Teraz jest 16 kwi 2024 14:59:36




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna strona
inkBOOK Onyx od Arta Tech Onyx Europe 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 24 cze 2015 18:19:04
Posty: 36
eCzytnik: Nook Simple Touch, InkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
zambezilimpopo napisał(a):

Chyba jednak coś robię nie tak, bo kanaly nie chcą mi sie odświeżać nawet na stronie midiapolis.drive. Mam taką goracą prośbę - czy mógłby mi Pan podać jakikolwiek link (kanał rss), najlepiej taki z wiadomościami, które w miarę często się odświeżaja, a ja go wkleję w miejscu "dodaj kanal wiadomości".


Przewijając tytuły w dół w przeglądarce (lub otwierając wpisy klikając w ich tytuły) oznaczasz je jako przeczytane. Podobne ustawienia są np. w Feedly. Przeglądając przez przeglądarkę WWW na PC widzisz, że się "wyszarzają". Po kilku chwilach aplikacja powinna odświeżyć zawartość.

Może warto wypróbować http://wiadomosci.wp.pl/rss.xml ?


Dziękuje za pomoc. Niestety kanały nie odświeżają mi się na stroniie www. Każdą zmianę czytnik od razu rejestruje, więc problem nie leży po stronie czytnika. Na stronie midiapolis.drive nie ma żadnych ustawień, którymi mogłabym zablokować sobie odświeżanie. Na szczęście całkiem sprawnie działa Feedly, więc News nie jest niezbędny.


31 lip 2015 10:48:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 24 cze 2015 18:19:04
Posty: 36
eCzytnik: Nook Simple Touch, InkBook
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
zambezilimpopo napisał(a):
Po całym dniu pracy przy ekranie komputera mam wstręt do lcd.


Taki mały off-topic. Do pracy przy komputerze polecam okulary Gunnar. Używam od kilku lat i nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Oczy są najważniejsze!

Święta racja, oczy są nawjażniejsze! Dziekuję za sugestię i chyba ich poszukam.


31 lip 2015 10:51:00
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 20 paź 2014 9:55:07
Posty: 109
eCzytnik: T68 Lynx, PB Touch Lux3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
To inkBOOK się spokojnie nada. A jak zmienisz zdanie, to możesz wykorzystać aplikacje, Wi-Fi i inne możliwości ;-)

A czy po pół roku zostaną użytkownicy zostawieni sami sobie tak jak użytkownicy Lynksa ze źle działającym systemem?

Teraz szukam drugiego czytnika i chyba raczej będzie to PocketBook, przynajmniej tam działa klawiatura ekranowa tak, ze w miarę bez rzucania mięsem można wpisać coś. Długie uruchamianie też trochę denerwuje. Tym bardziej, że w jednym ze sklepów znalazłem ciekawą ofertę Lux 3 normalnie kosztuje ok 520zł (w zależności od koloru ciut więcej lub ciut mniej), ale jeśli wybierzemy egzemplarz z etui to zestaw kosztuje tylko 499zł :)

_________________
Conieco o programownaiu


31 lip 2015 11:17:45
Zobacz profil WWW
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Kaczus napisał(a):
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
To inkBOOK się spokojnie nada. A jak zmienisz zdanie, to możesz wykorzystać aplikacje, Wi-Fi i inne możliwości ;-)

A czy po pół roku zostaną użytkownicy zostawieni sami sobie tak jak użytkownicy Lynksa ze źle działającym systemem?

Teraz szukam drugiego czytnika i chyba raczej będzie to PocketBook, przynajmniej tam działa klawiatura ekranowa tak, ze w miarę bez rzucania mięsem można wpisać coś. Długie uruchamianie też trochę denerwuje. Tym bardziej, że w jednym ze sklepów znalazłem ciekawą ofertę Lux 3 normalnie kosztuje ok 520zł (w zależności od koloru ciut więcej lub ciut mniej), ale jeśli wybierzemy egzemplarz z etui to zestaw kosztuje tylko 499zł :)


Drogi użytkowniku,

W sprawie modelu Onyx BOOX Lynx, to Twoje pytanie w Twoim imieniu skierujemy do producenta tj. Onyx International.

Zapraszam do sklepów stacjonarnych, by móc doświadczyć jak działa inkBOOK, którego producentem jest Arta Tech.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


31 lip 2015 11:39:49
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 05 gru 2014 14:27:37
Posty: 102
eCzytnik: OnyxAG2, nookSTG, KoboGHD, Oasis 3
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Adam.Kaczmarek.ArtaTech,
Drogi Adamie,
Nie tylko użytkownicy Lynksa zostali pozostawieni sami sobie, również użytkownicy AfterGlow 2 czekają na poprawki. Zobaczymy jak będzie się rozwijała sytuacja z InkBookiem, ale jeśli mamy wyciągać wnioski z waszych dotychczasowych produktów to...
niech wszyscy sami sobie dopowiedzą. Jedno wiem na pewno nie kupie już waszego produktu odrazu po premierze.

Ps.: Oby z InkBookiem było inaczej.


31 lip 2015 11:50:01
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lis 2012 13:50:11
Posty: 269
eCzytnik: Onyx Boox
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Wszystkie sprawy dotyczące aktualizacji (Lynx, AfterGlow2, Classic, Universe) zaraportowaliśmy do Onyx International.
Z pewnością będziemy informować, przez forum, jak tylko otrzymamy jakieś informacje zwrotne od Onyx International.

Pozdrawiam
Miłosz

_________________
www.booxsource.com www.onyx-ereader.pl


31 lip 2015 11:59:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2015 6:10:43
Posty: 12
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
Drogi użytkowniku,

W sprawie modelu Onyx BOOX Lynx, to Twoje pytanie w Twoim imieniu skierujemy do producenta tj. Onyx International.

Zapraszam do sklepów stacjonarnych, by móc doświadczyć jak działa inkBOOK, którego producentem jest Arta Tech.


W sprawie inkBOOKa będzie Pan odsyłał do boyue? Czy rozróżnia Pan określenia importer i producent? Mam wrażenie, że jesteście importerem/dystrybutorem ale chętnie wysłucham jakie przesłanki uprawniają ArtaTech do nazwania się producentem..


31 lip 2015 12:00:52
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
mnmn napisał(a):
Adam.Kaczmarek.ArtaTech napisał(a):
Drogi użytkowniku,

W sprawie modelu Onyx BOOX Lynx, to Twoje pytanie w Twoim imieniu skierujemy do producenta tj. Onyx International.

Zapraszam do sklepów stacjonarnych, by móc doświadczyć jak działa inkBOOK, którego producentem jest Arta Tech.


W sprawie inkBOOKa będzie Pan odsyłał do boyue? Czy rozróżnia Pan określenia importer i producent? Mam wrażenie, że jesteście importerem/dystrybutorem ale chętnie wysłucham jakie przesłanki uprawniają ArtaTech do nazwania się producentem..


Marka inkBOOK należy wyłącznie do Arta Tech i tylko Arta Tech ma do niej prawa. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie, pomoc i służymy ekspercką wiedzą w temacie e-papieru, czytników e-booków i nie tylko.

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


31 lip 2015 12:07:10
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lis 2008 10:32:57
Posty: 340
eCzytnik: Forma, Oasis 2
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Bardzo się cieszymy że posiadacie "markę"
Jednakże gdy Bouye od dziś zdecyduje się produkować snopowiązałki to będziecie sami pisać aktualizacje ?


31 lip 2015 12:28:08
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 23 cze 2015 11:32:55
Posty: 50
eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Czytam tu wypowiedzi, że komuś potrzebny tylko i wyłącznie czytnik do czytania (bez innych aplikacji) i powtarzam po raz kolejny - nie ma na rynku lepszego czytnika niż Kindle Paperwhite.
Mam porównanie do After Glow, który jest podobno najbardziej udanym modelem Onyxa i który używałem przez ponad pół roku.
Sam ekran już robi ogromne wrażenie (na korzyść Kindle).
Tak samo czas uruchamiania urządzenia, czas wczytywania książek to niebo a ziemia.
Dotyk w Kindle - wystarczy muśnięcie (dosłownie lekkie muśnięcie ekranu jest wychwytywane przez czytnik), w Onyx'ie często musiałem kilka razy wciskać "na chama" żeby czytnik w ogóle zareagował.
Rozumiem też dlaczego w Onyx'ach są montowane fizyczne przyciski do zmieniania stron książek - bo podczas zmieniania stron dotykowo może człowieka krew zalać.
Przez to trochę Onyx "zepsuł mi głowę" i nie wyobrażałem sobie czytnika bez przycisków bo nie wyobrażałem sobie bez tego obsługi.
Postanowiłem zaryzykować z Kindle i jestem MEGA zaskoczony.
Przy Kindle nawet przez głowę mi nie przeleciała myśl o potrzebie użycia przycisków - NIGDY.


31 lip 2015 12:33:52
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Co do Kindla - właśnie mi przeszkadza to, że nie można fizycznie przyciskiem przesuwać stron w książce. Wolę to, niż tykać palcem po ekranie.


31 lip 2015 12:40:36
Zobacz profil
ArtaTech.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2014 11:08:57
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
eCzytnik: inkBOOK
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Drodzy Użytkownicy,

Możecie dokonać aktualizacji swoich inkBOOK'ów Onyx do najnowszej wersji.

Zmiany w wersji V1.0.0-2015070717:

* Sklep z aplikacjami Midiapolis App Store, która umożliwia pobieranie i instalację aplikacji firm trzecich.
* Naprawiony błąd uruchamiania urządzenia z zainstalowaną kartą SD.
* Nowa aplikacja do słowników (QuickDic).
* Udoskonalony tryb A2.
* Poprawki błędów i lepsze działanie systemu i aplikacji.

Więcej informacji na stronie: http://www.my-midia.com/#!aktualizacje/cxp2

_________________
inkBOOKS - sklep z ebookami, audiobookami, e-prasą oraz czytnikami e-booków inkBOOK


31 lip 2015 12:49:47
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 23 cze 2015 11:32:55
Posty: 50
eCzytnik: PB Touch Lux 3, Kindle PW3, iPad
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
SanDiego napisał(a):
Co do Kindla - właśnie mi przeszkadza to, że nie można fizycznie przyciskiem przesuwać stron w książce. Wolę to, niż tykać palcem po ekranie.


Miałem te same obawy co Ty.
Gwarantuję, że w przypadku responsywności Kindla nie odczujesz żadnego braku klawiszy fizycznych.
Jak wspomniałem nie wyobrażałem sobie czytnika beż przycisków, teraz wiem, że w Onyx'ach to mus bo inaczej nie da się korzystać z urządzenia.
W Kindle to zbędny bajer.

P.S.
W przeciwieństwie do Panów Adam.Kaczmarek.ArtaTech, Miłosz ArtaTech, Pana z Legimi (i kilku innych) nie mam ŻADNEGO interesu aby namówić kogokolwiek na czytnik Kindle.
Po prostu mówię jak jest.


31 lip 2015 12:56:10
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2014 0:57:06
Posty: 8
Lokalizacja: DTR
eCzytnik: Lynx T68
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
Co do aktualizacji czytnika - osoby, których inkbooki ciepią na nagłe zwisy, restarty, rebooty z mrugnięciem światełkiem itp.: ta aktualizacja tego raczej nie naprawi.
Byłem wczoraj w Artatechu, okazało się, że jestem pierwszą osobą, która dostarczyła czytnik z takim felerem, nikt inny nie wysłał czy używacie takich wadliwych?
Czytnik został obejrzany i przefleszowany na czysto od zera. Umówiliśmy się, że jeszcze potestuję po tym 'zaoraniu' softu i jak będzie dalej problem to wymienią mi płytę główną (trzymam za słowo ;) i dziękuję za miłe potraktowanie)
Z tego, co zdążyłem potestować - niestety nie pomogło, wygląda to akurat na mój pech i trafienie na wadę sprzętową. Zdarza się, trudno, przeboleję, zwłaszcza, że czytnik naprawdę świetny. Tak na marginesie - z lynxem też miałem problem po zakupie... może coś ze mną jest nie tak ;)
W każdym razie - wyjeżdżam na tydzień, tym razem Bałtyk poogląda jeszcze Lynx... Po powrocie udam się na obiecaną naprawę. A osoby z wadliwym czytnikiem namawiam do kontaktu z serwisem...


31 lip 2015 13:28:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lut 2014 14:12:15
Posty: 124
Lokalizacja: www.MOBO.pl
eCzytnik: inkBOOK Onyx, inkBOOK Lumos
Post Re: inkBOOK od Onyx Europe
A to ciekawe - od wtorku mój leży w serwisie.


31 lip 2015 13:32:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron