Teraz jest 24 lut 2018 16:54:46

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RFN 
Autor Wiadomość
Użytkownik

eCzytnik: Kindle Touch, Kindle Voyage
Post Re: inkBOOK Classic 2 oraz inkBOOK Prime zaprezentowane w RF
Żart o „jeżeli korzystamy z książki naukowej na studiach”. Sorry, ale nie. Tu daje radę tylko 13" Sony (i nie chodzi bynajmniej o rozmiar, a funkcje czytnika) oraz być może w przyszłości reMarkable.

A na koniec filmu rozumiem, że to zawoalowane stwierdzenie, że zeszłoroczny InkBook jest tak samo dobry jak Kindle sprzed 5 lat.

Ostatnio edytowano 07 lut 2017 20:39:05 przez athame, łącznie edytowano 1 raz

07 lut 2017 20:33:15
Użytkownik

eCzytnik: PocketBook 626 Touch Lux 3
Vroo napisał(a):
Co chcecie, filmik całkiem rzetelny, podoba mi się próba zmiany wielkości tekstu (za drugim razem i od razu o parę rozmiarów w górę).

Również jak prowadzący pan wspomina w pewnym momencie, że sam ma Kindle, a na końcu stwierdza, że w sumie przez parę lat to nic się w tych czytnikach nie zmieniło, bo Prime jest taki sam jak jego stary czytnik. :)

No niekoniecznie jest to tak czytelne dla każdego. Trzeba się trochę znać na innych modelach czytników aby wychwycić takie "smaczki".
Generalnie:
Jakie "rzetelne" medium informacyjne taka "rzetelna" recenzja.
:roll:

3 - PocketBook Touch Lux 3 (626) - aktualnie używany i Kindle 7 używany przez syna.

07 lut 2017 20:33:24
Użytkownik

eCzytnik: Kindle K3G Kindle Voyage Kobo Mini
Jest już pierwsze szersze omówienie inkBooka Prime i Classic 2, które do testów dostarczył ArtaTech: https://papierlos-lesen.de/ereader-andr ... ssic2-test

O ile dobrze zrozumiałem: czytniki potraktowano łącznie, ponieważ mają wiele wspólnych cech (system, nakładka na system). Wskazane w tekście:
- plusy: jakość wykonania, możliwość instalacji własnych aplikacji, możliwe wykorzystanie BT do podpięcia np. bezprzewodowego pilota do zmiany stron, szybki reflow, fizyczne przyciski zmiany stron;
- minusy: bałagan w bibliotece, nieudana instalacja słownika, brak możliwości dodania własnej czcionki, ubogie możliwości domyślnego programu do wyświetlania e-booków (EPUB i PDF), tylko 1,6 GB dostępnej pamięci w Classicu, brak możliwości samodzielnego zdefiniowania ikon na pasku ekranu startowego.

21 lut 2017 13:03:53
Zobacz profil WWW
SwiatCzytnikow.pl

eCzytnik: kindle, onyx, nook, kobo, pb, ipad
Ciekawe, w Obsidianie dało się te ikonki zmienić, a tu oprogramowanie jest jakimś rozwinięciem Obsidiana - może nie znaleźli właściwej opcji. I kolejne potwierdzenie, że słownik nie działa.

21 lut 2017 15:00:24
Zobacz profil WWW
Użytkownik

eCzytnik: KOBO AURA ONE and H2O
Dwa tygodnie temu pobawiłem się obydwoma czytnikami w jednym z marketów. Na pewno na plus trzeba zapisać szybkość działania. Dłużej skupiłem się na PRIME i tam spodobała mi się budowa, czyli ekran na równi z ramkami. Generalnie z budowy to PRIME bardzo podobny jest do Tolino Vision 3 HD lub 4 HD. Nie spodobał mi się za to ekran. O ile barwa ekranu była dobra jak na cartę, to najbardziej wkurzały mnie niedomalowania literek przy przerzucaniu stron. Objaw znany z poprzedniej edycji ekranów. Po odświeżeniu literki są dobrze wypełnione czernią, by po kilku przerzuceniach stron stracić sporo ze swojego nasycenia, ba, zaczęły się nawet pojawiać poszarpania czcionek ! No i na koniec największa wada - ArtaTech. Kto już raz się sparzył, to drugi raz nie kupi. Ogólnie zamiast wydawać 600 złotych na PRIME, to lepiej kupić Tolino Vision 3 HD z rewelacyjnym ekranem praktycznie za podobne pieniądze. Ja właśnie Tolinka nabyłem i stwierdzam, że pozostanie u mnie na dłużej.
Jestem jeszcze winien opis Cybooka Ocean, którego pod koniec ubiegłego roku zakupiłem i obiecałem podzielić się wrażeniami. Uczynię to w tym tygodniu.

21 lut 2017 17:57:53
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6