Teraz jest 19 mar 2024 12:02:52




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Polskie Seriale 

Jaki serial oglÂądasz?
M Jak Miłość 16%  16%  [ 11 ]
Na wspólnej 7%  7%  [ 5 ]
Pierwsza Miłość 6%  6%  [ 4 ]
Samo Życie 1%  1%  [ 1 ]
Antonio...! 0%  0%  [ 0 ]
Klan 3%  3%  [ 2 ]
Twarzą W Twarz 3%  3%  [ 2 ]
Żaden, bo to głupie jest! 61%  61%  [ 41 ]
Moda na sukces 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 67

Polskie Seriale 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 kwi 2008 17:15:29
Posty: 13
Lokalizacja: Z Nibylandii
Post 
Ja oprócz Herosów i Zagubionych to nie oglądam seriali. Te przynajmniej trzymają w napięciu, coś sie dzieje a nie dajmy na to takie "M jak miłość" w którym nic ciekawego moim zdaniem się nie ma i wszystko jest prawie cacy. Bohaterom się wszystko układa, normalnie też bym tak chciała. A poza tym gdybym miała wszystkie seriale oglądać to bym czas marnowała.

_________________
If you want to try and save me
Then take my heart don’t hate me
If you feel you can’t let go then let go
~~*~~*~~*~~


18 kwi 2008 19:25:47
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 12:25:11
Posty: 82
Lokalizacja: Toruù/Pas³êk
Post 
Po powrocie z uczelni padam na pysk i włączam "M jak miłość". W tym czasie mam wymówkę, że nic nie robię (no bo oglądam, nie?). A od kiedy nie ma Herosów i Gotowych na wszystko to telwizor włączam raz na miesiąc (nie licząc M...). W ogóle nie wiem po co mi ta kablówka...a prawda, internet!

A z polskich seriali to tylko pancerni z psem;) Uwielbiam do dzisiaj.

_________________
Błyskawica...
Przez pęknięty kryształ
Błyskawica..
Tronowa sala i wystrzał
Błyskawica...
Czterech jeden wezwał
Błyskawica...

Serce...
Starą krwią wieczór spurpurowiał
Serce...
Wiek bogów nikczemnie mały się stał
Serce...
Czworgu jeden oddał
Serce...


19 kwi 2008 21:56:19
Zobacz profil
Post 
nie oglądam seriali tzw. 'obyczajowych' ;P bo są dla mnie kompletną klapą. tworzone tylko po to aby dać poczucie spełnienia zatępom kur domowych, których życie jest tak nudne że muszą uciekać w prywatne sprawy serialowych postaci


17 maja 2008 11:22:08
Post 
Przeraża mnie trochę tzw. uniwersalizm tych seriali tzn. wystarczy obejrzeć jeden odcinek po długiej przerwie i już wyłapuje się wszystkie szczegóły i wydarzenia z dłuższego okresu. Jak uważacie dlaczego tak jest???


21 maja 2008 18:25:59
Post 
jeszcze polskie filmy nie są takie złe , ale seriale to juz porazka , no chyba ze mowimy o komediowych to nawet im sie udaja:)np takie 39 i pol to dopiero jest cos:)
moda jak widac ma fanow wiele :)ah te zawile i ciekawe intrygi:P


22 maja 2008 20:15:43
Post 
Ja ogólnie nie lubię seriali, ale...oglądam "Pierwsza miłosć". Zaintrygowała mnie opowieść o Pawle i Marysi. Nie jestem może zagorzała fanka tego serialu, ale lubię sobie czasem pooglądać, szczególnie jak nie ma żadnego ciekawego filmu w telewizji:D.


26 maja 2008 18:46:14
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2008 18:33:48
Posty: 34
Post 
rita001 napisał(a):
Przeraża mnie trochę tzw. uniwersalizm tych seriali tzn. wystarczy obejrzeć jeden odcinek po długiej przerwie i już wyłapuje się wszystkie szczegóły i wydarzenia z dłuższego okresu. Jak uważacie dlaczego tak jest???

Uwazam, ze gdyby bylo inaczej, polskie seriale stracilyby wielu widzow. Jest pewien standard, wg ktorego sa one tworzone. Zreszta, to czesto dotyczy takze produkcji USA. Ale ja osobiscie wole nie takie przewidywalne rozwiazania.


10 lip 2008 12:27:02
Zobacz profil
Post 
Jak do tej pory oglądam dwa seriale. Ale tak regularnie to tylko jeden "Na Wspólnej", bo jakoś mnie wciągnął. Zresztą oglądam go już długo i ciekawość nie pozwoliłaby mi przerwać oglądania, dopóki nie dowiedziałabym się jak potoczą się losy bohaterów. Drugi z seriali, który oglądam rzadziej i tylko fragmenty zazwyczaj to "Twarzą w twarz". Pozdrawiam! ;p


04 wrz 2008 21:09:55
Post Twarzą w Twarz!
W sondzie widzę tylko jeden serial który zasługuje tutaj na uznanie. Jest to serial "Twarzą w twarz"! Serial też jest reżyserowany przez Patryka Vegę twórcę filmu i serialu "Pittbull". Jak na polskie realia jeśli chodzi o seriale kryminalne to najlepsze co może być moim zdaniem!


09 lis 2008 5:29:07
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2008 22:40:40
Posty: 26
Post 
W zasadzie są dwa polskie seriale, które zdarza mi się oglądać. Pierwszy, to wojenny "Czas honoru" - nie jest on może serialem najwyższych lotów i ciągnie się jak przysłowiowe flaki z olejem, ale skoro zaczęłam go oglądać od pierwszego odcinka, to jakoś głupio przerwać. Drugi to, dla odmiany, "Brzydula" - równolegle do niej próbuję oglądać "Ugly Betty", ale oba seriale są tak odmienne, że w zasadzie nie ma nawet co porównywać. Losy panny Cieplak ogląda się dość lekko, z tym, że razi mnie sposób upadlania głównej postaci i jej brak reakcji na ranienie przez inne osoby. Nie mam pojęcia, jak scenarzyści z tego wybrną (bo zapewne tak czy siak będą dążyć do połączenia brzydkiej asystentki z pięknym szefem), ale na zdrowy rozsądek większość dziewczyn znienawidziłaby faceta, który je ciągle poniża i wykorzystuje (no chyba, że się mylę, ale pozwólcie mi trwać w błogiej nieświadomości...). Ale cóż, pożyjemy, zobaczymy.


19 lis 2008 20:44:58
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 06 lis 2008 1:29:18
Posty: 24
Post 
Ogólnie rzecz biorąc, to oglądanie seriali w ogóle mnie nie pociąga... po jakimś czasie staje się to dla mnie męczące... przegapię jakiś odcinek i już tracę wątek... strasznie jestem czepialska w tej sprawie ^^, ale jest jedna produkcja, która mnie wręcz zachwyciła... mianowicie "Dr House" *_* :] ... połączenie medycyny... dramatu... cynicznego, genialnego doktora, niebanalnych historii i życie bohaterów nie tak bardzo osobiste... bo rzadko wychodzące poza szpital tworzy doskonałą całość, od której nie sposób mnie oderwać ;] Obecnie emitowana jest 5 seria i to jedyny serial, który mnie nie nudzi... a sama postać dr House'a i jego osobowość to po prostu dzieło sztuki filmowej ;] ... jestem wprost zachwycona.


21 lis 2008 21:57:37
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
'Dr House'... Prawie jak polski serial. PWND.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


21 lis 2008 22:12:07
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 26 lis 2008 22:05:17
Posty: 39
Post 
Zadnego z wymienionych, jedynie kiedys komediowe, Miodowe lata, Graczykowie, Kiepscy, teraz to moze czasem Niania. A moda na sukces nie jest polskim serialem ;]


26 lis 2008 22:42:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron