pojawiają się już bardzo rzadko.
I obcina najwyżej jedną linijkę.
Metodą prób i błędów bawiłem się ustawieniami wielkości czcionki i ustawieniami marginesów.
Ale fakt że mogliby to poprawić by było dobrze dla wszystkich możliwych ustawień.


15 paź 2015 8:56:02
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 01 wrz 2010 9:38:12
Posty: 28
eCzytnik: inkBook
Post Re: Inkbook w Legimi
puchatek2 napisał(a):
mek07 napisał(a):
A mi się wydaje, że szybciej się uruchomi kiedy się tapnie logo podczas ładowania aplikacji. Ale mogę mieć rację i tylko mi się wydaje :)

JA za każdym razem siłą woli ten pasek przesuwam, jak przestaję o nim myśleć to zwalnia.


Ja w InkBooku naciskam klawisz back i wtedy rusza (gdy nie mam włączonego wifi). Jak jest połączenie z siecią to pasek się nie zatrzymuje.


15 paź 2015 12:58:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 08 lut 2012 16:18:28
Posty: 318
eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
Post Re: Inkbook w Legimi
dzięki maravic przetestuję Twój sposób na turbo:)


15 paź 2015 13:00:46
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2015 7:45:53
Posty: 33
Post Re: Inkbook w Legimi
Jest jakiś sposób na wgranie własnej czcionki do inkBOOKa w taki sposób aby była ona dostępna do wyboru w aplikacji Legimi?


17 paź 2015 23:15:10
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2015 23:38:04
Posty: 26
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: Inkbook w Legimi
Podobno nie, ma to związek z tym, że apka liczy szybkość czytania do statystyk i ciężko przez to dodać nowe czcionki. Tak przynajmniej kiedyś na fb to tłumaczyli.


17 paź 2015 23:26:58
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2015 23:38:04
Posty: 26
eCzytnik: InkBOOK
Post Re: Inkbook w Legimi
Obrazek

Obrazek


Ale tak okiem laika to co za problem wyrzucić fonty których nikt nie używa a wsadzić w program takie jakie odpowiadają użytkownikom. Mogliby zrobić jakąś sondę czy coś.


18 paź 2015 13:01:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 mar 2014 2:17:52
Posty: 540
eCzytnik: PB Mini, czasem InkBook
Post Re: Inkbook w Legimi
Za komercyjną dystrybucje większości fontów (a tu mamy taki przypadek) trzeba płacić, dotyczy to nawet tych co są dla końcowego użytkownika za darmoszkę.

Dlatego koncert życzeń byłby ograniczony do tego co jest teraz plus ewentualnie kilka innych które by wyglądały bardzo podobnie. Więc dla legimi jedyna opcja za free to obsługa systemowych, do czego się przychylam - załączone wytłumaczenie jest hmm słabe i mało zgodne z prawdą (choć cisną mi się dużo mocniejsze słowa).

Ja bym widział przede wszystkim obsługę tzw "publisher font".
No i do koncertu dodał bym obsługę większej ilości styli css - teraz jak otworzę ebooka w ADE i porównam do legimi to bida aż piszczy.


18 paź 2015 13:17:03
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: Inkbook w Legimi
Tak więc drogie Legimi, prosimy o dodanie obsługi fontów systemowych i lepsze formatowanie tekstu 8-)


19 paź 2015 10:02:21
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2010 16:49:12
Posty: 451
eCzytnik: PW2, H2O, Inkpad 3, One, Forma
Post Re: Inkbook w Legimi
Też pragnę przeczytać książkę tak jak sobie redaktor z wydawnictwa wymyślił. Mogę przyjechać ze swoim Inkbookiem i H2O żeby na H2O ktoś zobaczył jak to powinno wyglądać. Jak narazie na Inkbooku jest to żenujące. Po drugie zapraszamy na forum. Na facebook dziękuję za informację o nowościach wydawniczych ale sprawy techniczne to nie istnieją. Płacę abonament i czytam ale jak pobiorę fragment i zobaczę w Adobe Digital jak ebook wygląda a jak ten sam ebook wyświetla Inkbook to mnie szlag trafia. Żeby to jeszcze była jakaś konwersja z pdf w calibre to ok nie da się ale jest to jasnej cholery książka którą legalnie mogę przeczytać i mam prawo żądać żeby wyglądała tak jak ma wyglądać na urządzeniu które jest w Waszej ofercie.


19 paź 2015 10:59:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 lip 2015 23:47:21
Posty: 133
eCzytnik: inkBook
Post Re: Inkbook w Legimi
Bardzo proszę Legimi (mam nadzieję, że ktoś z Legimi to czyta) o mniejszy skok wielkości fontów w aplikacji na czytnik i telefon/tablet. Naprawdę każdy lubi czytać inaczej i nie musicie wybierać za mnie jakiej wielkości czcionki są najlepsze... To samo się tyczy FBreadera. Nie mam pojęcia kto wymyślił zmianę fontów co kilka rozmiarów ale powinien być zwolniony w trybie natychmiastowym... No dobra trochę przesadzam, ale wnerwia mnie to bardzo. Sam wiem jak chcę czytać, więc dajcie mi taką możliwość.


24 paź 2015 21:00:36
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 sie 2015 11:12:00
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: Inkbook w Legimi
Witajcie!

Miło nam poinformować, że inkBOOK Obsidian pojawi się w ofercie Legimi już na początku listopada. Będzie to kolejny po inkBOOKu Onyx model dostępny od 1 zł w ofercie abonamentowej.

Więcej informacji: http://www.legimi.com/inkbook/


30 paź 2015 13:49:52
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2015 7:45:53
Posty: 33
Post Re: Inkbook w Legimi
W trosce o obecnych klientów przewidziana jest oferta wymiany czytnika na nowszy model oddając w rozliczeniu Onyxa ;)? Poważne firmy wprowadzając szybko ulepszony produkt oferują taką możliwość (np. EVGA).


30 paź 2015 16:16:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2011 10:52:37
Posty: 2629
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: Kindle PocketBook Kobo Tolino
Post Re: Inkbook w Legimi
Z PocketBookami też się zdarza: http://cyfranek.booklikes.com/post/1278 ... o-czytnika

_________________
Pozdrawiam
Cyfranek
http://cyfranek.booklikes.com | https://www.facebook.com/cyfranekblog


30 paź 2015 16:25:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 15 sie 2015 7:45:53
Posty: 33
Post Re: Inkbook w Legimi
Nasunęły mi się dwa pytania po dłuższym korzystaniu z Legimi.

1. Jak mogę usunąć książki ze swojej półki? Na stronie nie widzę w ogóle takiej możliwości, a po usunięciu za pośrednictwem aplikacji w dalszym ciągu pozostają na półce widocznej na stronie.
2. Czy to normalne, że po przywróceniu urządzenia do ustawień fabrycznych i instalacji Legimi muszę przypisać urządzenie na nowo do swojego konta? Limit wynosi 3(?) aktywacje w pewnym przedziale czasowym i w tej chwili chyba już go wyczerpałem...


15 lis 2015 19:34:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron