Teraz jest 29 mar 2024 11:31:23




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Włatcy Móch 
Autor Wiadomość
Post 
SP z przesłaniem i morałem? może i tak, ale jeżeli dobrze pamiętam (widziałem dawno może 2 albo 3 odcinki) w jednym dzieciakowi przyłożyli broń do głowy i strzelili - miazga. Nie wiem czy nie pomyliłem ale tak zapamiętałem. WM może i głupkowate ale oglądam żeby się trochę "rozerwać" a nie żeby wyciągać umoralniające treści.


11 mar 2008 21:31:02
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2008 14:51:10
Posty: 30
Lokalizacja: Zielona GĂłra
Post 
Ze sporym wysiłkiem obejrzałem kilka odcinków... Wolę humor , który posiada choćby śladową ilość inteligencji. Dlatego Kiepscy, rodzina Boundych, czy Włatcy są dla mnie niestrawni. Po prostu o niczym...

_________________
-------------------------
<'//><
-------------------------


12 mar 2008 13:25:08
Zobacz profil
Post 
w sumie smieszny serial ewidentnie zainspirowany przez south parka ale bardziej w polskim klimacie


12 mar 2008 18:05:02
Post 
Ciekawi mnie, ile osób czytało książkę "Władca much", na której podstawie wyszła ta kreskówka? Książka jest dramatyczna, mistrzostwo psychologii zła. Różnica polega na tym, że przy książce się płacze, a przy kreskówce śmieje. Pomijając fakt, że jedno jest ambitne, a drugie tylko na swój sposób ]=P


12 mar 2008 18:49:49
Post 
Mnie Włatcy podobali się do pewnego momentu. Te najnowsze odcinki są wg denne. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy też płakać. Ale do tej pory koledzy porównują mnie (nie wiem dlaczego:P) do Maślany ;].


12 mar 2008 19:22:16
Post 
Mi sie to nie podoba ten humor jest taki płytki .Ale to tylko moje zdanie .Ale musze przyznac że niektóre hasła są nawet niezłe.Ale szkoda że jest ich tak mało


12 mar 2008 20:18:26
Post 
mnie się nie podobają;) na początku było ok ale teraz to według mnie im się ciekawe pomysły skończyły-teraz to tylko lanie wody na mieliznę;)


13 mar 2008 12:46:08
Post 
khaan napisał(a):
Ze sporym wysiłkiem obejrzałem kilka odcinków... Wolę humor , który posiada choćby śladową ilość inteligencji. Dlatego Kiepscy, rodzina Boundych, czy Włatcy są dla mnie niestrawni. Po prostu o niczym...





Zgadzam się z Tobą w 100%


13 mar 2008 14:55:11
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Nemesis napisał(a):
Ciekawi mnie, ile osób czytało książkę "Władca much", na której podstawie wyszła ta kreskówka? Książka jest dramatyczna, mistrzostwo psychologii zła. Różnica polega na tym, że przy książce się płacze, a przy kreskówce śmieje. Pomijając fakt, że jedno jest ambitne, a drugie tylko na swój sposób ]=P


To ten serial ma cokolwiek wspólnego z książką nie licząc tytułu? Bo ja myślałem, że nie. Nie wiem, jak tam z poziomem ostatnich odcinków, bo widziałem tylko 39, ale ogólnie źle nie było. Kilka było słabych, kilka świetnych i ogólnie trzymali poziom.

PS. Niech mi ktoś wskaże morał w South Parku. "OMG they killed Kenny"? Morał nie jest najważniejszy :P W zasadzie to go nie ma :P


13 mar 2008 16:08:44
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2008 0:14:37
Posty: 32
Post 
No jakby na to nie patrzeć, to we Włatcach Móch też ciężko się doszukać morału. Choć było by nie było to jej poziom jest lepszy od SP (jakoś nie bawią mnie czasami jakby zaciągnięte z Happy 3 Friends)


13 mar 2008 23:53:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post 
Odkrylem "to" przez przypadek, uslyszalem niekontrolowany rechot moich latorosli a ze trwalo to zbyt dlugo zainteresowalem sie co jest grane.Po 10 sek. i niecenzurowalnej wstawce jednego z chlopakow(Maslana) pogonilem dzieciaki.Siadlem przy kompie i zaczalem dochodzenie, na jakims forum naczytalem sie o + i - ale jako praktyk chcialem sprawdzic organoleptycznie zrobilem sobie drina i wlaczylem na chybil trafil("Mikolajki")i tak zlecialo pol nocy.Nie chce podpasc bardziej swiatlej czesci forum ale jako zbuntowanemu 40sto kilku latkowi spodobalo sie .Zgralem caly I sezon na dysk(syn pomogl ,starosc nie....) w nadchodzacy weekend mielismy taka mala nasiadowe w mieszanym towarzystwie rowiesnikow.Powiem wam jedno to byl strzal w 10 nie dziwcie sie wiec starym ze chca cos z wami ogladac.


14 mar 2008 3:48:06
Zobacz profil
Post 
Yamcha napisał(a):
... do tej pory koledzy porównują mnie (nie wiem dlaczego:P) do Maślany ;].



No coś Ty, w WM jest najprzystojniejszym gościem i do tego bardzo inteligentny :)

Oglądam WM nie dlatego, że szukam morału ale żeby pośmiać się z absurdów naszej rzeczywistości. Są kabarety i skecze na wysokim pozomie, które też z przyjemnością oglądam, a Władcy i Kiepscy uzupełniają ten "repertuar".


P.S.
Może ten post nie jest na poziomie, ale należe do tych których jeden z Braci nie lubi - komp+piwo - a to, jak widać ma duży wpływ na poziom szarych komurek :D :D


14 mar 2008 12:13:57
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Chyba czas ponownie zacząć aktywnie udzielać się na forum ;)

Gdzie morał w SP? No ludzie....to świadczy o Was, że oceniacie ten serial na podstawie co najwyżej kilku odcinków...Średnio co drugi epizod SP ma na samym końcu wyraźny morał/ naukę, zazwyczaj zostaje on powiedziany przez jednego z głównych bohaterów...Bynajmniej tak było w kilku pierwszych sezonach, teraz zdarza się to już rzdziej. We Włatcach móch czegoś takiego się nie doszukałem... A dodam, że od mojej ostatniej wypowiedzi na ten temat obejrzałem kilka/ kilkanaście odcinków tego serialu i dalej nie jestem do niego zbyt przekonany... Ma swoje śmieszne momenty, ale niestety tylko momenty. Przez jakiś czas miałem wrażenie, że poziom South Park zaczął drastycznie spadać, na szczęście od mniej więcej drugiej połowy sezonu 11 zaczął wracać do normy. Teraz jestem świeżo po oglądnięciu pierwszego odcinku 12 sezonu i śmiało mogę stwierdzić, że poziom SP wraca do normy.... Z niecierpliwością czekam na drugi odcinek dwunastego sezonu.

Edit: po przeczytaniu posta zorientowałem się, że to jakby nie ten temat ;) Ale niech pozostanie tutaj, bo tu dyskusja jakby bardziej rozwinięta...

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


14 mar 2008 16:36:05
Zobacz profil
Post 
Strasznie słaby jest ten serialik. Nic mnie w nim nie śmieszy, jest wręcz żenujący. Zupełnie inna liga niż chociażby SP, na którym wręcz się zwijam ze śmiechu...


15 mar 2008 19:16:15
Post 
No South Park to to nie jest, ale fanem Czesia będę zawsze :) Jego pięknych gorzkich żali nie zapomnę do końca życia. Albo kiedy "pożyczył" od księdza mikrofon :)


15 mar 2008 22:37:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: