Teraz jest 28 mar 2024 21:49:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
South Park 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post South Park
Ogląda ktoś z Was wyżej wymieniony serial? Bo ja jestem takim małym maniakiem przygód Stana, Kyle'a, Cartmana i Kenny'ego. Mam wszystkie odcinki serialu oraz film na moim dysku twardym i często lubię sobie odpalić jeden z odcinków po raz n-ty. Najlepszy odcinek wg mnie to chyba "Scott Ternoman must die!".

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 sie 2007 15:25:56
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
to ze jestes malym maniakiem widac po avatarze :) szczerze to ogladałem tylko kilka odcinków, ale mocno sie przy nich uśmiałem. A najleposzy jest Cartman :)

_________________
http://toolsweb.pl/


15 sie 2007 16:07:57
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Cartman est nie do zdarcia. Fajnie widać to jak ta postać stopniowo ewoluuje wraz z kolejnymi epizodami. Na początku to był tylko chamski, krzykliwy grubas. Dopiero z czasem nabrał trochę charakteru i pokazał, że jak mu na czymś bardzo zależy to potrafi być okrutny i genialny. No i te jego utarczki z Kyle'em, oraz teksty ("Screw you guys! I'm going home" "I do what I want!" i masa innych :) )

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 sie 2007 16:13:12
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
Hm obejrzałem kilkanaście odcinków i wiem jedno: Beavis & Butthead to była najlepsza kreskówka jaką można wymyśleć.

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


15 sie 2007 16:43:32
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
A ja natomiast za najlepszą uważam South Park ;) Drugie miejsce zajmują w moim prywatnym rankingu Simpsonowie. Ale to już inna bajka ;)

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 sie 2007 16:49:49
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2007 18:35:47
Posty: 149
Lokalizacja: Wrocek
Post 
ani South Park ani Beavis & Butthead ani Simpsonowie ani inne amerykanskie kreskowki (Futurama itp) mi sie nie podobaja... humor do mnie nie przemawia, ale moze na nowych Simpsonow wybiore sie do kina, z ciekawosci.

_________________
Żołnierze żyją. I zastanawiają się dlaczego.

Obecnie: Nintendo DS jrpg ;)


15 sie 2007 17:43:24
Zobacz profil
Post 
South park to tylko odcinek z paris hilton ogladalam :D a takie nawet ale jakos nie przepadam za takimi kreskowkami


15 sie 2007 18:27:43
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 19:05:04
Posty: 177
Lokalizacja: SĂŞpopol, Olsztyn
Post 
Odcinek z Paris Hilton był taki średni wg mnie, no i dosyć hardkorowy pod koniec :) Ale większość odcinków dużo zyskuje, gdy oglądało się wcześniejsze.

_________________
Myślenie boli tylko za pierwszym razem...


15 sie 2007 18:44:48
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Fjuczers - ja wprawdzie też tego nie oglądam, ale na Simpsonach w kinie byłem. Momentami było dość średnie i poziom tłumaczenia też do najwyższych nie należał (film był dubbingowany), ale też sporo się naśmiałem. Ogólnie chyba warto wydać kilka złociszy na bilet i obejrzeć na dużym ekranie.


16 sie 2007 13:37:18
Zobacz profil WWW
Post 
South park fajny, jednak jak dla mnie za bardzo wulgarny. Serial ten jest sporo przesadzany i mimo tego ze smieszy to jednak moze to odpychac odbiorcow. W pewnym momentach wydawalo mi sie ze tworcom jz zaczelo brakowac pomyslow i zaczeli tworzyc nowe odcinki tak jakby na sile


03 mar 2008 17:07:58
Post 
Souhp park oglądało się świetnie, ale czy to tłumaczenie czy też zamysł twórców sprawil że niektóre odcinki są żenujące w swojej wymowie.
Obecnie bardziej wyglądam na nowe odcinki Władców Móch niz na South Park


04 mar 2008 12:23:24
Post 
South Park był swoistym fenomenem i taki ma status :) miła przyjemna ale nie dla każdego :) ogólnie dobrze że powstało


07 mar 2008 19:11:04
Post 
Sam serial wsumie mial i lepsze odcinki i gorsze ale fim ktory wyszedl na podstawie serialu to moim zdaniem porazka


12 mar 2008 18:00:00
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post 
To nie tylko moja opinia film jest bomba z malym wyjatkiem,nie powinno sie go ogladac z dubingiem badz lektorem.Teksty chlopakow w orginale sa the best.Tlumaczenia chyba ze wzgledu na cenzure sa czasami nie do przyjecia,szczesliwcy ktorzy sa w stanie smiac sie przy orginale a dla pozostalych polecam wersje z napisami.A tak na marginesie moze warto zalozyc temat NAPISY. Moj glos jest za taka forma przekazu malo ktory podkladacz jest w stanie wniesc taka ekspresje jak aktor grajacy ta role ,ze nie wspomne o plusach w nauce jezykow.Mysle ze wiekszosc bywajacych tu fanatykow slowa pisanego podziela moje zdanie.


14 mar 2008 12:04:34
Zobacz profil
Post 
Ja uwielbiam piosenke ze South Parku...Zawsze gdy ja sobie nuce,poprawia mi sie nastroj:))))


20 mar 2008 17:15:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron