Teraz jest 22 lut 2018 23:41:34

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
InkBook Prime- kit do czytania, odczucia użytkownika 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: Irex 800SG, Oasis, T76ML Plus
Post Re: InkBook Prime- kit do czytania, odczucia użytkownika
no cóż - rozwiązała się zagadka czemu Artatech już nie pojawia się na forum
"Arta Tech zajmuje się czytnikami książek od 2009 roku – prawie od początku istnienia tego rynku w Europie – i kontaktuje się z wieloma klientami, zbierając opinie i doświadczenia użytkowników. Co ciekawe, ogromną grupą docelową stanowią panie po pięćdziesiątce."

i dwa zdania na miarę Szekspira
"Fizyczne przyciski funkcyjne po obu stronach ekranu są tak ulokowane, aby można było z nich korzystać trzymając czytnik w dowolnej ręce, obsługując je delikatnym napięciem mięśni palców."
"Największą różnicą jest sam i łączenie elementów z nim powiązanych."

23 maja 2017 13:02:06
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
To nie są zwykłe przyciski, to invented by Arta Tech Amazing Ink Buttons :).

Zastanawia też stargetowanie Arta Techu na Paniach po pięćdziesiątce, rozumiem, że chodzi tu o przynajmniej pięcdziesiątkę spirytusu.

23 maja 2017 20:12:16
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Witam!

Po długim okresie oczekiwania pojawiła się nowa wersja oprogramowania na Prime: 1.2.2
-zmiana jest tylko jedna ale dzięki niej nikt już nie wyrzuci czytnika: zdjęto wymóg DRM , tak nie mylicie się od teraz możecie otworzyć w Inkreaderze wszystkie swoje książki... funkcja niczym amajzing appla bo niby dlaczego nie ma jej w standardzie...

Oczywiście to Arta Tech i to koniec poprawek, dalej brak paska stanu z numeracją stron i możliwości sortowania biblioteki po folderze.

Gdyby to zostało poprawione mógłbym nawet komuś ten czytnik polecić, na dziś dzień i tak mi wszystko jedno ponieważ zastąpiłem fabryczne aplikacje readera i biblioteki i już z AIreadera nie zrezygnuję...

13 cze 2017 8:33:52
Użytkownik

eCzytnik: i62HD AG, 2x inkBook Onyx, PB 623
mojo napisał(a):
już z AIreadera nie zrezygnuję...

I to powinien być domyślny "czytnik" plików:)

13 cze 2017 9:47:48
Użytkownik

Z tym że AIreader w działającej dobrze na e-inkach i dostępnej wersji 1.63 jest już mchem porosły i też ma trochę za uszami:
-nie szanuje stylów wydawcy
-co jakiś czas renderuje śmieci na ekranie (u mnie malutka kreseczka)
-jakość fontów jest gorsza niż na FBreaderze (onyx) czy Inkreaderze (prime), miedzy odświeżeniami gubi "kropelki" i to pomimo pełnego co 3 strony

Tak że króla jeszcze nie ma, co najwyżej małżeństwo z rozsądku...

13 cze 2017 14:24:20
Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie
Dzisiaj przyszedl do mnie Inkbook Prime ( tak wiem nie polecanie , ale wczesniej nie wiedziałam o tym forum :( )
Otworzylam , podłączyłam , przerzuciłam sobie pliki i zonk... bardzo duzo z nich nie dziala....
wybierajac prime czytalam opis techniczny , że niby mialy na nim dzialac wszystkie formaty, a tu lipa...

co zrobic... ? oddac ten szajs dopóki moge .... ? w zwiazku z tym ze czytnik kupiony za bony empiku mam tylko modele dostępne na stronie empiku. Na co ewentualnie wymienic w rozsadnej podobnej cenie ?

dać szanse ? zainstalowac jakies polecane przez was apki ? ( jesśli tak to jakie ? ) i jakoś zacznie to wszystko śmigać tak do domowego użytku...

sorki za takie głupie pytania ale ja blondynka i sie nie znam i wydawalo mi sie ze jak przerzuce pliki to po prostu bedzie wszystko fajnie dzialac :(

19 cze 2017 18:58:57
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Touch, Kindle Voyage
antuanete napisał(a):
co zrobic... ? oddac ten szajs dopóki moge .... ?

Dobry pomysł…

antuanete napisał(a):
w zwiazku z tym ze czytnik kupiony za bony empiku mam tylko modele dostępne na stronie empiku. Na co ewentualnie wymienic w rozsadnej podobnej cenie ?

A jakie tam są dostępne? W ciemno zaproponuję PB Touch Lux 3 – normalnie jest tańszy niż ten InkBook…

antuanete napisał(a):
dać szanse ? zainstalowac jakies polecane przez was apki ? ( jesśli tak to jakie ? )

Nie ma sensu…

19 cze 2017 19:19:16
Użytkownik

athame jest PB Touch Lux 3 - nad nim sie tez zastanawialam ale nie wiem czemu wybralam prime..
a juz skoro sobie narzekam po fakcie zakupu okazalo sie , ze nie ma praktycznie możliwości kupienia etui. wtf .... filcowe z allegro. dziękuje odpuszczę.

pytalam na stonie fb to dyplomatyczna odpowiedz otrzymalam : wkrotce...

dobra postanowione : odsylam i wymieniam na inny

19 cze 2017 19:49:29
Użytkownik

eCzytnik: Kindle K3G Kindle Voyage Kobo Mini
antuanete napisał(a):

Słuszna decyzja. Sensowne czytniki w podobnej cenie w ofercie Empiku:
- PocketBook Touch Lux 3 - plusy: fizyczne przyciski, obsługa wypożyczalni Legimi;
- PocketBook Touch HD - plusy: fizyczne przyciski, ekran 300 ppi;
- Cybok Muse HD - plusy: fizyczne przyciski po bokach, ekran 300 ppi.

19 cze 2017 20:47:29
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Classic InkBOOK Classic 2
antuanete napisał(a):
Dzisiaj przyszedl do mnie Inkbook Prime ( tak wiem nie polecanie , ale wczesniej nie wiedziałam o tym forum :( )
Otworzylam , podłączyłam , przerzuciłam sobie pliki i zonk... bardzo duzo z nich nie dziala....
wybierajac prime czytalam opis techniczny , że niby mialy na nim dzialac wszystkie formaty, a tu lipa...

co zrobic... ? oddac ten szajs dopóki moge .... ? w zwiazku z tym ze czytnik kupiony za bony empiku mam tylko modele dostępne na stronie empiku. Na co ewentualnie wymienic w rozsadnej podobnej cenie ?

dać szanse ? zainstalowac jakies polecane przez was apki ? ( jesśli tak to jakie ? ) i jakoś zacznie to wszystko śmigać tak do domowego użytku...

sorki za takie głupie pytania ale ja blondynka i sie nie znam i wydawalo mi sie ze jak przerzuce pliki to po prostu bedzie wszystko fajnie dzialac :(

A jakie Ci konkretnie formaty nie działają? A próbowałaś potrząsać nim, stukać, przeklinać pisać na support? Daj mu szansę a zwróci Ci się w dwójnasób. Rozwiniesz takie cechy jak cierpliwość, kreatywność i opanowanie :)

20 cze 2017 17:24:13
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: Kindle 3g, iPad 2, iPhone 4
Macie jakąś nową aktualizację? Kilka dni temu zainstalowałem tę z początku czerwca, a dziś po odpaleniu wifi dostałem monit o kolejnej. Ponad 200MB.

Edit. To jest 1.2.3 Żadnych zmian na razie nie widzę.

21 cze 2017 21:00:22
Użytkownik

mojo napisał(a):
Witam!

Po długim okresie oczekiwania pojawiła się nowa wersja oprogramowania na Prime: 1.2.2
-zmiana jest tylko jedna ale dzięki niej nikt już nie wyrzuci czytnika: zdjęto wymóg DRM , tak nie mylicie się od teraz możecie otworzyć w Inkreaderze wszystkie swoje książki... funkcja niczym amajzing appla bo niby dlaczego nie ma jej w standardzie...

Oczywiście to Arta Tech i to koniec poprawek, dalej brak paska stanu z numeracją stron i możliwości sortowania biblioteki po folderze.

Gdyby to zostało poprawione mógłbym nawet komuś ten czytnik polecić, na dziś dzień i tak mi wszystko jedno ponieważ zastąpiłem fabryczne aplikacje readera i biblioteki i już z AIreadera nie zrezygnuję...

Historia zmian masz na http://my-midia.com/pl/inkbook-prime-3/. Od premiery było już z 10 aktualizacji (wraz z nie wymienionymi na WWW).
O co ci chodzi z tym DRM?

antuanete napisał(a):

Ale jakie masz pliki? Specyfikację masz na pudełku, i na stronie internetowej. EPUB, EPUB z Adobe DRM (ADEPT), FB2, HTML, MOBI (bez DRM), PDF, RTF, TXT. Więcej masz tutaj: https://inkbooks.eu/czytniki-ebookow/inkbook-prime/. Przez aplikację Pliki możesz przeglądać wszystkie pliki w pamięci wewn. i zewn. Możesz otwierać pliki via aplikacje firm trzecich, jeśli masz jakieś egzotyczne formaty, które nie są domyślnie wspierane. Zatem Jakie masz ebooki/dokumenty?

Czemu od razu "szajs"?

antuanete napisał(a):
athame jest PB Touch Lux 3 - nad nim sie tez zastanawialam ale nie wiem czemu wybralam prime..
a juz skoro sobie narzekam po fakcie zakupu okazalo sie , ze nie ma praktycznie możliwości kupienia etui. wtf .... filcowe z allegro. dziękuje odpuszczę.

pytalam na stonie fb to dyplomatyczna odpowiedz otrzymalam : wkrotce...

Niedługo będzie dostępne etui dedykowane Yoga. Możesz podejrzeć i włączyć powiadomienia e-mail o dostępności:

https://inkbooks.eu/czytniki-ebookow/ak ... tui-czarne
https://inkbooks.eu/czytniki-ebookow/ak ... i-czerwone

Ostatnio edytowano 23 cze 2017 11:12:04 przez SuperCzytelnia, łącznie edytowano 1 raz

22 cze 2017 15:46:29
Użytkownik

a dla starszych inkboków nadal nie ma żadnego wsparcia w postaci aktualizacji.

23 cze 2017 10:16:50
Użytkownik

eCzytnik: kindle, pocketbook
puchatek2 napisał(a):
a dla starszych inkboków nadal nie ma żadnego wsparcia w postaci aktualizacji.

Gdybym wierzył w aktualizację inkbooka, nie pozbywałbym się go. Teraz mam Kindle i Pocketbooka i w sumie jestem zadowolony.

24 cze 2017 19:47:30
Użytkownik

Gdyby tylko Legimi działało na Kundlu. A tak muszę się męczyć z inkbookami i ku...wica mnie trafia jak przez 5 minut nie mogę tego badziewia włączyć. Przejeżdżam przystanek zanim to się w końcu po wielu próbach odpali.
ps. dotyczy inkbooka Onyx. W Primie chwalili się że ten magiczny przycisk power poprawili.

26 cze 2017 9:28:54
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona