Teraz jest 28 mar 2024 13:10:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
inkbook bateria 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2009 20:20:04
Posty: 1433
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: inkBOOK Onyx
Post Re: inkbook bateria
To dodatkowa aplikacja, screeny są z programu BetterBatteryStats, używam wersji 1.13.4.

Jeszcze o warunkach pracy czytnika.
Używam głównie programów do czytania, Legimi również, a nawet ostatnio w większości. Czasem wbudowana przeglądarka. Nieliczne programy wymagające dostępu do internetu (ale tylko na życzenie), typu: Wikipedia, Pismo Święte.
Z chmur (także midiapolis) i zasobów sieciowych korzystam poprzez wtyczki w TotalCommanderze (nie lubię dedykowanych programów "rezydentnych").

_________________
W Obrazek też ;)


17 wrz 2015 11:00:36
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 cze 2015 18:19:04
Posty: 36
eCzytnik: Nook Simple Touch, InkBook
Post Re: inkbook bateria
Dziekuję za odpowiedź. Właśnie brakowało mi dostępu do sprawdzenia wydajności baterii.

Ja swojego Inkbooka również prawie nie wyłączam (tylko przed ładowaniem) i wytrzymuje mi około 5 dni. Biorąc pod uwagę to, że sporo czytam i codziennie korzystam z internetu (aplikacje pocket, evernote, wikipedia, kalendarz jorte), uważam to za całkiem dobry wynik. W każdym razie spodziewałam się częstszego ładowania.


17 wrz 2015 11:35:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron