Teraz jest 24 kwi 2024 19:04:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Włatcy Móch 
Autor Wiadomość
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Fakt, można to potraktować jako zubożoną wersję Southparku. Ale oceniam na podsatwie 2 odcników, Southparku widziałem z ... kilkanaście(?).

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


15 wrz 2007 23:43:21
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Ja "Włatców móch" oglądałem bodajże try odcinki + sporo urywkó, natomiast "South Parku" oglądałem każdy odcinek. Przynajmniej trzy razy.

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 wrz 2007 23:54:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Wiesz ludzie porównują z jednego prostego powodu: bo obie kreskówki działaja na tej samej zasadzie. Mamy 4 różnych 8-latków (chyba. nie pamiętam ile lat mają w SP). Do tego obie te bajki są pełne przekleństw i totalnej głupoty. 'BUUUM!' 'Władców Much' polega na tym, że są narodowości Polskiej i, że ludzie kochają Czesia (co widać wyżej) .
Zauważ fakt, że 'Władcy Much' są polskim 'South Park', a nie na odwrót. Po za tym 'South Park' stworzył swego rodzaju gatunek i jest symbolem parodii. Jest żyjąca legenda. I przez tyle lat (ile to już będzie?) wciąż są ludzie, którzy to oglądają. I są nowy też. I może kiedyś 'Władcy Much' się przejedzą, a 'SP' nie.
Także nie tragizuj Kuba, 'SP' nie jest zagrożone. Jest masa ludzi oglądających to i fanów jak Ty.
SOUTH PARK FOREVER!
I w sumie 'Władcy Much' mogą być, ale przyznaj się: są fajni ale 'South Park' lepszy.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


16 wrz 2007 8:11:10
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Jak dla mnie to mogą być :) Powiedziałem tylko, że irytuje mnie określanie tego serialu polskim South Parkiem, sam serial mnie nie irytuje, ale też jakoś szczególnie nie pociąga. Wisi mi po prostu :)

A co do tej totalnej głupoty.... Może tak jest we Włatcach móch ( wkurzają mnie te błędy ortograficzne na siłę w każdym miejscu :/ ), na podstawie tych odcinków, które obejrzałem, sam bym tak powiedział. South Park jednak w większości odcinków ma jakąś pointę, naukę, morał i to do tego w zdecydowanej większości całkiem niegłupi i pouczający...

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


16 wrz 2007 8:55:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Racja błędy są wnerwiające. 'Władców Much' oglądałam wszystkie bo mi się nudziło, a są łatwo dostępne. I to jest ich przewaga.
'South Park' i morał? Dziwnie to brzmi. Chociaż jakby tak pomyśleć to racja: 'South Park' ma jakiś morał.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


16 wrz 2007 9:13:39
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
a ja tu powiem ze nie ma co na sile rozpoczynac wojny 'fani wladcow' vs 'fajni sp' niczym fani hondy vs fani vw. kazdy ma indywidualne poczucie humoru indywidualny gustniektorzy lubia smiac sie z glupizny a inni z ambitniejszych zartow ;) ja lubie zarowno sp i wm

_________________
Obrazek


16 wrz 2007 11:01:53
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
To ja jednak zostanę przy Beavis & Butthead, najlepszej z tych trzech kreskówek ;)

Chociaż całkiem możliwe, że gdybym był młodszy, to bym był fanem albo WM albo SP.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


16 wrz 2007 11:14:25
Zobacz profil
Post czesio
genialna kreskówka. Mój ulubiony to ten co sie gównem smarująxD Ale wszystkie odcinki zajebiaszcze


02 lis 2007 20:09:42
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
Ostatnio u mnie na WOS'ie gadali o tym z facetem, który się przyznał, że to ogląda. Do tego powiedział nam co swoje ulubione odcinki i zaczęła się dyskusja, ale zadzwonił dzwonek i po dyskusji. Załamałam się jak facet powiedział, że jego ulubiona postać to Andżelika, a ulubionym odcinkiem był ten, w którym ona się pojawiła.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


02 lis 2007 21:25:31
Zobacz profil
Post 
Powiedzmy sobie szczerze Włatcy móch to tylko bardzo marna kopia South Parku. WM jest po prostu do du**!
South park 4life!!!


03 lis 2007 12:15:20
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sie 2007 23:32:00
Posty: 94
Post 
Jak widzę, jeszcze nie wypowiedziałem się w tym temacie, a powinienem.
Ta "bajka" to imo najbardziej bezsensowna i najbardziej wulgarna kreskówka jaką widziałem w telewizji. Obejrzałem jeden odcinek i dużo urywków(otacza mnie niestety wiele fanów tego idiotyzmu). Przekleństwa nie na miejscu, błędy ortograficzne, które nikogo nie śmieszą i rynsztokowe żarty. Nie mówiąc już o genialnej animacji.
SP wielkim fanem też nie jestem, oglądnąłem może jeden sezon, ale jest nieporównywalnie lepszy od Włatców.


03 lis 2007 13:41:20
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
No bo SP ma żarty na jakimś poziomie, wyśmiewa coś co istnieje, wytyka wady. Natomiast WM to właśnie o to chodzi, że jego 'żarty' polegają na wulgaryzmach i ogólnej głupocie, a także na obrzydlistwie (ktoś tu wyżej powiedział, że WM się gównem smarowali).

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


03 lis 2007 14:34:16
Zobacz profil
Post heh
Jak dla mnie WM sa nieźli, ale SP dużo lepszy


03 lis 2007 15:59:28
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
SP to już legenda w sumie jest. To nawet nie ma co dyskutować na ten temat .

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


03 lis 2007 16:07:19
Zobacz profil
Post SP
Ja tam to oglądam


03 lis 2007 16:18:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: